Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
46
Może i Joan nie byłeś "święty" za poprzedniej kadencji ale szkoda jednak że to Ty nie wygrałeś teraz tych wyborów, bardzo na to liczyłem.
1
Nawet Arturo Vidal by nie wygryzł Busiego.
2
"Widzimy również, że po wysokiej porażce z Sociedad Levante zwolniło swojego trenera... drogą mailową."
Rozwalił mnie ten tekst :D
4
Ciekaw jestem jaki skład wystawi Enrique na Villanovense, oby rezerwowi pograli a kluczowi zawodnicy odpoczęli.
0
Nasz atak zdecydowanie się poprawia i Ney z Luisem zdobywają coraz więcej bramek, miejmy nadzieję że i obrona się w końcu ogarnie bo ileż kurde można.
8
Plus w tym taki że nasi potrafią się pozbierać i przechylić wynik na swoją stronę, lecz te tracone bramki to naprawdę zaczyna się robić irytujące.
0
Jeszcze tego kurna brakuje by zawiesili Szefa i to na mecz z Realem no ja pierdziele, inni mogą kosić naszych aż miło ale co tam kartek i tak nie zobaczą. Żałosne sędziowanie, tragedia od lat.
1
Luis to jest wkurzające a nie niepokojące taka poprawka. Co do jego występu to palce lizać ależ on ma instynkt strzelecki :)
0
Wspaniały gest jak zawsze w takich momentach Barca to więcej niż klub.
1
Ty to akurat Busi potrzebujesz odpoczynku bo się zajedziesz chłopie.
4
Ja pierdziele co za ludzie kto głosował na to.
0
Koniec :) Zadanie wykonane szkoda tylko że bez czystego konta ale bramki Luisa dziś to zrekompensowały :) Brawo Barca!! VeB!
0
Sedzia tragedia !!!!!!!!!!!!!
0
O fuck Busi ;/
5
Suarez ma piękną rocznicę :)
0
Hahah Suarez hat-trick!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Teraz to będą nerwy ja pitole
0
Mascherano czerwona..........
0
Mathieu nawet ładnie dziś śmiga
0
Na dopalaczach jedzie :D :D
2
Szlugi mu służą jednak :D
18
Mathieu jaki speed :D
1
Mathieu wejdzie a Vermaelen ława......
2
Jest i Leo! :)
0
Suarez x2 pięknie! :)
0
Alves cóż za strzał
0
Co nasza obrona ja pitole
0
El Pistolerooooooooooooo
0
A jednak to Bartra był.
0
Ja pierdziele żal i tyle w temacie. Brawo ! ;/