46

Może i Joan nie byłeś "święty" za poprzedniej kadencji ale szkoda jednak że to Ty nie wygrałeś teraz tych wyborów, bardzo na to liczyłem.

1

Nawet Arturo Vidal by nie wygryzł Busiego.

2

"Widzimy również, że po wysokiej porażce z Sociedad Levante zwolniło swojego trenera... drogą mailową."

Rozwalił mnie ten tekst :D

4

Ciekaw jestem jaki skład wystawi Enrique na Villanovense, oby rezerwowi pograli a kluczowi zawodnicy odpoczęli.

0

Nasz atak zdecydowanie się poprawia i Ney z Luisem zdobywają coraz więcej bramek, miejmy nadzieję że i obrona się w końcu ogarnie bo ileż kurde można.

8

Plus w tym taki że nasi potrafią się pozbierać i przechylić wynik na swoją stronę, lecz te tracone bramki to naprawdę zaczyna się robić irytujące.

0

Jeszcze tego kurna brakuje by zawiesili Szefa i to na mecz z Realem no ja pierdziele, inni mogą kosić naszych aż miło ale co tam kartek i tak nie zobaczą. Żałosne sędziowanie, tragedia od lat.

1

Luis to jest wkurzające a nie niepokojące taka poprawka. Co do jego występu to palce lizać ależ on ma instynkt strzelecki :)

0

Wspaniały gest jak zawsze w takich momentach Barca to więcej niż klub.

1

Ty to akurat Busi potrzebujesz odpoczynku bo się zajedziesz chłopie.

4

Ja pierdziele co za ludzie kto głosował na to.

0

Koniec :) Zadanie wykonane szkoda tylko że bez czystego konta ale bramki Luisa dziś to zrekompensowały :) Brawo Barca!! VeB!

0

Sedzia tragedia !!!!!!!!!!!!!

0

O fuck Busi ;/

5

Suarez ma piękną rocznicę :)

0

Hahah Suarez hat-trick!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Teraz to będą nerwy ja pitole

0

Mascherano czerwona..........

0

Mathieu nawet ładnie dziś śmiga

0

Na dopalaczach jedzie :D :D

2

Szlugi mu służą jednak :D

18

Mathieu jaki speed :D

1

Mathieu wejdzie a Vermaelen ława......

2

Jest i Leo! :)

0

Suarez x2 pięknie! :)

0

Alves cóż za strzał

0

Co nasza obrona ja pitole

0

El Pistolerooooooooooooo

0

A jednak to Bartra był.

0

Ja pierdziele żal i tyle w temacie. Brawo ! ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?