0

Dołączyć tylko teraz Leo do nich i będzie miazga totalna jak w zeszłym sezonie :))

1

Jak to się miło czyta gdy Roberto takie pochwały :)

0

Mogliby sobie już to odpuścić w stosunku do niego.

59

Enrique doskonale opisał sytuację Busiego.

0

Suarez kolejny raz kapitalny występ, świetnie wszedł na pełne obroty takiego napastnika potrzebuje Barca.

0

Jak zobaczy to na powtórce to sam pewnie będzie przecierał oczy ze zdumienia ze swojej asysty :D Świetny występ :)

0

Koniec, dobry mecz a Roberto mega mega pozytywnie :) A jeszcze bardziej cieszy czyste konto :) VeB!

1

Alba aleś to zmaścił :P

5

Andres wchodzi :)

2

Roberto nowy Messi spec od podań :)

2

Neymar goll Roberto co za asystaaaaaaaaaaaaa

2

Roberto eksplodował na dobre

0

El Pistolero goolllllllllll

3

Ręka była oczywista i brak karnego no jaja z tym sędziowaniem

0

Haha z tej samej pozycji strzelał co wtedy z sytuacją Ter Stegena

0

Jazda Barca jazda po 3 pkt!

0

Kapitalny wywiad takie coś się zajebiście czyta :D Z Ronaldo to ładnie prawdę powiedział o nurkowaniu :D

1

Super wywiad. To pewne że chciałby bronić we wszystkich rozgrywkach ale podział tez jakiś musi być w drużynie by każdy czuł się częścią drużyny i mógł dać od siebie coś pomocnego.

1

Jak nadal sobie życzy tyle za pensje a Juve za transfer to niech idzie do Bayernu.

1

Podsumowując: mecz bez historii..

0

Lepiej niech sobie siedzi dalej w Rayo.

1

W sumie to ta kara dla Szefa to plus bo ostatnio mówiło się że pasuje mu odpoczynek ale ciężko było zastąpić go kimś, to teraz ma okazje zregenerować siły. Dziś tylko 3 pkt. Vamos Barca!

0

Wszystko ładnie tylko martwi mnie Munir i Mathieu ale może nie będzie tym razem zle i zagrają dobre spotkanie.

0

Nawet jeśli Mou wyleci to Romek zapłaci mu taką kasę? Szaleństwo...

0

Akurat z naszą obroną to wszystko może się wydarzyć ale ja liczę tylko na 3 pkt dla Barcy. VeB!

0

Z Leo to pewnie byłby łomot dla nich w pełnym składzie Barcy ;)

0

Lepszy on niż Gomez lub Undiano..

1

Jak Enrique podoba się gra Munira i Sandro to ja nie rozumiem... ;)

2

Niestety ale w chwili obecnej to oni nic wartościowego nie wnoszą do pierwszego składu Barcy i nie zanosi się by miało być lepiej.. :/

0

Leo to nie odszedłby nawet teraz a nie że tylko za jego rządami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?