Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dołączyć tylko teraz Leo do nich i będzie miazga totalna jak w zeszłym sezonie :))
1
Jak to się miło czyta gdy Roberto takie pochwały :)
0
Mogliby sobie już to odpuścić w stosunku do niego.
59
Enrique doskonale opisał sytuację Busiego.
0
Suarez kolejny raz kapitalny występ, świetnie wszedł na pełne obroty takiego napastnika potrzebuje Barca.
0
Jak zobaczy to na powtórce to sam pewnie będzie przecierał oczy ze zdumienia ze swojej asysty :D Świetny występ :)
0
Koniec, dobry mecz a Roberto mega mega pozytywnie :) A jeszcze bardziej cieszy czyste konto :) VeB!
1
Alba aleś to zmaścił :P
5
Andres wchodzi :)
2
Roberto nowy Messi spec od podań :)
2
Neymar goll Roberto co za asystaaaaaaaaaaaaa
2
Roberto eksplodował na dobre
0
El Pistolero goolllllllllll
3
Ręka była oczywista i brak karnego no jaja z tym sędziowaniem
0
Haha z tej samej pozycji strzelał co wtedy z sytuacją Ter Stegena
0
Jazda Barca jazda po 3 pkt!
0
Kapitalny wywiad takie coś się zajebiście czyta :D Z Ronaldo to ładnie prawdę powiedział o nurkowaniu :D
1
Super wywiad. To pewne że chciałby bronić we wszystkich rozgrywkach ale podział tez jakiś musi być w drużynie by każdy czuł się częścią drużyny i mógł dać od siebie coś pomocnego.
1
Jak nadal sobie życzy tyle za pensje a Juve za transfer to niech idzie do Bayernu.
1
Podsumowując: mecz bez historii..
0
Lepiej niech sobie siedzi dalej w Rayo.
1
W sumie to ta kara dla Szefa to plus bo ostatnio mówiło się że pasuje mu odpoczynek ale ciężko było zastąpić go kimś, to teraz ma okazje zregenerować siły. Dziś tylko 3 pkt. Vamos Barca!
0
Wszystko ładnie tylko martwi mnie Munir i Mathieu ale może nie będzie tym razem zle i zagrają dobre spotkanie.
0
Nawet jeśli Mou wyleci to Romek zapłaci mu taką kasę? Szaleństwo...
0
Akurat z naszą obroną to wszystko może się wydarzyć ale ja liczę tylko na 3 pkt dla Barcy. VeB!
0
Z Leo to pewnie byłby łomot dla nich w pełnym składzie Barcy ;)
0
Lepszy on niż Gomez lub Undiano..
1
Jak Enrique podoba się gra Munira i Sandro to ja nie rozumiem... ;)
2
Niestety ale w chwili obecnej to oni nic wartościowego nie wnoszą do pierwszego składu Barcy i nie zanosi się by miało być lepiej.. :/
0
Leo to nie odszedłby nawet teraz a nie że tylko za jego rządami.