2

Skoro Leo mówi że zagra to tak na pewno będzie, a teraz nie ma co ryzykować pośpiechem bo Suarez z Ney spisują się znakomicie i ciągną Barcę w tych chwilach bez Messiego niech się wyleczy spokojnie na 200% :)

2

Dobrze że mamy go my a nie Real :)

5

Już po cichu sobie wyobrażam napis: Campeones 2016 :)

2

Co jak co ale jeśli z takim zespołem nic nie pokażą a co ważniejsze nie strzelą bramki to będzie jedno wielkie rozczarowanie już.

2

Atletico niezle zarządza hajsem. Co do pomocnika to chętnie bym chciał tego El Ghazi.

1

Oby Suarez częściej takie oceny ;)

2

Haha Ronaldo to by się nie ośmieszał bo kamery wszystko pokazują w powtórkach. Kolejne świetne podsumowanie.

4

Mecz towarzyski i musiał go powołać akurat przed GD aha spoko...

0

Akurat z Dinama to kształtują się wspaniali zawodnicy i warto się nim zainteresować może być z niego pociecha na przyszłość.

0

Barca w Ligue 1? Dla mnie nie do pojęcia i mam nadzieję że do tego nie dojdzie.

6

Chłopaki nie marnują ani sekundy strzelają jak na zawołanie z każdej formacji :D

0

Do tej pory nie znałem go ale teraz już wiem kim jest i liczę na jego dobry występ jutro jeśli dostanie szansę, aż jestem bardzo ciekawy na co go stać.

1

Niech i Masip chłopak zagra, zasługuje :)

0

W sumie ciekaw jestem co by pokazał taki Kaptoum czy Aitor, czekam z ciekawością co wymyśli Enrique ze składem.

6

Ronaldinho (bez klubu) - aż mnie mierzi gdybym mógł zarządzać Barcą to bym go choć do końca sezonu zakontraktował, ale ja nic nie mogę :) :P Co do Montoya to sądziłem że wypożyczenie dużo mu da i się będzie rozwijał by pokazać swoją wartość ale jak widać stoczył się i to bardzo tylko ława..

0

Remis nieosiągalny dla nich nie ma takiej opcji nawet ;)

26

Masip-Douglas-Bartra-Vermaelen-Adriano-Gumbau-Samper-Rakitić--Munir-Sandro-Aitor tak to widzę osobiście ;)

0

Deulofeu stracił zaufanie całkowicie w moich oczach, zachowanie wprost żałosne.

1

"Wierzę w uczciwość sędziów."
A ja nie i to się nie zmieni, tym bardziej to jaki jest ich poziom sędziowania w La Liga czyli okropny.

0

Dobrze Tata postąpił wie że Leo jest potrzebny bardziej teraz Barcelonie w pełni sił :)

6

Roni wróć do Europy :) A po drugie nie wydaje mi się by był następcą, Ronaldinho drugiego nie będzie i to wszystko ;)

0

Masakra o tym nawet nie wiedziałem, szacun dla nich :)

4

Adriano wie zapewne co robi, gdyby mu nie odpowiadało to jaka jest jego sytuacja to by odszedł już w styczniu, najwidoczniej mu takie coś odpowiada. Ale i tak na 99% odejdzie z klubu czy to w zimie czy tez latem.

0

Jak jeszcze wróci Messi to nasz atak powinien wyglądać tak jak to w zeszłym sezonie a może nawet i lepiej.

1

Carlos byłeś zajebistym piłkarzem ale bredzisz i to strasznie ;) Owszem zdobyć pewnie ją zdobędzie ale teraz jest czas Leo i Ronaldo i nie zanosi się przez kolejne lata inaczej.

2

Wlepić mu zapewne wlepią karę ale oby tylko nie 4 mecze bo jak na Real wypadnie to zle się stanie.

0

Adriano chyba odejdzie w styczniu tak czuję że to jego koniec w Barcelonie raczej..

0

Wiele drużyn chciałoby mieć taki atak jaki ma Barca :)

0

Dobrze byłoby gdyby to 2 mecze tylko..

2

Jak widać Leo nie potrafi i nie jest stworzony do siedzenia na trybunach :) On jest szczęśliwy jak hasa na boisku z piłką :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?