Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Skoro Leo mówi że zagra to tak na pewno będzie, a teraz nie ma co ryzykować pośpiechem bo Suarez z Ney spisują się znakomicie i ciągną Barcę w tych chwilach bez Messiego niech się wyleczy spokojnie na 200% :)
2
Dobrze że mamy go my a nie Real :)
5
Już po cichu sobie wyobrażam napis: Campeones 2016 :)
2
Co jak co ale jeśli z takim zespołem nic nie pokażą a co ważniejsze nie strzelą bramki to będzie jedno wielkie rozczarowanie już.
2
Atletico niezle zarządza hajsem. Co do pomocnika to chętnie bym chciał tego El Ghazi.
1
Oby Suarez częściej takie oceny ;)
2
Haha Ronaldo to by się nie ośmieszał bo kamery wszystko pokazują w powtórkach. Kolejne świetne podsumowanie.
4
Mecz towarzyski i musiał go powołać akurat przed GD aha spoko...
0
Akurat z Dinama to kształtują się wspaniali zawodnicy i warto się nim zainteresować może być z niego pociecha na przyszłość.
0
Barca w Ligue 1? Dla mnie nie do pojęcia i mam nadzieję że do tego nie dojdzie.
6
Chłopaki nie marnują ani sekundy strzelają jak na zawołanie z każdej formacji :D
0
Do tej pory nie znałem go ale teraz już wiem kim jest i liczę na jego dobry występ jutro jeśli dostanie szansę, aż jestem bardzo ciekawy na co go stać.
1
Niech i Masip chłopak zagra, zasługuje :)
0
W sumie ciekaw jestem co by pokazał taki Kaptoum czy Aitor, czekam z ciekawością co wymyśli Enrique ze składem.
6
Ronaldinho (bez klubu) - aż mnie mierzi gdybym mógł zarządzać Barcą to bym go choć do końca sezonu zakontraktował, ale ja nic nie mogę :) :P Co do Montoya to sądziłem że wypożyczenie dużo mu da i się będzie rozwijał by pokazać swoją wartość ale jak widać stoczył się i to bardzo tylko ława..
0
Remis nieosiągalny dla nich nie ma takiej opcji nawet ;)
26
Masip-Douglas-Bartra-Vermaelen-Adriano-Gumbau-Samper-Rakitić--Munir-Sandro-Aitor tak to widzę osobiście ;)
0
Deulofeu stracił zaufanie całkowicie w moich oczach, zachowanie wprost żałosne.
1
"Wierzę w uczciwość sędziów."
A ja nie i to się nie zmieni, tym bardziej to jaki jest ich poziom sędziowania w La Liga czyli okropny.
0
Dobrze Tata postąpił wie że Leo jest potrzebny bardziej teraz Barcelonie w pełni sił :)
6
Roni wróć do Europy :) A po drugie nie wydaje mi się by był następcą, Ronaldinho drugiego nie będzie i to wszystko ;)
0
Masakra o tym nawet nie wiedziałem, szacun dla nich :)
4
Adriano wie zapewne co robi, gdyby mu nie odpowiadało to jaka jest jego sytuacja to by odszedł już w styczniu, najwidoczniej mu takie coś odpowiada. Ale i tak na 99% odejdzie z klubu czy to w zimie czy tez latem.
0
Jak jeszcze wróci Messi to nasz atak powinien wyglądać tak jak to w zeszłym sezonie a może nawet i lepiej.
1
Carlos byłeś zajebistym piłkarzem ale bredzisz i to strasznie ;) Owszem zdobyć pewnie ją zdobędzie ale teraz jest czas Leo i Ronaldo i nie zanosi się przez kolejne lata inaczej.
2
Wlepić mu zapewne wlepią karę ale oby tylko nie 4 mecze bo jak na Real wypadnie to zle się stanie.
0
Adriano chyba odejdzie w styczniu tak czuję że to jego koniec w Barcelonie raczej..
0
Wiele drużyn chciałoby mieć taki atak jaki ma Barca :)
0
Dobrze byłoby gdyby to 2 mecze tylko..
2
Jak widać Leo nie potrafi i nie jest stworzony do siedzenia na trybunach :) On jest szczęśliwy jak hasa na boisku z piłką :)