Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
To się chyba nigdy teraz nie zakończy pech niesamowity z tymi urazami..
2
Jak na takie Bate to i tak jest dobrze nie ma co narzekać.
2
Niech bierze Valdesa od Ter Stegena wara na kilometr.
5
I pięknie są 3 pkt! :) Genialna współpraca Suareza z Ney :) VeB!
0
Neymarrrrrrrrrr :D
0
Suarezzzzzzz goolllllllllll :)
1
Andres mistrz!
0
Hahah brawo Mats!!! :)
0
Neymar golazo :D
0
Karny :D
3
Leo jaki zaciesz z Ardą :D
2
Tak wstyd przed własną publicznością a rywal taki że Barca ten mecz powinna wygrać na zero z tyłu. Możesz Ty iść bo ze mną wszystko ok.
2
Szkoda że Bartra nie dostał szansy. Dziś liczę na czyste konto bo to jest wręcz obowiązkiem Barcy na Camp Nou strata gola będzie kpiną. Vamos!
0
Jedna wielka rodzina :)
0
Nawet takie małe dzieci musi dotykać taka dziwna sytuacja masakra.
1
Facet jako piłkarz jeszcze ok wygląda to jakoś na zdjęciu ale kobieta to dla mnie dziwne :D
0
Nikt inny dla mnie jak oczywiście Leo Messi.
0
Szewa to był napadzior szkoda że tacy piłkarze muszą kończyć kariery.
2
Ten Pan powiedział czystą prawdę ;)
5
Prawdziwa legenda, oby wrócił jeszcze do gry w piłkę a także w przyszłości do Barcy w roli trenera :)
43
A dajcie spokój kurde dziś powinien zagrać Bartra z Thomasem...
0
Dziś tylko pewna wygrana się liczy, oby małym nakładem sił. VeB!
4
Ter Stegen-Alves-Bartra-Vermaelen-Adriano-Mascherano-Roberto-Rakitic-Neymar-Suarez-Sandro
0
Chyba sobie Klopp śni wara od Ter Stegena jego przyszłość jest w Barcelonie niech szuka kogoś innego.
1
Super artykuł :) Co do stadionu to u mnie Stal Mielec ma już lepszy :D
43
A on się dopiero rozkręca :)
2
Nawet bardzo dobry tekst i dobrze się czyta.
1
Myślałem że po dobrym początku Adama będzie grał ale jak widać też ława szkoda.
9
Do tej pory myślałem że to nie aż tak strasznie było, ale teraz jak to widzę to szczerze ale przegięli nasi po całości...
0
Oby te kontuzje Thomasa już się zakończyły i mógł się on cieszyć grą na boisku a przy tym pomagać zespołowi.