1

Rafa jaka broda masakra :D

1

Ney bez opaski szkoda :)

0

A jednak Mathieu.. czemu nie Vermaelen :/ Oby Munir w końcu coś sensownego pograł. Dziś tylko 3 pkt się liczą Vamos Barcelona!

0

Jeśli zaproponują dobrą kasę to lepsze to niż Qatar, ale klub już wie najlepiej jak postąpić.

0

Racji może nie mieć ale własne zdanie na ten temat owszem.

0

Dlatego dziś też właśnie liczę na bramki z ich strony.

41

Daj spokój już z tym Bravo, to nie była wina bramkarza tylko lecz całej formacji defensywnej a w zasadzie całego zespołu bo to 11 piłkarzy ma się starać. Bramkarz jest ostatnią osobą która ma zatrzymać przeciwnika a wcześniej odpowiedzialni są za to inni zawodnicy.

5

I tak ma być, jeszcze teraz dobra skuteczność w ataku jak do tej pory i można patrzeć dobrze w przyszłość.

0

A szkoda, wielka szkoda...

23

Liczę że to się zmieni jeszcze i zagra Vermaelen za Mathieu.

3

Bravo-Alves-Pique-Vermaelen-Alba-Busi-Iniesta-Roberto-Neymar-Suarez-Munir/Sandro? Tak to widzę na dziś.

3

Że tak Celta dała się ograć u siebie aż 1-5? Taka rzecz bardzo dziwi szczególnie że u siebie grają bardzo dobrze i takie baty a skład najlepszy.

0

Dziś trzeba zatopić żółtą łódz podwodną, liczę na dobry występ naszych i jakieś bramki ze strony naszego zabójczego ataku. VeB!

1

Wszędzie naokoło Barcelony tylko te problemy ostatnio, nie pamiętam tylu spraw, problemów naraz odkąd kibicuję FCB.. prawdziwa kumulacja.

3

Jeśli tylko Ney, Suarez i spółka będzie miała dobry dzień to dla nich będzie to koszmar ;P

0

Ciekaw jestem jak postąpi klub, czy już teraz wróci zimą czy też jeszcze tam pogra jeden sezon.

1

Daj spokój taki jestem (*) że masakra na całego.. takiego wała odwalić strzelić na 2-3 i przegrać w 4 minuty na 4-3 takie rzeczy to tylko Turcja i Rosja.

19

To niech Roni się lepiej zaoferuje :)

5

Ale wał... nigdy więcej ligi Tureckiej, nigdy!

http://www.flashscore.pl/mecz/Oxdl66z5/#szczegoly-meczu

0

Lepiej to edytuj i zmień bo zaraz będzie ban pewnie ;P

1

Podolski jaka brama dla Galatasaray

0

Wiedział co dobre :) Oby dostał za to nagrodę w postaci pierwszego składu Barcy ;)

0

Cieszy ten fakt że nasi potrafią strzelać gdy nie ma Leo. A co będzie dopiero jak La Pulga wróci, będą bić nowe rekordy :)

3

Mam głęboką nadzieję że już w przyszłym sezonie Halilovic powróci z wypożyczenia i wskoczy do pierwszego składu na dobre.

0

Szkoda tylko że Ciebie Generale w nim nie będzie..

0

To już nawet nie jest śmieszne co oni robią z Barcą :/

2

Czyżby Ronaldo znudziła się już La Liga i rywalizacja z Leo? W sumie dużo by stracił bo w lidze Francuskiej nie ma takiego poziomu jak w La Liga.

0

Przewalone trochę oby tylko udało się coś dobrego i skutecznego wymyślić Enrique.

7

Ehh ujrzeć ponownie Roniego w koszulce Barcy na Camp Nou marzenie.. :/

1

Kosmito wracaj a wtedy będzie miazga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?