Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rafa jaka broda masakra :D
1
Ney bez opaski szkoda :)
0
A jednak Mathieu.. czemu nie Vermaelen :/ Oby Munir w końcu coś sensownego pograł. Dziś tylko 3 pkt się liczą Vamos Barcelona!
0
Jeśli zaproponują dobrą kasę to lepsze to niż Qatar, ale klub już wie najlepiej jak postąpić.
0
Racji może nie mieć ale własne zdanie na ten temat owszem.
0
Dlatego dziś też właśnie liczę na bramki z ich strony.
41
Daj spokój już z tym Bravo, to nie była wina bramkarza tylko lecz całej formacji defensywnej a w zasadzie całego zespołu bo to 11 piłkarzy ma się starać. Bramkarz jest ostatnią osobą która ma zatrzymać przeciwnika a wcześniej odpowiedzialni są za to inni zawodnicy.
5
I tak ma być, jeszcze teraz dobra skuteczność w ataku jak do tej pory i można patrzeć dobrze w przyszłość.
0
A szkoda, wielka szkoda...
23
Liczę że to się zmieni jeszcze i zagra Vermaelen za Mathieu.
3
Bravo-Alves-Pique-Vermaelen-Alba-Busi-Iniesta-Roberto-Neymar-Suarez-Munir/Sandro? Tak to widzę na dziś.
3
Że tak Celta dała się ograć u siebie aż 1-5? Taka rzecz bardzo dziwi szczególnie że u siebie grają bardzo dobrze i takie baty a skład najlepszy.
0
Dziś trzeba zatopić żółtą łódz podwodną, liczę na dobry występ naszych i jakieś bramki ze strony naszego zabójczego ataku. VeB!
1
Wszędzie naokoło Barcelony tylko te problemy ostatnio, nie pamiętam tylu spraw, problemów naraz odkąd kibicuję FCB.. prawdziwa kumulacja.
3
Jeśli tylko Ney, Suarez i spółka będzie miała dobry dzień to dla nich będzie to koszmar ;P
0
Ciekaw jestem jak postąpi klub, czy już teraz wróci zimą czy też jeszcze tam pogra jeden sezon.
1
Daj spokój taki jestem (*) że masakra na całego.. takiego wała odwalić strzelić na 2-3 i przegrać w 4 minuty na 4-3 takie rzeczy to tylko Turcja i Rosja.
19
To niech Roni się lepiej zaoferuje :)
5
Ale wał... nigdy więcej ligi Tureckiej, nigdy!
http://www.flashscore.pl/mecz/Oxdl66z5/#szczegoly-meczu
0
Lepiej to edytuj i zmień bo zaraz będzie ban pewnie ;P
1
Podolski jaka brama dla Galatasaray
0
Wiedział co dobre :) Oby dostał za to nagrodę w postaci pierwszego składu Barcy ;)
0
Cieszy ten fakt że nasi potrafią strzelać gdy nie ma Leo. A co będzie dopiero jak La Pulga wróci, będą bić nowe rekordy :)
3
Mam głęboką nadzieję że już w przyszłym sezonie Halilovic powróci z wypożyczenia i wskoczy do pierwszego składu na dobre.
0
Szkoda tylko że Ciebie Generale w nim nie będzie..
0
To już nawet nie jest śmieszne co oni robią z Barcą :/
2
Czyżby Ronaldo znudziła się już La Liga i rywalizacja z Leo? W sumie dużo by stracił bo w lidze Francuskiej nie ma takiego poziomu jak w La Liga.
0
Przewalone trochę oby tylko udało się coś dobrego i skutecznego wymyślić Enrique.
7
Ehh ujrzeć ponownie Roniego w koszulce Barcy na Camp Nou marzenie.. :/
1
Kosmito wracaj a wtedy będzie miazga.