1

Można nie przepadać za nimi fakt jak kto woli, ale wiemy że im większe kluby tym lepsze widowisko dla kibiców.

2

Trzeba dobrze tego dopilnować bo ciul wie co może im odbić.

2

Wejdzie z ławki i strzeli bramkę :)

0

Jak to się czyta o tych zamachach i akcjach z psami że będą szukać koło stadionu przed klasykiem to normalnie jak z filmu jakiegoś.

1

Oby tylko nie było żadnych niespodzianek, liczę na dobre sędziowanie.

0

Mi brakuje MU, Milanu, Interu, Liverpool szkoda że te kluby teraz tak mało w pucharach znaczą.

1

Dokładnie, niesamowity speed mu się wtedy włączył.

0

Kto wie może już te kontuzje mu nie wrócą.

0

Co Milanu? Grał w Milanie a ja mówię że teraz trafi do The Reds w zimowym okienku.

2

https://vine.co/v/M2d06uUOlaX/embed

Nie patrzę tylko na ta bramkę którą strzelił Barcelonie ale ogólnie podoba mi się jego styl gry, szkoda że Pato do nas nie trafi tylko do Liverpool. Ale ładnie pojechał wtedy z nami.

1

Chelsea w dołku to zebrało mu się na wspomnienia że mógł być teraz na szczycie.

7

W sobotę znowu zobaczymy takie obrazki.

5

Mi on do MU nie pasuje, szkoda że taki klub ostatnimi laty nic nie osiąga szczególnego.

2

Kapitan Grzmot jest w tym wręcz perfekcyjny, ma się czym chwalić.

3

W sumie nasi odpoczną na tyle wyszło dobrego z tym odwołaniem, przyda się przed klasykiem, ale z drugiej strony lepiej by ta sytuacja się ostatnio nie wydarzyła.

1

Jednym słowem genialny zawodnik podstawowego składu a także super-rezerwowy ;)

1

Dobrze że nie dostali się na stadion bo dopiero by było..

1

Wszystko wskazuje na to że strzelimy tą setną bramkę ;)

2

A no tak Ronaldo nie może się pochwalić trofeami to mięśnie pokazuje :D

2

Wspaniały artykuł :) Ja tam pamiętam tylko rzeczy od 2006 roku kiedy to zacząłem kibicować Barcelonie i tak został do dziś i będzie na zawsze :) A płacze Mou bezcenne :D

1

Co to się teraz dzieje by przez takich "kacapów" że tak powiem trzeba przekładać spotkania.

0

O widzisz dzięki za info ;)

1

Aj to szkoda że nie do Barcy :)

1

Dwaj znakomici piłkarze, jaka szkoda że ten czas tak szybko leci.

0

Wielki talent tylko że w Europie nie mógł go praktycznie w pełni pokazać.

0

Trzeba utrzeć nosa Realowi i Benitezowi, oby nasi wygrali. VeB!

1

Dla mnie te 5-0 i 2-6 to były wyjątkowe chwile :)

0

Nie za taką kasę, odpada.

6

Wydaje się że występ Messiego będzie jak najbardziej realny :)

0

Pewna informacja??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?