Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zgadza się ;)
22
Ważne na ile się Busi sam czuje a nie ile ma :)
0
Kapitan grzmot tylko zaliczył na początku nura i karego wołał i to byłoby na tyle :D
0
Oby ta wygrana dała drużynie niesamowitego kopa na cały sezon :)
5
Manita byłaby czymś wspaniałym, ale wynikiem 0-4 na Bernabeu się nie gardzi!! :) Kolejny wspaniały mecz El Pistolero :)
8
Perfekcyjnie to Ty dziś broniłeś :)
30
Nadal nie mogę uwierzyć jaki piłkarz zrobił się z Roberto, czapki z głów przed nim!
5
Szkoły by nie stać było na takiego nauczyciela :D
2
Cały zespół zagrał wyśmienicie, ale warto też wspomnieć o Claudio Bravo dziś bronił wszystko co możliwe! :)
1
Szkoda go kurcze, dobrze że jest Vermaelen i Mathieu. Oby szybko wrócił do gry.
3
Jak będą grać tak w każdym meczu to mistrzostwo murowane! :)
3
Z Realem czyste konto to już naprawdę kapitalna sprawa! :)
1
0-4 na Bernabeu nie ma co narzekać jest zajebiście! :D
0
Hahhaha :D
0
Zwolnili Carlo to mają hahah :D
21
Munir brak słów co on robi w pierwszej drużynie to kpina...
1
Ole ole ole coś niesamowitego! :)
1
Mamy to ajj coś pięknego i z czystym kontem!! :) VeB!!!!!!!
0
Nawet Lucho wkurzony na maxa
0
Co za pośmiewisko z tego Munira
1
Munir o ja prd wypad z boiska!!!!!!!!!!
4
Real zrobił z siebie pośmiewisko żadnych wymówek dziś optymalny skład :D
0
Isco Red Card :D :D
0
Ronaldo odejdzie z Realu zobaczycie :D
0
Bravo mistrz dziś to co broni!!
4
Benitez: Real jest faworytem hahahaha
2
Suarezzzzzzzzzzzzz coś pięknego!!!!!!!!!!!!!!
0
Ronaldo hahaha:D Brawo Claudio!!!
0
Wchodzi Messi!!!!!!!! :)
2
Mina grzmota bezcenna hahahaha