0

Zgadza się ;)

22

Ważne na ile się Busi sam czuje a nie ile ma :)

0

Kapitan grzmot tylko zaliczył na początku nura i karego wołał i to byłoby na tyle :D

0

Oby ta wygrana dała drużynie niesamowitego kopa na cały sezon :)

5

Manita byłaby czymś wspaniałym, ale wynikiem 0-4 na Bernabeu się nie gardzi!! :) Kolejny wspaniały mecz El Pistolero :)

8

Perfekcyjnie to Ty dziś broniłeś :)

30

Nadal nie mogę uwierzyć jaki piłkarz zrobił się z Roberto, czapki z głów przed nim!

5

Szkoły by nie stać było na takiego nauczyciela :D

2

Cały zespół zagrał wyśmienicie, ale warto też wspomnieć o Claudio Bravo dziś bronił wszystko co możliwe! :)

1

Szkoda go kurcze, dobrze że jest Vermaelen i Mathieu. Oby szybko wrócił do gry.

3

Jak będą grać tak w każdym meczu to mistrzostwo murowane! :)

3

Z Realem czyste konto to już naprawdę kapitalna sprawa! :)

1

0-4 na Bernabeu nie ma co narzekać jest zajebiście! :D

0

Hahhaha :D

0

Zwolnili Carlo to mają hahah :D

21

Munir brak słów co on robi w pierwszej drużynie to kpina...

1

Ole ole ole coś niesamowitego! :)

1

Mamy to ajj coś pięknego i z czystym kontem!! :) VeB!!!!!!!

0

Nawet Lucho wkurzony na maxa

0

Co za pośmiewisko z tego Munira

1

Munir o ja prd wypad z boiska!!!!!!!!!!

4

Real zrobił z siebie pośmiewisko żadnych wymówek dziś optymalny skład :D

0

Isco Red Card :D :D

0

Ronaldo odejdzie z Realu zobaczycie :D

0

Bravo mistrz dziś to co broni!!

4

Benitez: Real jest faworytem hahahaha

2

Suarezzzzzzzzzzzzz coś pięknego!!!!!!!!!!!!!!

0

Ronaldo hahaha:D Brawo Claudio!!!

0

Wchodzi Messi!!!!!!!! :)

2

Mina grzmota bezcenna hahahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?