4

W tym momencie to Bayern może zagrozić jedyne Barcelonie, ale przeczuwam że nasi by sobie poradzili z nimi :)

1

Świetne podsumowanie lubię to :) No tak nie bez powodu mówi się "piknik" na Camp Nou ;)

Do autora można wiedzieć ile by kosztował taki wyjazd powiedzmy na te 3 dni z noclegiem i bez szaleństw? ;)) Oczywiście samolot odpada ;)

7

Elegancko to mi się podoba, ale to że tylko 2 mecze w porównaniu co dostał Pique to czysta kpina.

1

Bardzo mądra decyzja, niech wie że swoją dobrą grą zasłużył sobie i klub się tym interesuje by go zatrzymać :)

7

Przesadziłeś z tym składem i to mocno, co Ty masz Aptekarzy za ogórków typu Bate i mamy dostać od nich lanie? O ile obrona i bramkarz jest ok to reszta według mnie nie, wiem że nie ma co ryzykować podstawy w meczu o nic ale mimo wszystko lepszy skład mógłby być.

7

Munir ma teraz przewalone u Pique hehe :D

2

Bez Messiego zespół pokazał że jest mocny a z Leo jest mega mocny ;)

0

Ja i bez tego uważam że tak jest :D

0

Teraz to dowaliłeś :D

0

Oby Thomas i Sergi byli dostępni na mecz z Sociedad.

0

Pięknie trzymają chłopaki poziom mistrzów :)

0

5

To co zagraliśmy z Realem i wczoraj z Romą to coś pięknego, jak tak dalej pójdzie to obrona Ligi, LM i PK stanie się faktem dokonanym :)

0

Musimy czekać cierpliwie :)

31

Szkoda mi Matsa dziś ale cóż taki już ten sport do ostatnich sekund może coś wpaść. Co to dopiero będzie w styczniu jak dołączy Arda i Vidal :)

2

Ależ w niesamowitej formie jest El Pistolero strzela jak na zawołanie oby tak dalej tylko Luisito! :)

44

Najlepszy atak na świecie!

0

Nie ma co narzekać jest zajebiście :)

2

4 dni, 2 mecze, 10 strzelonych, 1 stracona no coś niesamowitego!! VeB!!!

1

Co za mecz! Tyle bramek w 4 dni coś niesamowitego, Barca najwspanialszy klub na świecie. VeB!

0

Ja pierdziele że to musiało wpaść.......

0

Na trybunach Ter Stegen! :)

1

Mats!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Karny kurdeeeeeeeeeeee

1

Ney ja pierdziele co za wykonanie.. mógł oddać Luisowi dobrze że jest gol : 6-0 :D

0

pomyliłem się już poprawione :D

0

A jednak wolny ufffffffff

0

Gwałt na Camp Nou i to ostry :D

2

Hahah miazga Messi manitaaaaaaaaaaaaaaaa :D

0

Co nasi grają to po prostu szok :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?