Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
W tym momencie to Bayern może zagrozić jedyne Barcelonie, ale przeczuwam że nasi by sobie poradzili z nimi :)
1
Świetne podsumowanie lubię to :) No tak nie bez powodu mówi się "piknik" na Camp Nou ;)
Do autora można wiedzieć ile by kosztował taki wyjazd powiedzmy na te 3 dni z noclegiem i bez szaleństw? ;)) Oczywiście samolot odpada ;)
7
Elegancko to mi się podoba, ale to że tylko 2 mecze w porównaniu co dostał Pique to czysta kpina.
1
Bardzo mądra decyzja, niech wie że swoją dobrą grą zasłużył sobie i klub się tym interesuje by go zatrzymać :)
7
Przesadziłeś z tym składem i to mocno, co Ty masz Aptekarzy za ogórków typu Bate i mamy dostać od nich lanie? O ile obrona i bramkarz jest ok to reszta według mnie nie, wiem że nie ma co ryzykować podstawy w meczu o nic ale mimo wszystko lepszy skład mógłby być.
7
Munir ma teraz przewalone u Pique hehe :D
2
Bez Messiego zespół pokazał że jest mocny a z Leo jest mega mocny ;)
0
Ja i bez tego uważam że tak jest :D
0
Teraz to dowaliłeś :D
0
Oby Thomas i Sergi byli dostępni na mecz z Sociedad.
0
Pięknie trzymają chłopaki poziom mistrzów :)
0
https://www.facebook.com/FlashScorePL/videos/1001855256527660/
Haha Pepe :D Ta FIFA :D
5
To co zagraliśmy z Realem i wczoraj z Romą to coś pięknego, jak tak dalej pójdzie to obrona Ligi, LM i PK stanie się faktem dokonanym :)
0
Musimy czekać cierpliwie :)
31
Szkoda mi Matsa dziś ale cóż taki już ten sport do ostatnich sekund może coś wpaść. Co to dopiero będzie w styczniu jak dołączy Arda i Vidal :)
2
Ależ w niesamowitej formie jest El Pistolero strzela jak na zawołanie oby tak dalej tylko Luisito! :)
44
Najlepszy atak na świecie!
0
Nie ma co narzekać jest zajebiście :)
2
4 dni, 2 mecze, 10 strzelonych, 1 stracona no coś niesamowitego!! VeB!!!
1
Co za mecz! Tyle bramek w 4 dni coś niesamowitego, Barca najwspanialszy klub na świecie. VeB!
0
Ja pierdziele że to musiało wpaść.......
0
Na trybunach Ter Stegen! :)
1
Mats!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Karny kurdeeeeeeeeeeee
1
Ney ja pierdziele co za wykonanie.. mógł oddać Luisowi dobrze że jest gol : 6-0 :D
0
pomyliłem się już poprawione :D
0
A jednak wolny ufffffffff
0
Gwałt na Camp Nou i to ostry :D
2
Hahah miazga Messi manitaaaaaaaaaaaaaaaa :D
0
Co nasi grają to po prostu szok :)