7

Fajnie że Samper został powołany zbierze cenne doświadczenie.

5

Coś mi się jednak wydaje że Real nie zostanie zdyskwalifikowany i wywiną się jak to Madryt.. Ale zobaczymy oby sprawiedliwość ich dopadła.

12

Można nie lubić czasami gry Daniego ale jego wywiady i poczucie humoru są zajebiste :)

1

Czas najwyższy by się to zakończyło.

4

Brakuje mu jeszcze tylko bramki zdobytej :)

14

Pique to jest jajcarz, nie da sobie powiedzieć czegoś złego a jak już chodzi o Real to ładnie ich ciska :D

6

Jest forma, są bramki, wyniki i to bardzo cieszy!! :)

1

Takie słowa sie bardzo ceni, brawo El Pistolero! :)Też mam głęboką nadzieję że pogra w FCB jeszcze kilka świetnych sezonów z Leo i Ney :)

0

Jak patrzę na te wyniki to mnie ciary przeszły :D Ależ forma! ;)

0

Był chwilę spokój to musiało powrócić, szkoda ale dobrze że jest go kim zastąpić, niech szybko wraca do zdrowia.

0

Oby nikt Barcy nie zatrzymał jak najdłużej, póki jest rozpędzona niech kasuje wszystkich po kolei :)

4

Dobrać im się do skóry niech maja nauczkę, Barca nie tyle cierpi i jakoś dobrze się ma. Ukarać ich nie ze względu by było łatwiej Barcelonie tylko za ich głupotę i kombinowanie.

2

Haha niewiedza Realu a to dobre, kombinują na wszystkie strony, wywalić ich! Taka sytuacja niczym Legia :D

2

I dobrze niech się rozwija, zobaczymy na jaki ruch zdecyduje się Barca.

4

Enrique dobrze mówi jeśli chodzi o Messiego, bez pośpiechu jeszcze będzie potrzebny na ważniejsze mecze przed Barcą.

0

Alves ładnie pociągnął z kopyta dziś :D

32

Oby ten hat-trick podziałał na niego motywująco na kolejne występy!

4

I mają swoją szynkę! :D

0

Piękny mecz! : W końcu Sandro z Munirem coś postrzelali :) VeB!

1

Munirrr x2 haha :D

0

Sandroooooo hat-trick!!! :D

0

Munirrrrrrrrrrrr hah :D

1

Ładnie Bartra ;)

1

Cieszy w końcu że Sandro strzela :D A Ci będą mieli co jeść :D

0

Z drugiej strony trochę szkoda że z mocniejszymi rywalami było czyste konto a tu oni strzelają mimo że to skład pół rezerwa ;)

0

Hah Sandroooooooooooooox 2 :D

1

Będzie wpierdzielanie po meczu widać lecą do szynki :D

3

I mają szynkę ze świni! :D

1

Piękne podanie bramkarza hahah :D

0

Sandro nareszcie! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?