Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Fajnie że Samper został powołany zbierze cenne doświadczenie.
5
Coś mi się jednak wydaje że Real nie zostanie zdyskwalifikowany i wywiną się jak to Madryt.. Ale zobaczymy oby sprawiedliwość ich dopadła.
12
Można nie lubić czasami gry Daniego ale jego wywiady i poczucie humoru są zajebiste :)
1
Czas najwyższy by się to zakończyło.
4
Brakuje mu jeszcze tylko bramki zdobytej :)
14
Pique to jest jajcarz, nie da sobie powiedzieć czegoś złego a jak już chodzi o Real to ładnie ich ciska :D
6
Jest forma, są bramki, wyniki i to bardzo cieszy!! :)
1
Takie słowa sie bardzo ceni, brawo El Pistolero! :)Też mam głęboką nadzieję że pogra w FCB jeszcze kilka świetnych sezonów z Leo i Ney :)
0
Jak patrzę na te wyniki to mnie ciary przeszły :D Ależ forma! ;)
0
Był chwilę spokój to musiało powrócić, szkoda ale dobrze że jest go kim zastąpić, niech szybko wraca do zdrowia.
0
Oby nikt Barcy nie zatrzymał jak najdłużej, póki jest rozpędzona niech kasuje wszystkich po kolei :)
4
Dobrać im się do skóry niech maja nauczkę, Barca nie tyle cierpi i jakoś dobrze się ma. Ukarać ich nie ze względu by było łatwiej Barcelonie tylko za ich głupotę i kombinowanie.
2
Haha niewiedza Realu a to dobre, kombinują na wszystkie strony, wywalić ich! Taka sytuacja niczym Legia :D
2
I dobrze niech się rozwija, zobaczymy na jaki ruch zdecyduje się Barca.
4
Enrique dobrze mówi jeśli chodzi o Messiego, bez pośpiechu jeszcze będzie potrzebny na ważniejsze mecze przed Barcą.
0
Alves ładnie pociągnął z kopyta dziś :D
32
Oby ten hat-trick podziałał na niego motywująco na kolejne występy!
4
I mają swoją szynkę! :D
0
Piękny mecz! : W końcu Sandro z Munirem coś postrzelali :) VeB!
1
Munirrr x2 haha :D
0
Sandroooooo hat-trick!!! :D
0
Munirrrrrrrrrrrr hah :D
1
Ładnie Bartra ;)
1
Cieszy w końcu że Sandro strzela :D A Ci będą mieli co jeść :D
0
Z drugiej strony trochę szkoda że z mocniejszymi rywalami było czyste konto a tu oni strzelają mimo że to skład pół rezerwa ;)
0
Hah Sandroooooooooooooox 2 :D
1
Będzie wpierdzielanie po meczu widać lecą do szynki :D
3
I mają szynkę ze świni! :D
1
Piękne podanie bramkarza hahah :D
0
Sandro nareszcie! :D