0

Widać jakby się położyli przed Leverkusen.

6

Zaczyna mnie to wkurzać i to konkretnie, dawać Luisa na boisko

0

Ja prd zero chęci do gry....

1

Suarez proszę Cie wejdz!!!

2

Mats znowu ratuje

1

Jaki objazd z naszej obrony hahahaha

1

Matko Gumbau............

2

Ja pierdziele co to było !!!!!!!!!!!!!!!

0

Co ta Barca gra ja prd....

0

Zaraz Barca straci bo wszystko na to wskazuje z taką grą.

0

Masakra jakie błędy.....

0

Co oni grają ja prd zaraz stracą !!!!!!!!!!

0

Jak myślicie Barca da radę czy kupon do kosza?

0

Dałem na Barce mam nadzieję że wygrają a w drugiej połowie zobaczę lepszą grę i Suareza.

4

Ale Rakitic dziś słabo..

0

W drugiej Busi i Suarez bo słabo to wygląda

0

Ja prd i remis.....

1

Messiiiiiiiii gol! :)

0

Ter Stegen!!!!! :)

18

Bardziej mi pasuje Sandro by pozostał, Munir mnie jakoś nie przekonuje.

1

Negredo chyba lepszy, ciekawe co to będzie w styczniu.

1

To teraz tylko tym składem wygrać mecz! :) Vamos Barca 3 pkt muszą być nasze :)

1

Ty to zawsze coś ciekawego napiszesz :D

3

Otóż to zgadzam się także w pełni z Tobą, ten mecz trzeba wygrać.

3

Ja za darmo bym nie chciał żadnego tatuażu, dziwię się że ludzie to robią ale każdy ma swoje upodobania :)

2

A teraz Real zakopie w wielkim dołku heh :) Też chciałbym by Szef grał na DP ale to miejsce zajęte przez Busiego ;)

1

Haha zazdrości? Niby czego? Braku pucharów w gablocie co sezon? Ja prd :D

5

Wiadome że El Pistolero jest górą jeśli chodzi o klasę na boisku ;)

5

Znając życie będzie to PSG.

1

Leo dziś nadrobi sobie oceną ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?