Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widać jakby się położyli przed Leverkusen.
6
Zaczyna mnie to wkurzać i to konkretnie, dawać Luisa na boisko
0
Ja prd zero chęci do gry....
1
Suarez proszę Cie wejdz!!!
2
Mats znowu ratuje
1
Jaki objazd z naszej obrony hahahaha
1
Matko Gumbau............
2
Ja pierdziele co to było !!!!!!!!!!!!!!!
0
Co ta Barca gra ja prd....
0
Zaraz Barca straci bo wszystko na to wskazuje z taką grą.
0
Masakra jakie błędy.....
0
Co oni grają ja prd zaraz stracą !!!!!!!!!!
0
Jak myślicie Barca da radę czy kupon do kosza?
0
Dałem na Barce mam nadzieję że wygrają a w drugiej połowie zobaczę lepszą grę i Suareza.
4
Ale Rakitic dziś słabo..
0
W drugiej Busi i Suarez bo słabo to wygląda
0
Ja prd i remis.....
1
Messiiiiiiiii gol! :)
0
Ter Stegen!!!!! :)
18
Bardziej mi pasuje Sandro by pozostał, Munir mnie jakoś nie przekonuje.
1
Negredo chyba lepszy, ciekawe co to będzie w styczniu.
1
To teraz tylko tym składem wygrać mecz! :) Vamos Barca 3 pkt muszą być nasze :)
1
Ty to zawsze coś ciekawego napiszesz :D
3
Otóż to zgadzam się także w pełni z Tobą, ten mecz trzeba wygrać.
3
Ja za darmo bym nie chciał żadnego tatuażu, dziwię się że ludzie to robią ale każdy ma swoje upodobania :)
2
A teraz Real zakopie w wielkim dołku heh :) Też chciałbym by Szef grał na DP ale to miejsce zajęte przez Busiego ;)
1
Haha zazdrości? Niby czego? Braku pucharów w gablocie co sezon? Ja prd :D
5
Wiadome że El Pistolero jest górą jeśli chodzi o klasę na boisku ;)
5
Znając życie będzie to PSG.
1
Leo dziś nadrobi sobie oceną ;)