1

Brawo Bravo!!!!!!!!!!!!

0

Ależ Rakitic ma kopytoooo :)

1

El Pistoleroooooooooooooooo :)

0

Porównujesz ich poziom z wymaganiami Barcy w La Liga?

0

Współczuję mu :/

0

Ooo ja pierdziele ałłł ;/

0

Kurde że to nie wpadło

1

Póki co mecz bez szału ze strony Barcy...

0

Dawaj Leo teraz :D

0

Co jak co ale Munir porównywalny do Neymara ciekawe spostrzeżenie :D

1

Fajny obrazek kiedyś rywale a teraz tworzą najlepszy atak świata z Luisem na czele :) Trzeba to wygrać!

0

Każda kasa się przyda, ale najważniejsze to zdobyć KMŚ :)

0

To klub i trener podejmie decyzje my sobie możemy pisać ;)

0

Takiego zawodnika Barca potrzebowała od lat szkoda tylko że wcześniej do Barcy nie dołączył ale i tak jest dobrze przed nim jeszcze wiele sezonów u boku Leo i Neymara :)

1

Taki scenariusz był do przewidzenia że to właśnie River zagra w finale, no to teraz czas na Barce by tam dołączyła i wygrała te rozgrywki.

0

Yy dlaczego niby zwariowałem? To że chcę by zdążył się wyleczyć na finał? Nie uda się to nie a zawsze chyba lepiej mieć kogoś takiego w składzie w finale jak Ney.

0

Komentarz usunięty

29

I takie wypowiedzi Pique mi się podobają, nic obraźliwego i na temat.

0

Pozytywna wiadomość, teraz tylko czekać na info że da radę zagrać w finale :)

0

Oby tylko Robinho nie dał o sobie jutro przypomnieć, trzeba uważać na nich to wcale nie musi być łatwy mecz.

1

Hmm a to ciekawe dokąd się uda Pep jeśli odejdzie z Bayern, może United? Całkiem prawdopodobne.

0

"Chelsea powoli sięga dna, a od strefy spadkowej dzieli ich już tylko punkt." - jakie to piękne :)

Adama ładny rajd na szybkości pięknie ich objechał, ale mnie ucieszyło to co przeczytałem o Montoya w końcu oby tylko częściej!! :)

0

Jak to się wszystko zmienia, pamiętacie jak przed wyborami to buzia mu się nie zamykała w wywiadach itp. a teraz cisza jak makiem zasiał ;)

2

Może i żarty ale lepiej niech zakończy to już bo kto wie do czego ta sytuacja może doprowadzić.

4

Grzmot musi być z siebie dumny.

0

A niech sobie robi co chce, ja tam nie jestem jego zwolennikiem choć nie mówię że jest zły, po prostu takie moje zdanie.

0

Powinno być dobrze :)

0

"To byłoby z mojej strony egoistyczne i świadczyłoby o małym oddaniu wobec obecnego klubu, a ja mu jestem bardzo oddany."

Super wypodziedz Szefa, widać w pełni oddanie to fakt nawet tym że dopłacił do swojego transferu by zagrać w takim klubie jak Barca :)

7

El Pistolero wszędzie z tym Mate :D

1

Ciekaw jestem kiedy Arsenal wygra jakiś ważny puchar? Że też tego Wengera tam jeszcze trzymają on przecież nigdy nic nie wygra z nimi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?