Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brawo Bravo!!!!!!!!!!!!
0
Ależ Rakitic ma kopytoooo :)
1
El Pistoleroooooooooooooooo :)
0
Porównujesz ich poziom z wymaganiami Barcy w La Liga?
0
Współczuję mu :/
0
Ooo ja pierdziele ałłł ;/
0
Kurde że to nie wpadło
1
Póki co mecz bez szału ze strony Barcy...
0
Dawaj Leo teraz :D
0
Co jak co ale Munir porównywalny do Neymara ciekawe spostrzeżenie :D
1
Fajny obrazek kiedyś rywale a teraz tworzą najlepszy atak świata z Luisem na czele :) Trzeba to wygrać!
0
Każda kasa się przyda, ale najważniejsze to zdobyć KMŚ :)
0
To klub i trener podejmie decyzje my sobie możemy pisać ;)
0
Takiego zawodnika Barca potrzebowała od lat szkoda tylko że wcześniej do Barcy nie dołączył ale i tak jest dobrze przed nim jeszcze wiele sezonów u boku Leo i Neymara :)
1
Taki scenariusz był do przewidzenia że to właśnie River zagra w finale, no to teraz czas na Barce by tam dołączyła i wygrała te rozgrywki.
0
Yy dlaczego niby zwariowałem? To że chcę by zdążył się wyleczyć na finał? Nie uda się to nie a zawsze chyba lepiej mieć kogoś takiego w składzie w finale jak Ney.
0
Komentarz usunięty
29
I takie wypowiedzi Pique mi się podobają, nic obraźliwego i na temat.
0
Pozytywna wiadomość, teraz tylko czekać na info że da radę zagrać w finale :)
0
Oby tylko Robinho nie dał o sobie jutro przypomnieć, trzeba uważać na nich to wcale nie musi być łatwy mecz.
1
Hmm a to ciekawe dokąd się uda Pep jeśli odejdzie z Bayern, może United? Całkiem prawdopodobne.
0
"Chelsea powoli sięga dna, a od strefy spadkowej dzieli ich już tylko punkt." - jakie to piękne :)
Adama ładny rajd na szybkości pięknie ich objechał, ale mnie ucieszyło to co przeczytałem o Montoya w końcu oby tylko częściej!! :)
0
Jak to się wszystko zmienia, pamiętacie jak przed wyborami to buzia mu się nie zamykała w wywiadach itp. a teraz cisza jak makiem zasiał ;)
2
Może i żarty ale lepiej niech zakończy to już bo kto wie do czego ta sytuacja może doprowadzić.
4
Grzmot musi być z siebie dumny.
0
A niech sobie robi co chce, ja tam nie jestem jego zwolennikiem choć nie mówię że jest zły, po prostu takie moje zdanie.
0
Powinno być dobrze :)
0
"To byłoby z mojej strony egoistyczne i świadczyłoby o małym oddaniu wobec obecnego klubu, a ja mu jestem bardzo oddany."
Super wypodziedz Szefa, widać w pełni oddanie to fakt nawet tym że dopłacił do swojego transferu by zagrać w takim klubie jak Barca :)
7
El Pistolero wszędzie z tym Mate :D
1
Ciekaw jestem kiedy Arsenal wygra jakiś ważny puchar? Że też tego Wengera tam jeszcze trzymają on przecież nigdy nic nie wygra z nimi.