0

Ciekawe czy jest taki dobry jak go malują i czy się sprawdzi.. zobaczymy.

2

Ja pierdziele ale matoły jak się nie mogą pogodzić z porażką to niech nie grają w takich turniejach..

6

Tylko czemu Higuain nie strzelał tak jak Argentyna tego potrzebowała i marnował okazje na zdobycie MŚ.. Co do Realu to niech sobie nawet i 20-0 wygrywają, Barca jest KMŚ :)

0

Ten zespół złożony z tych wspaniałych zawodników ma przed sobą jeszcze wiele do wygrania :)

4

Tak to już jest, niektórzy nie powinni się w ogóle nazywać kibicami tylko bandą kretynów.

1

Dziś podczas meczu hiszpańscy komentatorzy mówili że Pep Manchester City official, ciekawe czy to prawda.

3

Hmm wszystko wskazuje na to że pobijemy rekord Realu w spotkaniu z Betisem :)

2

Jedzie z tym tematem rozpędzony i nie ma hamulców ale dobrze niech tak dalej trzyma!! :)

7

Trzeba przyznać że świetnie poukładał ten zespół Enrique, myliłem się grubo co do niego.

0

W rep. nie musi grać a w klubie jest na szczęście na taki Betis kim go zastąpić :) Niech odpoczywa ;)

1

Wielki szacunek mu za to co osiągnął, choć nie zawsze za nim przepadam lecz takie rzeczy nie mogą przejść niezauważone.

31

Suarez pozytywnie zaskoczył ale w końcu najlepsza "9" na świecie :)

6

Panie i Panowie medale wręczone, puchar też widzieliśmy jak odebrali i się cieszyli to to teraz niech sobie już reklamują kij im w oko :D

3

Rządzi*

0

Nie tylko TVP kończy bo zagraniczne też reklama.......

3

Mistrzowie!!!!!!! Campeones!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3

Alves ahahahahaha :D

0

Czas na mistrzów!!! :)

0

Luis pięknie :)

0

River jest dobre na zespoły z podwórka u siebie ale nie na Barce ;)

2

Zajebista piosenka leci!! :)

0

Jest nasz bohater! :)

0

Yea mamy to coś pięknego! :)

0

Rudy wchodzi :P

0

Bravo co za kocurrrrr

0

Bravo co wyjął!!!!!!!!!!

0

Ale dziś żółtka masakra :D

1

O ja pierdziele Suarez co gol :D

0

To do niego nie podobne by on z takich pozycji nie strzelał :D

0

Messi co Ty robisz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?