Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy jest taki dobry jak go malują i czy się sprawdzi.. zobaczymy.
2
Ja pierdziele ale matoły jak się nie mogą pogodzić z porażką to niech nie grają w takich turniejach..
6
Tylko czemu Higuain nie strzelał tak jak Argentyna tego potrzebowała i marnował okazje na zdobycie MŚ.. Co do Realu to niech sobie nawet i 20-0 wygrywają, Barca jest KMŚ :)
0
Ten zespół złożony z tych wspaniałych zawodników ma przed sobą jeszcze wiele do wygrania :)
4
Tak to już jest, niektórzy nie powinni się w ogóle nazywać kibicami tylko bandą kretynów.
1
Dziś podczas meczu hiszpańscy komentatorzy mówili że Pep Manchester City official, ciekawe czy to prawda.
3
Hmm wszystko wskazuje na to że pobijemy rekord Realu w spotkaniu z Betisem :)
2
Jedzie z tym tematem rozpędzony i nie ma hamulców ale dobrze niech tak dalej trzyma!! :)
7
Trzeba przyznać że świetnie poukładał ten zespół Enrique, myliłem się grubo co do niego.
0
W rep. nie musi grać a w klubie jest na szczęście na taki Betis kim go zastąpić :) Niech odpoczywa ;)
1
Wielki szacunek mu za to co osiągnął, choć nie zawsze za nim przepadam lecz takie rzeczy nie mogą przejść niezauważone.
31
Suarez pozytywnie zaskoczył ale w końcu najlepsza "9" na świecie :)
6
Panie i Panowie medale wręczone, puchar też widzieliśmy jak odebrali i się cieszyli to to teraz niech sobie już reklamują kij im w oko :D
3
Rządzi*
0
Nie tylko TVP kończy bo zagraniczne też reklama.......
3
Mistrzowie!!!!!!! Campeones!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3
Alves ahahahahaha :D
0
Czas na mistrzów!!! :)
0
Luis pięknie :)
0
River jest dobre na zespoły z podwórka u siebie ale nie na Barce ;)
2
Zajebista piosenka leci!! :)
0
Jest nasz bohater! :)
0
Yea mamy to coś pięknego! :)
0
Rudy wchodzi :P
0
Bravo co za kocurrrrr
0
Bravo co wyjął!!!!!!!!!!
0
Ale dziś żółtka masakra :D
1
O ja pierdziele Suarez co gol :D
0
To do niego nie podobne by on z takich pozycji nie strzelał :D
0
Messi co Ty robisz :D