0

Robinho ale on się stoczył dawniej wydawało się że ma zadatki na najlepszego piłkarza a teraz w zespole z Chin no ładnie.

0

Stadion Camp Nou hehe :D

0

Haha każdy telefon :D

6

Pamiętam jak Sanchez odchodził to trochę żałowałem ale jak zaczął grać Suarez to zapomniałem już o tym ;)

15

0

Ja również!

0

Leo mistrzu jesteś niesamowity obyś wygrał w końcu z reprezentacją to czego chcesz! :)

0

Jeszcze się tak śmiało do tego przyznaje że jest kibicem Realu no no nie cacka się jak widać.

0

Busi pokazuje ręką: Dziękuję nie piję hehe :)

8

Co jest kurna z tą czcionką? :D

8

A kto nie jest pewny, ja również jestem w końcu to mój ukochany klub ;)

0

Tak to jest jak się nie wzmacnia solidnymi transferami obrony tylko kupuje takiego np. Mathieu, Verma mało co gra bo kontuzje, Adriano to już nie nadaje się na Barce i jak przyjdzie grać na zmiennika to wiemy jak to wygląda. Mam nadzieję że klub zainteresuje się tez formacją obronną bo ta leży i kwiczy.

0

Z Santosem mu się nie udało pokonać Barcy oby teraz wygrał w finale ten tytuł :)

0

Odezwał się święty niech lepiej popracuje nad sobą i przypomni sobie co on robił szczególnie takiej legendzie jak Puyol a potem niech mówi na Pique.

0

Wszystko ok tylko wydatek zapewne niezły by musiał klub wyłożyć na jego transfer, chętnie bym go widział w Barcelonie jak widać spisuje się znakomicie.

0

A ja sądziłem że Villarreal się położy przed Realem a tu proszę taka niespodzianka.

0

Rok przerwy Enrique tylko ciekawe kiedy i czy to już po tym sezonie nastąpi? Zobaczymy.

0

To zapowiada się ciekawy pojedynek z Kanonierami ;)

1

W pełni Cię popieram.

0

Pięknie widzę Villarreal choć meczu nie oglądałem :)

2

Niedługo dojdzie do tego że na Camp Nou będą gwizdać na niego, lubię go i jego wypowiedzi ale ostatnio sam sobie przegina po całości a potem nic dziwnego że gwizdy na niego na stadionach. Może się ogarnie, przydałoby mu się to bo w dobrym kierunku to wszystko na pewno nie zmierza.

4

Jak się spotkają na zgrupowaniu to się jeszcze pobiją łącznie z Ramosem ;P

2

I tak jest znacznie lepiej niż na początku sezonu wtedy to była katastrofa.

6

Chciałbym mieć taką piłkarkę :)

3

Kasa rządzi jak widać i można mieć wiele w mało popularnym zespole, Robinho, Scolari.

3

To jest właśnie największy błąd na boisku myślenie że mecz jest już wygrany, trzeba zawsze grać do końca i pilnować wyniku bo wystarczą 3 minuty na 2 bramki i pozamiatane.

0

I tak oto Barca może sobie zepsuć sytuację jeśli Atletico wygra, wcale im to nie było potrzebne.

0

Zobaczymy czy Samper coś sobie pogra.

2

Ważne że przyznaje się do winy, naprawdę szkoda tego że nie udało się wygrać z takim zespołem jak Deportivo i to na Camp Nou w dodatku przez KMŚ.

2

Pachołek doskonałe podsumowanie :D Ale o ten remis jestem wkurzony nadal nie mogę pojąć jak oni do tego dopuścili.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?