Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Robinho ale on się stoczył dawniej wydawało się że ma zadatki na najlepszego piłkarza a teraz w zespole z Chin no ładnie.
0
Stadion Camp Nou hehe :D
0
Haha każdy telefon :D
6
Pamiętam jak Sanchez odchodził to trochę żałowałem ale jak zaczął grać Suarez to zapomniałem już o tym ;)
15
http://media3.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/203/151/size_640x360/_T6Q4483.v1450003193.JPG
Słuchają jak na wykładzie a Messi najbardziej :D
0
Ja również!
0
Leo mistrzu jesteś niesamowity obyś wygrał w końcu z reprezentacją to czego chcesz! :)
0
Jeszcze się tak śmiało do tego przyznaje że jest kibicem Realu no no nie cacka się jak widać.
0
Busi pokazuje ręką: Dziękuję nie piję hehe :)
8
Co jest kurna z tą czcionką? :D
8
A kto nie jest pewny, ja również jestem w końcu to mój ukochany klub ;)
0
Tak to jest jak się nie wzmacnia solidnymi transferami obrony tylko kupuje takiego np. Mathieu, Verma mało co gra bo kontuzje, Adriano to już nie nadaje się na Barce i jak przyjdzie grać na zmiennika to wiemy jak to wygląda. Mam nadzieję że klub zainteresuje się tez formacją obronną bo ta leży i kwiczy.
0
Z Santosem mu się nie udało pokonać Barcy oby teraz wygrał w finale ten tytuł :)
0
Odezwał się święty niech lepiej popracuje nad sobą i przypomni sobie co on robił szczególnie takiej legendzie jak Puyol a potem niech mówi na Pique.
0
Wszystko ok tylko wydatek zapewne niezły by musiał klub wyłożyć na jego transfer, chętnie bym go widział w Barcelonie jak widać spisuje się znakomicie.
0
A ja sądziłem że Villarreal się położy przed Realem a tu proszę taka niespodzianka.
0
Rok przerwy Enrique tylko ciekawe kiedy i czy to już po tym sezonie nastąpi? Zobaczymy.
0
To zapowiada się ciekawy pojedynek z Kanonierami ;)
1
W pełni Cię popieram.
0
Pięknie widzę Villarreal choć meczu nie oglądałem :)
2
Niedługo dojdzie do tego że na Camp Nou będą gwizdać na niego, lubię go i jego wypowiedzi ale ostatnio sam sobie przegina po całości a potem nic dziwnego że gwizdy na niego na stadionach. Może się ogarnie, przydałoby mu się to bo w dobrym kierunku to wszystko na pewno nie zmierza.
4
Jak się spotkają na zgrupowaniu to się jeszcze pobiją łącznie z Ramosem ;P
2
I tak jest znacznie lepiej niż na początku sezonu wtedy to była katastrofa.
6
Chciałbym mieć taką piłkarkę :)
3
Kasa rządzi jak widać i można mieć wiele w mało popularnym zespole, Robinho, Scolari.
3
To jest właśnie największy błąd na boisku myślenie że mecz jest już wygrany, trzeba zawsze grać do końca i pilnować wyniku bo wystarczą 3 minuty na 2 bramki i pozamiatane.
0
I tak oto Barca może sobie zepsuć sytuację jeśli Atletico wygra, wcale im to nie było potrzebne.
0
Zobaczymy czy Samper coś sobie pogra.
2
Ważne że przyznaje się do winy, naprawdę szkoda tego że nie udało się wygrać z takim zespołem jak Deportivo i to na Camp Nou w dodatku przez KMŚ.
2
Pachołek doskonałe podsumowanie :D Ale o ten remis jestem wkurzony nadal nie mogę pojąć jak oni do tego dopuścili.