Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar o skubany :D
1
Masakra!!!!! :D
0
Messi ajj za słabo :)
2
El Pistolero pięknie!!!! :)
1
Ajjj Suarezz
5
Zostali napoczęci :D
1
Leo Messiiiiiiiiiiiiii :)
1
Alba ale symulka z deka
1
Ja pierdziele byłby goll
2
O Neymar szczęśliwa opaska :D
0
Ja nie mówię że nie lecz zobaczyć znowu Roniego w Barcelonie to byłoby coś extra ;)
0
Ja Ciebie też pozdro również mistrzu!! :)
0
O widzisz to żle sobie odczytałem, dzięki za sprostowanie ;)
0
Hmm Cesc widać ma kłopoty, no cóż sam sobie wybrał ten klub ma pecha :D
5
Tej drużynie trzeba wzmocnień bo inaczej będzie jeszcze gorzej :/
0
Uhuhu MSN genialnie! No to czas na zwycięstwo z takim składem musimy to wygrać :) Vamos Barca!!
13
Wygramy ten mecz i będzie świętowanie! Vamos Barcelona!! :)
3
Oj ale bym chciał ich teraz zobaczyć na boisku znowu w Barcelonie, Puyol waleczność i wspaniały kapitan a Roni jedna wielka magia ;)
0
Czyli wnioskując Leo i Ney zagrają skoro 99% wystarczy :)
0
Do Barcy B to trzeba ale wzmocnić obronę i pomoc a nie atak..
2
Jeśli zagrają to może być tak że River będzie tego jeszcze żałować, ale co tam ważne aby Barca to wygrała;)
4
Nasz Leo kosmita tego nie przepuści ;)
8
Ale ten Romek się bawi kasą która dla niego jak widać nic nie znaczy wypłacając lekką ręką bagatela 40 mln Mou, a teraz chce sobie Simeone. Co do Carlo to byłby niemądry gdyby zdecydował się wrócić do Realu po tym jak postąpili z nim, już lepiej niech obejmie Bayern.
4
Trzeba nadal podążać tą zwycięską ścieżką i przedłużyć to kolejną wygraną.
1
Świetna decyzja zasługuje na to szczególnie po tym co ostatnio pokazał.
10
Wywiad z Leo to za każdym razem wisienka na torcie, uwielbiam takie artykuły szczególnie o Messim :)
2
Andres jak już zaczaruje magią na boisku to gęba odpada do ziemi ;)
3
Szkoda że Embolo nie dadzą rady wyciągnąć a także Pato..
0
Jestem jak najbardziej za, już nie mogę się doczekać by zobaczyć ich grę :)
13
Co jak co ale gdy przeczytałem sam tytuł newsa to banan na twarzy i śmiech, ale dobrze że Leo wraca do siebie.