1

Trudno się z Tobą nie zgodzić.

1

Powiedzmy sobie szczerze Mathieu to nie piłkarz na którym może Barca polegać, miał kilka dobrych występów i na tym się skończyło.

0

A no też by się nadawał ze swoimi pomysłami :D

2

Super artykuł fajnie się czyta, co do Ardy i Vidala to wierzę że dadzą drużynie niezłego kopa w postaci pomocy z ich strony.

2

Czy aby nie lepiej kupić kogoś młodszego za taką kasę ale z przyszłością?

2

Kurcze trzeba teraz tego wszystkiego dobrze pilnować bo mieliśmy dobrą sytuację w tabeli ale się popsuło, i żeby czasem jeszcze gorzej nie zawalić .

3

"Aktualny zdobywca Złotej Piłki Cristiano Ronaldo." - bez urazy do Ronaldo ale to już raczej jego ostatnia ZP była takie moje zdanie, noo chyba że się bardzo mylę i mnie jeszcze to zaskoczy.

3

Oj też chciałbym takie coś zobaczyć na żywo :)

1

Czyli już raczej wiadomo kto jest wygranym, Neymar nie inaczej.

0

Czarna perła powiedział samą prawdę, ale zanim to nastąpi to Leo jeszcze ze 3 ZP wygra spokojnie :)

1

Jak można się w ogóle zastanawiać czy MSN jest najlepszym atakiem w historii ja pierdziele :D

6

Leo i Roni dwaj kapitalni piłkarze z innej planety tylko szkoda że R10 już w Barcelonie nie gra :/

3

A pamiętam jak grał w barwach Villarreal wydaje się że to było tak niedawno, wspaniały piłkarz.

3

Pele pogódz się z tym w końcu że już nie jesteś młody i teraz to czas Neymara.

1

I tym razem nie ma się na żadne zwycięstwo Betisu, tylko na 99% porażka i kto wie może rekord ustrzelą nasi ;)

2

Nie rozumiem jednego.. jak on może być gorszy od Mathieu? Nosz kurde bez kitu, przecież bardzo dobry z niego zawodnik i zasługuje na występy, lecz to już tylko decyzja Enrique. Oby nie odszedł definitywnie co najwyżej wypożyczenie.

1

O wypożyczeniu Soriano czy też Nolito klub raczej może tylko pomarzyć, a opcja by wrócił Denis za 3 mln jeśli Villarreal się zgodzi jest super.

5

Roni wróć do Barcy mistrzu, mogę się założyć że Ronaldinho dałby w tym momencie więcej niż Munir z Sandro razem wzięci. Szkoda że nie może zagrać do końca sezonu w Barcelonie :/

1

Alves powinien zostać agentem sportowym po zakończeniu kariery :P

0

Pique kojarzy mi się tylko z Barcą i fajnie byłoby gdyby karierę zakończył właśnie tutaj. Ale to jego sprawy zrobi jak będzie uważał.

0

Uwierz mi że dla niektórych piłkarzy to ważniejsza jest $$$ niż trofea :)

0

Ale ja tylko wyrażam swoją opinię :)

10

Dawaj Kobe do Barcy w polu karnym przyda się Twój wzrost :D

4

Salzburg już nie gra tak zajebistej piłki jak 2 sezony temu, odeszło wielu kluczowych piłkarzy, Alan się zniżył do poziomu Chin a mógł grać w dobrym Europejskim klubie a tylko 25 lat ładował bramki aż miło.. Mane kolejny świetny gracz także odszedł do Świętych, Kampl do aptekarzy i zespół dużo stracił. Ciekawe czy by odniósł z nimi spore sukcesy.

0

Taa zapomnijcie sobie i wybijcie takie coś z głowy nawet :)

2

Jak grał w lidze Włoskiej to mogli się nim zainteresować, teraz to go raczej już nie wyciągną tym bardziej jak PSG da lepsze warunki mu.

2

Pique powinien zakończyć karierę w Barcelonie bo chyba kasy mu nie brakuje, no chyba że będzie chciał szukać nowych wyzwań.

2

Lubię poczytać takie historie na temat klub z dawnych lat :)

1

Cieszy pozycja Lewego, ale martwi i wkurza Busiego..

2

Co jak co ale raczej ten rekord Realu pójdzie w zapomnienie, bo nasze trio jak i cały zespół będą chcieli zakończyć ten rok pewnie efektownym zwycięstwem na Camp Nou a przy okazji pobić taki rekord ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?