Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Koniec :) Zadanie w pełni wykonane, rekord należy do Barcy, 3 pkt zdobyte. Jutro oblewamy :D VeB!
2
Dawać manite :D
0
Haha wysłuchali mnie :D Teraz mogą sobie gadać :D
1
Hahah jest :D Wyprosiłem :D Suarezzzzzzzzzz x 2 - 4-0 :D
1
Dawać 4 bramkę bo ten rekord to będzie tylko na styka pobity i to z niesłusznym karnym a potem gadanie.
0
Nie wierzę ale pech ;p
1
Neymarrr masakraaaaaaaaaaaa
0
Bartra w końcu.
1
El Pistoloero golll rekord pobity!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Oby strzelili więcej niż 3 żeby nie było gadania o karnym że udało się rekord pobić.. ale najpierw trzeba 3 gola.
1
Messsiiii gooll jeszcze jeden!!! :D
3
Karnego być nie powinno według mnie, ale jest jak jest..
3
Jak ja nie lubię tej przyczajki Neymara....
1
Haha Neymar o matko, dobrze że wpadło jednak
1
Ufff ale ulga Messi
0
Leo ja pitole :/
0
Karny :D
0
Mogło to kurcze wpaść
0
A jednak mnie Enrique zaskoczył :D Jazda Panowie jazda pora zdobyć 3 pkt i pobić rekord! Vamos Barca!
1
Dobry prognostyk może znowu szczęśliwy.
2
I znowu brak Busiego tego już się nawet nie da komentować.
2
Bravo-Alves-Pique-Mascherano-Alba-Busi-Iniesta-Rakitić-Neymar-Suarez-Messi -- myślę że mnie Lucho niczym nie zaskoczy innym heh :)
3
Messi nie ale za to Ty Kun możesz wbijać do Barcy choć ciężko by było pogodzić rolę na boisku ;)
7
Niesamowite wydarzenie, zazdroszczę tym Wszystkim kibicom.
0
Godzina jak najbardziej dobra, lepsza niż 16 bo można na spokojnie obejrzeć bez pośpiechu.
3
Znając Messiego to on już się postara by ten jubileusz był piękny i zapewne coś dołoży od siebie :)
2
Super analiza można na spokojnie sobie wszystko przypomnieć jak to się odbywało :)
0
Wręcz zajebisty artykuł! Takie coś to ja lubię. Dzięki wielkie!!
1
Oj ten mecz trzeba zdecydowanie wygrać, nie możemy więcej tracić punktów, liczę na piękny mecz w wykonaniu Barcy a co najważniejsze by udało się też pobić rekord Realu. Vamos!
3
O kurcze o tych 8 mln za rozgrywanie spotkań to nie wiedziałem, więc wcale tak kolorowo nie jest jak widać.