1

Komentarz usunięty

0

To ja nie chce już nawet wiedzieć co będzie po tym wszystkim.. co za głupi pomysł.

6

Liczyłem też na podstawę Vidala, ale na pewno wejdzie w drugiej połowie. Skład super teraz tylko zagrać dobry mecz i oczywiście wygrać go. Vamos!

0

Plota jakich mało, jutro będzie pisane co innego.

12

Może dziś zakończy się pech Leo i w końcu strzeli.

3

O ja pierdziele Suarez jest tańszy od Hazarda i takiego Kane haha.

2

A ja go tam nie chcę mimo że nie Ja rządzę klubem i nie moja kasa, wolałbym kogoś młodszego np. taki Embolo.

0

Już widzę jak Pep obejmuje Real taa na pewno.

3

Pokaż teraz na co Cię stać! :)

2

"Nie mogę mu jednak życzyć samych sukcesów, ponieważ jestem kibicem Barcelony." - i to jest piękne :) A ja myślę że trafi do City to raczej pewne.

3

Popieram dziś tylko pewna wygrana, liczę że na Camp Nou się wszystko już rozstrzygnie.

2

Czytając ten artykuł odniosłem wrażenie jakby pisano o Barcy że jest słaba itp. Co do Vidala i jego dośrodkowań to nie zapominajmy jak Alves to robi ;]

25

Skład Sportu ja tam nie chcę Mathieu, wolę Albe choć i ten nie błyszczy.

0

Z całym szacunkiem do Zidane ale jakoś nie sądzę by i on pomógł, ale zobaczymy jak to będzie, w sumie interesuje mnie tylko Barca.

0

Oby tylko wieczorem pokazali swoją siłę a tak to nawet niech śpią do południa :D

3

Szybko zrzuci jeśli ją faktycznie ma, w Barcelonie mu dadzą taki wycisk na treningu że nie będzie pamiętał co to nawet jadł :P

0

Messi nie strzela, nie daje popisu na boisku to tylko 5,5 ;]

2

Jeśli jest dobry to może warto go wypożyczyć, nie sprawdzi się to wiele się nie straci pewnie tylko pokrycie pensji zawodnika.

2

Jakoś uważam inaczej a ślepy nie jestem i wiem co widziałem podczas oglądania meczu.

4

Czuję że Arda i Vidal zagrają pełne 90 minut a na bramce Ter Stegen.

3

Teraz niech tylko wskoczy na najwyższe obroty i jazda z tym! :)

0

Może teraz będzie mógł z tego korzystać częściej bez obawy że ktoś może wypaść.

6

Leo odwala na boisku super robotę i w pełni zasługuje na takie miano, geniusz najlepszy na świecie.

9

Teraz tylko czekać na newsa że Zidane na wylocie :D :D

8

Takich jak on jest multum a nie sądzę by był sens sprowadzać go jak mamy młodych na wypożyczeniach.

3

W końcu!! :) Teraz tylko dać im jutro szansę debiutu :)

3

Jeśli by się tylko udało go sprowadzić to byłaby to super wiadomość.

7

I prawidłowo, ta informacja mnie bardzo uspokoiła.

0

Niedziela o 12 nie jest zle gorzej byłoby gdyby to była sobota.

8

Powtórzę to kolejny raz: on jest teraz zupełnie niepotrzebny skoro mamy już dostępnego do gry Arde, powinien spokojnie pozostać do końca sezonu w Villarreal i potem powrócić za normalną kasę jak jest w umowie, ale cóż to klub decyduje nie Ja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?