Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
To ja nie chce już nawet wiedzieć co będzie po tym wszystkim.. co za głupi pomysł.
6
Liczyłem też na podstawę Vidala, ale na pewno wejdzie w drugiej połowie. Skład super teraz tylko zagrać dobry mecz i oczywiście wygrać go. Vamos!
0
Plota jakich mało, jutro będzie pisane co innego.
12
Może dziś zakończy się pech Leo i w końcu strzeli.
3
O ja pierdziele Suarez jest tańszy od Hazarda i takiego Kane haha.
2
A ja go tam nie chcę mimo że nie Ja rządzę klubem i nie moja kasa, wolałbym kogoś młodszego np. taki Embolo.
0
Już widzę jak Pep obejmuje Real taa na pewno.
3
Pokaż teraz na co Cię stać! :)
2
"Nie mogę mu jednak życzyć samych sukcesów, ponieważ jestem kibicem Barcelony." - i to jest piękne :) A ja myślę że trafi do City to raczej pewne.
3
Popieram dziś tylko pewna wygrana, liczę że na Camp Nou się wszystko już rozstrzygnie.
2
Czytając ten artykuł odniosłem wrażenie jakby pisano o Barcy że jest słaba itp. Co do Vidala i jego dośrodkowań to nie zapominajmy jak Alves to robi ;]
25
Skład Sportu ja tam nie chcę Mathieu, wolę Albe choć i ten nie błyszczy.
0
Z całym szacunkiem do Zidane ale jakoś nie sądzę by i on pomógł, ale zobaczymy jak to będzie, w sumie interesuje mnie tylko Barca.
0
Oby tylko wieczorem pokazali swoją siłę a tak to nawet niech śpią do południa :D
3
Szybko zrzuci jeśli ją faktycznie ma, w Barcelonie mu dadzą taki wycisk na treningu że nie będzie pamiętał co to nawet jadł :P
0
Messi nie strzela, nie daje popisu na boisku to tylko 5,5 ;]
2
Jeśli jest dobry to może warto go wypożyczyć, nie sprawdzi się to wiele się nie straci pewnie tylko pokrycie pensji zawodnika.
2
Jakoś uważam inaczej a ślepy nie jestem i wiem co widziałem podczas oglądania meczu.
4
Czuję że Arda i Vidal zagrają pełne 90 minut a na bramce Ter Stegen.
3
Teraz niech tylko wskoczy na najwyższe obroty i jazda z tym! :)
0
Może teraz będzie mógł z tego korzystać częściej bez obawy że ktoś może wypaść.
6
Leo odwala na boisku super robotę i w pełni zasługuje na takie miano, geniusz najlepszy na świecie.
9
Teraz tylko czekać na newsa że Zidane na wylocie :D :D
8
Takich jak on jest multum a nie sądzę by był sens sprowadzać go jak mamy młodych na wypożyczeniach.
3
W końcu!! :) Teraz tylko dać im jutro szansę debiutu :)
3
Jeśli by się tylko udało go sprowadzić to byłaby to super wiadomość.
7
I prawidłowo, ta informacja mnie bardzo uspokoiła.
0
Niedziela o 12 nie jest zle gorzej byłoby gdyby to była sobota.
8
Powtórzę to kolejny raz: on jest teraz zupełnie niepotrzebny skoro mamy już dostępnego do gry Arde, powinien spokojnie pozostać do końca sezonu w Villarreal i potem powrócić za normalną kasę jak jest w umowie, ale cóż to klub decyduje nie Ja.