Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Neymar mało procent głosów, co do Lewego to fakt pojechał po bandzie i to równo ze swoimi głosami.
5
Thiago Silva żywiciel rodziny któremu mało ;)
0
Oby im się udało, niech się skupią na piłce a nie na nogach rywali.
3
Zdecydowanie sobie na to zapracował.
1
Tak jest ZP dla kosmity!!! :)
0
Nareszcie się doczekałem.
1
Żałosne głosowanie.
1
Lira hahahaha lol
1
Czekaj 2 godziny na minutę występu kto wygrywa ZP no szok.
5
Ja pierdziele ile to jeszcze będzie trwać.... jeszcze śpiewania brakowało i to kitowego w ciul.
1
Dobra dawać już główne atrakcje bo nudne to.
7
Pracuję dla drużyny? hahahahaa
3
Brawa na Enrique!!!!!!
1
Wuefista wygra :D
3
Lavezzi o Leo czyli trafi do Barcy :D
0
Hahahaha beka
0
Messi wymiata :D
0
Neymar w kapeluszu hah :D
1
Zaczynamy :D Jakieś grajki co to ma być lepiej jakby Coldplay zaśpiewał:D
0
Link można? :D
2
Fajne wypowiedzi między sobą o tych nogach hehe
0
Ile to już tych zainteresowań? Cały czas ktoś nowy a zero konkretów.
1
Munir to może i miałby więcej goli gdyby za dużo nie kombinował i strzelał z prawej nogi a nie przekładał na lewą bo Messim to on nie będzie, a było już kilka takich sytuacji.
2
Jego historia kariery jest naprawdę bardzo interesująca o czym było już pisane kiedyś, w sumie chciałbym ujrzeć ten moment jak to Alves siedzi na ławie a Alex gra :D
0
Co by tu dużo pisać, zasługuje na nowy kontrakt może nie jest o nim głośno ale swoją pracę na boisku wykonuje doskonale.
2
Ten to ma karierę :) Wątpię by ktokolwiek pobił jego rekord bramek strzelonych dla Barcy tym bardziej że ma przed sobą tyle lat gry.
3
Teraz to nie ma szans by jakiś bramkarz lub obrońca wygrał ZP w takim pokoleniu napastników.
3
Wciąż nie mogę uwierzyć że Barca roztrwoniła taką przewagę w tabeli a teraz to Atletico na czele.. oby to się zle nie odbiło tylko.
1
Ale Roberto się pięknie rozwija aż miło patrzeć.
0
Mecz z Espanyol w środę 13 dobrze że nie piątek 13 bo ciul wie co u nich można się spodziewać.