Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Valencia po niesamowitej serii 30 spotkań wygranych z rzędu w kosza dziś przegrała u siebie z Limoges w Eurocup. No cóż w końcu musiał nastać ten moment, szacun dla nich mimo wszystko.
1
Jakbyś nie zauważył na zdjęciu jest Messi.
1
Patrząc na Twój awatar to widzę masz niezłe upodobania.
2
A powiedz mi teraz jedną rzecz. Co Ci niby przeszkadzają moje komentarze? O ile mi wiadomo po to istnieje ta strona i pojawiają się codziennie nowe newsy by móc je komentować, i jeśli nie robię tego w chamski sposób itp. to mogę pisać swoje opinie nawet i po 10 razy na temat podobnych artykułów a Tobie nic do tego.
1
Jak widać muszę się pogodzić z transferem Nolito.
1
Busi potrafi żyć bez portali i jak widać na dobre mu to wychodzi :)
2
Lepiej nie ryzykować, zaczyna się decydująca faza sezonu nie można tracić kluczowych zawodników takich jak Leo.
0
Dobrze Lucho mówi, dla mnie taki wybór jest po prostu chory.
49
Muzyka do filmiku bez komentarza.. aż ciary przechodzą obrazuje ona do najgorszych sytuacji.
2
Super po prostu super się nam trafiło..
2
Raul to jest gość, takich piłkarzy jak on czy np. Puyol trzeba darzyć dużym szacunkiem żeby Wszyscy chcieli tacy być to sport byłby piękny. Nie moja sprawa, ale nie rozumiem czemu maja olewkę w Realu na Jamesa, przecież to genialny piłkarz dawać go do Barcy skoro tam go nie chcą.
2
Ma chłop pecha trzeba to przyznać, rzucony na takie głębokie wody do Barcy z przeciętnego klubu z Brazylii to zawsze trudna sytuacja.
0
Brawa dla niego, oby tylko i Mats też doczekał się takiego momentu.
2
Tylko ja nie trawie tego trenera? Co za typ. A co do Valdesa to wcale nie było mu potrzebne odejście z Barcy miał tu wszystko, ale to już jego wybór.
2
"Z kolei nasza linia ataku jest prawdopodobnie najlepsza na świecie." - nie prawdopodobnie tylko tak jest ;)
Co do jego wypowiedzi o Rep. i zdobyciu MŚ to akurat to jest mało prawdopodobne.. Ale nadzieja zawsze jest i warto wierzyć ;)
2
Według mnie Leo spokojnie "pyknie" ich Wszystkich i to on ustali nowy rekord i zapisze się w historii kolejny już raz, ale przyszłość pokaże jak to będzie i czy zdrowie mu pozwoli (oby tak!).
0
Jak najbardziej jestem za tym wypożyczeniem, dobrze mu to zrobi i będzie się ogrywał w La Liga. Choć Munir nie lepszy.
7
Zasłużenie się znajduje tak wysoko, niesamowity piłkarz wielka szkoda że Barca nie pozyskała go znacznie wcześniej.
0
O masz ale biedni szkoda mi ich, Wszyscy przeciwko nim i robią im na złość a to przykra sprawa.
0
Panie Valverde takie życie czasami, nie zawsze jest kolorowo ;]
0
Zajebisty filmik :) Musiał przejść skomplikowaną drogę by znalezć się tu gdzie jest teraz ale jak widać marzenia się spełniają :)
6
A czy Real lub Atletico żałowali Barcelony że mają taka karę? Nie, na domiar tego się także naśmiewali.
2
To nie 5 liga i gracz amator, tylko Barcelona więc trzeba do najdrobniejszego szczegółu dbać o niego i lepiej zmieniać na wszelki wypadek.
1
Wielka szkoda Jordiego, to gracz niezastąpiony w Barcelonie na lewej obronie miejmy nadzieję że Adriano lub Mathieu poradzą sobie dobrze na czas jego nieobecności w tych ważnych spotkaniach.
11
Pompować balonik w Realu niech rośnie jak największy :D
0
I bardzo dobrze, jak Vidal będzie trzymał formę (na pewno pokaże jeszcze więcej) to Alves musi przycisnąć a więc Barca będzie miał dwóch świetnych obrońców :)
1
Niech wraca do zdrowia, całe szczęście że to nie żadna kontuzja. Damy radę przecież to Wielka Barca!! :)
24
Świetnie powiedział Lucho o Leo, on jest tylko jeden i trzeba o niego dbać.
1
Trzeba im również w następnym meczu dać lekcję gry :)
8
A ostatnio narzekali co niektórzy na niego bo nie strzela i marnuje w meczu sytuacje.. Brawo El Pistolero za dzisiejszy występ! Maszyna do zdobywania goli i to seryjnie!!