Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I wszystko wskazuje na to że nikt jej nie przebije w tym przez długi długi czas.
3
No no ciekawie zobaczymy jak sobie poradzi Vidal w ataku, czas przypieczętować awans do kolejnej rundy. Vamos!
0
Ta sprawa się nigdy nie zakończy czy jak?
0
Za 3 mln euro.
0
Dobrze mówi, bez niego Barca wiele traci na boisku.
10
Messiemu dać klapki kubota a i tak nie będzie lepszego od niego :D
1
Artykuły o Leo to coś co lubię najbardziej.
0
Leo tylko nie kombinuj kurde :D Wczoraj było że Barca a dziś że w Argentynie :) Tylko Barca kosmito!!
0
37 mln to bardzo dużo, prawie jak za Sancheza.
2
Jak to mówią: "Dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki". Ale cóż zobaczymy co to z tego będzie..
10
Mam nadzieję że Bartra w końcu zagra :/
5
Teraz tylko czekać kiedy Leo zdobędzie następną :)
2
A niech klub robi sobie co chce oni decydują, ja swoje zdanie na ten temat podtrzymuje.
5
Ciekawy jestem ile taka ZP jest warta :D
2
Dobrze że jest 4-1 przed rewanżem a El Pistolero będzie miał czas na chwilę odetchnienia.
1
Oby dziś był normalny, spokojny mecz beż żadnych niespodzianek.
2
O kurde ale pomieszałem mój błąd nie tak to miało być :D Ney wygrał więcej z Barcą niż Ronaldo z Realem tak to leciało :D
0
Tak pamiętam, ale szkoda tego bo Barca mogła być mistrzem jesieni.
2
Brawa dla autorów tego tekstu po prostu coś pięknego dzięki Wam wielkie za to!! :) Benzema - Ciota nie no to jest mistrzostwo :D
2
Nawet Enrique wie że brak Busiego to kpina, nie wiem czemu tak jest bo Busi to najlepszy DP na świecie a za każdym razem jest pomijany.
0
Leo musiał pewnie Wszystkim postawić kolejeczkę po treningu hehe :D
6
Ooo Robben ładnie zaskoczył, wie co jest najlepsze jak widać.
1
Dobry jest to fakt i chętnie bym go widział w Barcelonie, ale z takimi warunkami finansowymi to wypada tylko podziękować mu.
0
Luis Suarez cofnął się z przeszłości do przyszłości he :)
2
Owszem różnica była spora porównując osiągnięcia Neymara a Ronaldo za rok 2015 ale cóż może za ten rok nasz tridente będzie razem na podium.
4
I tak ma być Leo! :)
5
Ależ Messi ma kolekcję też bym chciał taką jedną mieć :D
3
Bo różnica między nim a Ronaldo jest do przesady a więcej wygrał z Barcą niż Cristiano więc zasługiwał na drugie miejsce.
2
Leo jest niesamowity, dla niego nie ma czegoś niemożliwego. Uważam że 5 ZP to i tak nie koniec.
7
Oj zasłużył na to wyróżnienie za to co osiąga z Barcą :)