0

I wszystko wskazuje na to że nikt jej nie przebije w tym przez długi długi czas.

3

No no ciekawie zobaczymy jak sobie poradzi Vidal w ataku, czas przypieczętować awans do kolejnej rundy. Vamos!

0

Ta sprawa się nigdy nie zakończy czy jak?

0

Za 3 mln euro.

0

Dobrze mówi, bez niego Barca wiele traci na boisku.

10

Messiemu dać klapki kubota a i tak nie będzie lepszego od niego :D

1

Artykuły o Leo to coś co lubię najbardziej.

0

Leo tylko nie kombinuj kurde :D Wczoraj było że Barca a dziś że w Argentynie :) Tylko Barca kosmito!!

0

37 mln to bardzo dużo, prawie jak za Sancheza.

2

Jak to mówią: "Dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki". Ale cóż zobaczymy co to z tego będzie..

10

Mam nadzieję że Bartra w końcu zagra :/

5

Teraz tylko czekać kiedy Leo zdobędzie następną :)

2

A niech klub robi sobie co chce oni decydują, ja swoje zdanie na ten temat podtrzymuje.

5

Ciekawy jestem ile taka ZP jest warta :D

2

Dobrze że jest 4-1 przed rewanżem a El Pistolero będzie miał czas na chwilę odetchnienia.

1

Oby dziś był normalny, spokojny mecz beż żadnych niespodzianek.

2

O kurde ale pomieszałem mój błąd nie tak to miało być :D Ney wygrał więcej z Barcą niż Ronaldo z Realem tak to leciało :D

0

Tak pamiętam, ale szkoda tego bo Barca mogła być mistrzem jesieni.

2

Brawa dla autorów tego tekstu po prostu coś pięknego dzięki Wam wielkie za to!! :) Benzema - Ciota nie no to jest mistrzostwo :D

2

Nawet Enrique wie że brak Busiego to kpina, nie wiem czemu tak jest bo Busi to najlepszy DP na świecie a za każdym razem jest pomijany.

0

Leo musiał pewnie Wszystkim postawić kolejeczkę po treningu hehe :D

6

Ooo Robben ładnie zaskoczył, wie co jest najlepsze jak widać.

1

Dobry jest to fakt i chętnie bym go widział w Barcelonie, ale z takimi warunkami finansowymi to wypada tylko podziękować mu.

0

Luis Suarez cofnął się z przeszłości do przyszłości he :)

2

Owszem różnica była spora porównując osiągnięcia Neymara a Ronaldo za rok 2015 ale cóż może za ten rok nasz tridente będzie razem na podium.

4

I tak ma być Leo! :)

5

Ależ Messi ma kolekcję też bym chciał taką jedną mieć :D

3

Bo różnica między nim a Ronaldo jest do przesady a więcej wygrał z Barcą niż Cristiano więc zasługiwał na drugie miejsce.

2

Leo jest niesamowity, dla niego nie ma czegoś niemożliwego. Uważam że 5 ZP to i tak nie koniec.

7

Oj zasłużył na to wyróżnienie za to co osiąga z Barcą :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?