Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Żarty z Realu a dziś Barca ma sama mecz u nich ;)
6
Powinni im dowalić solidną karę.
2
Świetna wiadomość sprawiedliwości stało się zadość! Teraz pewnie Real ruszy na polowanie transferowe w tym okienku razem z Atletico.
0
Wiele osiągnął z Barcą więc nic dziwnego że taki był wybór :)
6
W Barcelonie będzie miał choć dobrą przyszłość zanim dorośnie a w takiej Chelsea co? Only $$?
4
Munir tak oszalał z wrażenia po strzelonych golach że zapomniał jaki mecz ma stawkę :D
1
Niem wiem czy mam się śmiać czy płakać, to jest po prostu żałosne który to już raz nic nie widzą, nic nie słyszą.
0
Taa Carlos sprowadzi Ney a to dobra odrobina humoru przed południem!
1
Owszem do 25 minuty był nawet fajny mecz a potem zaczęło lekko o sobie przypominać że to Derby.
2
Dobrze że Thomas wraca do swojej optymalnej formy, oby tylko mu nic znowu na drodze nie przeszkodziło.
2
Jestem z Tobą też bym nie wytrzymał. Luis by ich moment pozamiatał :D
6
Dokładnie dobrze mówisz, w nim się na pewno aż gotowało by takie coś zrobić.
3
Żałośnie się zachowali wywieszając taki transparent, zero szacunku do kobiet.
0
Tak więc koniec, mamy awans i na szczęście bez kontuzji się obyło. VeB!
0
Ale by była brama :D
0
Masakra ale zmaścił :D
0
Munir drugi raz hha brawo :D
1
Arsenal 2-3 ale mecz tam musi być.
1
Jest Bartra!
0
Pięknie Ter Stegen.
2
Jest 1-5 w dwumeczu, jak dla mnie Messi powinien zejść bo szkoda ryzyka.
0
Oby w drugiej nic złego się nie wydarzyło, bo po tym co oni robią boje się o naszych piłkarzy.
0
Brawo Mats!!!!!!!
0
A było nawet spoko przez 25 min meczu.
3
Caicedo wypierdzielaj z boiska!
1
Zaczyna się chamstwo z ich strony.
2
Poszedł jak dzik :)
0
Munirrrrrrrr gol w końcu :)
0
Chyba wyniki na live się sprawdza jak coś już.
2
Ależ mecz Liverpool - Arsenal musi być ciekawy wymiana ciosów trwa 25 minuta i remis 2-2.