3

Alves zamiast wybić przed siebie to się kiwał...

3

Genialnie Mats!!!!

2

Kurna Aduriz gol... szkoda mi Matsa ;/

0

Mats jest w genialnej formie, to co było już minęło.

1

Brawo Mats!!!!!!!!!!!!!

0

Świetna pierwsza połowa :)

3

Pique jaki odbiór :D

0

Nie opłaca im się to :D

0

Barca bez Messiego i Suareza ich jedzie :D

2

Neymarrrrrrrr coś pięknego! :)

0

Munirrr gol ale szczęście :)

2

Ufff brawo Mats.

0

Pewne jest że całego meczu tak grać nie będą, daje im z 25 min.

1

Ciekawe ile tak wytrzymają.

0

Wychodzi na to że jest bardziej wszechstronny od Messiego :)

0

Mimo że nie ma Leo i Suareza wierzę że wygramy ten mecz. Vamos!

0

Przykry los go spotkał ale taki już ten sport jest, raz jest dobrze a potem żle.

2

Oby dostali solidne lanie życzę im tego!

9

Takich piłkarzy się bardzo ceni, niewielu takich już jest można na palcach policzyć.

8

Heheh ostatnie zdanie najlepsze :D

0

Cieszy fakt że sam przyznał że powróciła mu forma :)

0

Tego się można było spodziewać, cóż zespół musi sobie jakoś poradzić bez niego,

0

Dadzą radę nasi, oby tylko przystąpili do rewanżu na Camp Nou z dobrym rezultatem a tam już sobie poradzą spokojnie. Vamos!

3

Jakie 3 pkt? :D przecież to PK :D

0

To tylko pokazuje że Alba jest niezastąpiony w Barcelonie i żaden Mathieu nie da tyle co on.

1

Jak widać nawet bez Leo ten zespół potrafi wygrywać. Zobaczymy co Arda zaprezentuje z Munirem w ataku liczę bardzo na nich że pomogą Ney.

2

Niech odpoczywa, wiadome że z Leo zawsze lepiej ale wcześniej sobie bez niego poradzili to i teraz ten jeden mecz dadzą radę.

5

I tak nasze trio będzie górą :D

0

Ciekawe co to za firmy są , oby tylko chcieli dać dużo hajsu.

1

Co do Pique zgadzam się z tym co napisane, taki obrońca jak on takich błędów popełniać nie powinien. Suarez normalnie mnie z każdym meczem zadziwia jeszcze bardziej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?