Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Alves zamiast wybić przed siebie to się kiwał...
3
Genialnie Mats!!!!
2
Kurna Aduriz gol... szkoda mi Matsa ;/
0
Mats jest w genialnej formie, to co było już minęło.
1
Brawo Mats!!!!!!!!!!!!!
0
Świetna pierwsza połowa :)
3
Pique jaki odbiór :D
0
Nie opłaca im się to :D
0
Barca bez Messiego i Suareza ich jedzie :D
2
Neymarrrrrrrr coś pięknego! :)
0
Munirrr gol ale szczęście :)
2
Ufff brawo Mats.
0
Pewne jest że całego meczu tak grać nie będą, daje im z 25 min.
1
Ciekawe ile tak wytrzymają.
0
Wychodzi na to że jest bardziej wszechstronny od Messiego :)
0
Mimo że nie ma Leo i Suareza wierzę że wygramy ten mecz. Vamos!
0
Przykry los go spotkał ale taki już ten sport jest, raz jest dobrze a potem żle.
2
Oby dostali solidne lanie życzę im tego!
9
Takich piłkarzy się bardzo ceni, niewielu takich już jest można na palcach policzyć.
8
Heheh ostatnie zdanie najlepsze :D
0
Cieszy fakt że sam przyznał że powróciła mu forma :)
0
Tego się można było spodziewać, cóż zespół musi sobie jakoś poradzić bez niego,
0
Dadzą radę nasi, oby tylko przystąpili do rewanżu na Camp Nou z dobrym rezultatem a tam już sobie poradzą spokojnie. Vamos!
3
Jakie 3 pkt? :D przecież to PK :D
0
To tylko pokazuje że Alba jest niezastąpiony w Barcelonie i żaden Mathieu nie da tyle co on.
1
Jak widać nawet bez Leo ten zespół potrafi wygrywać. Zobaczymy co Arda zaprezentuje z Munirem w ataku liczę bardzo na nich że pomogą Ney.
2
Niech odpoczywa, wiadome że z Leo zawsze lepiej ale wcześniej sobie bez niego poradzili to i teraz ten jeden mecz dadzą radę.
5
I tak nasze trio będzie górą :D
0
Ciekawe co to za firmy są , oby tylko chcieli dać dużo hajsu.
1
Co do Pique zgadzam się z tym co napisane, taki obrońca jak on takich błędów popełniać nie powinien. Suarez normalnie mnie z każdym meczem zadziwia jeszcze bardziej :)