4

Ależ Neymar idzie jak burza z tymi bramkami :)

2

Heh nawet ciekawe, sędzia dostał telefon od Pereza? Haha to mi pierwsze na myśl wpadło :D

26

Trzymaj kciuki aby udało się pierwszy raz obronić LM a nie od razu tyle chcesz ;]

6

Chciałbym aby Lucho dał mu szansę w jakimś meczu ligowym.

4

Zobaczymy ile to Zidana będą mieć za najlepszego :D

0

Szkoda że wczoraj nie dał rady tego trafić :)

0

Może nie najlepsza ale za to jaka skuteczna ciągle na szczycie ;)

7

Zauważyliście że Neymar jest najczęściej faulowanym zawodnikiem Barcy i to na nim wyżywają się rywale?

4

Haha śmieszny jest a oni powinni mieć z automatu czerwoną kartkę za faul na Neymar bo wyszedł przed obrońcę i był sam na sam a ten go faulował, ale oczywiście o tym nie wspomni.

12

Barca ma niesamowite te drugie połowy meczu, nie wiem co im tam Enrique w przerwie gada ale to działa.

0

Jak tak dalej pójdzie to aż boję się jaki dorobek będzie miał na koniec sezonu, co za napastnik!!

6

Nie bez powodu ma przydomek El Pistolero ;)

0

Wypożyczyć go najlepsza opcja niech chłopak łapie minuty i doświadczenie.

2

Awans Celty to niewątpliwie ogromna niespodzianka, tym bardziej że Atletico grało u siebie. W półfinale chciałbym aby przeciwnikiem była właśnie Celta.

1

Piękny wieczór jest awans brawo Barca! :)

2

Neymarrrrrrrrrrr ale bramaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

0

O kurde tego nie trafili :D

0

Pozamiatane! :)

2

Pique waka waka!!!!!!!!!!!!!! :D

0

Co ten ich bramkarz broni

1

El Pistolero goolllllllll!!

1

Ni wierzę!!!!!!!!!!!!!!!

3

Ney był przed nim i sam na sam a ten go fauluje i żółta hahah brawo sędzia!

1

Ja prd czerwona powinna być za to!

0

Verminator połamał :D

0

Hahah Alves ale objechany

8

Zero pomysłu na grę.

0

Ale teraz fartttttttttttt

0

Masakra nic się gra nie klei.

0

Tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?