Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ależ Neymar idzie jak burza z tymi bramkami :)
2
Heh nawet ciekawe, sędzia dostał telefon od Pereza? Haha to mi pierwsze na myśl wpadło :D
26
Trzymaj kciuki aby udało się pierwszy raz obronić LM a nie od razu tyle chcesz ;]
6
Chciałbym aby Lucho dał mu szansę w jakimś meczu ligowym.
4
Zobaczymy ile to Zidana będą mieć za najlepszego :D
0
Szkoda że wczoraj nie dał rady tego trafić :)
0
Może nie najlepsza ale za to jaka skuteczna ciągle na szczycie ;)
7
Zauważyliście że Neymar jest najczęściej faulowanym zawodnikiem Barcy i to na nim wyżywają się rywale?
4
Haha śmieszny jest a oni powinni mieć z automatu czerwoną kartkę za faul na Neymar bo wyszedł przed obrońcę i był sam na sam a ten go faulował, ale oczywiście o tym nie wspomni.
12
Barca ma niesamowite te drugie połowy meczu, nie wiem co im tam Enrique w przerwie gada ale to działa.
0
Jak tak dalej pójdzie to aż boję się jaki dorobek będzie miał na koniec sezonu, co za napastnik!!
6
Nie bez powodu ma przydomek El Pistolero ;)
0
Wypożyczyć go najlepsza opcja niech chłopak łapie minuty i doświadczenie.
2
Awans Celty to niewątpliwie ogromna niespodzianka, tym bardziej że Atletico grało u siebie. W półfinale chciałbym aby przeciwnikiem była właśnie Celta.
1
Piękny wieczór jest awans brawo Barca! :)
2
Neymarrrrrrrrrrr ale bramaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D
0
O kurde tego nie trafili :D
0
Pozamiatane! :)
2
Pique waka waka!!!!!!!!!!!!!! :D
0
Co ten ich bramkarz broni
1
El Pistolero goolllllllll!!
1
Ni wierzę!!!!!!!!!!!!!!!
3
Ney był przed nim i sam na sam a ten go fauluje i żółta hahah brawo sędzia!
1
Ja prd czerwona powinna być za to!
0
Verminator połamał :D
0
Hahah Alves ale objechany
8
Zero pomysłu na grę.
0
Ale teraz fartttttttttttt
0
Masakra nic się gra nie klei.
0
Tak