Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lucho myślałem że mu zapierdzieli baniaka taka złość ale co się dziwić, bydło.
7
W drugiej połowie im dowalić ze 3 jeszcze
2
Dobrze im tak!
2
Kurde Messi
0
Czerwona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
Kocham Barcelone!!! :)
0
Ale to wcisnął skubany!!
2
El Psitoleroooooooooooo co za gol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Kurde ale go puścili.
0
I oto chodzi cisnąć ich teraz a mecz będzie nasz!!
1
Messiiiiiiiiiii król!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Coś ruszyło.
0
Masakra Oblak po co to broniłeś
0
Atletico obrona Częstochowy.
0
Koniecznie chcą wywalić Neymara z boiska.
0
Atletico zaraz wbije drugą a wtedy się nie podniosą.
3
Ja prd nawet piłka się nie klei same straty
2
Ney chyba zmiana będzie :/
3
Tylko nie Neymar......
0
Obrona zero reakcji
0
Nosz ja pierdziele!!!!!!!!!!!!
0
Pięknie Bravo!!!!!!!!!!
0
Jazda Barca po 3 pkt!
17
Nie rozumiem tego, siedzi na ławie nie dostaje minut a nie pozwolą mu odejść, to w ogóle nie ma sensu.
1
A no właśnie Tello jest taki że wyróznia go jedynie szybkość i zwód to wszystko, ale Fiorentina to dobry wybór oby tam nabrał sporo doświadczenia, byle tylko dostawał szanse.
0
Messi już się oto postara by piłka wpadła do siatki :)
0
Bardzo dobry skład, w drugiej połowie wpuścić Arde i Vidala.
0
Jak Ja się ciesze że wraca Alba, bez niego lewa strona obrony to masakra.
1
Messi ma patent na nich oby i dziś coś strzelił.
2
Real się ośmiesza teraz znowu startując po De Gea :)