0

Lucho myślałem że mu zapierdzieli baniaka taka złość ale co się dziwić, bydło.

7

W drugiej połowie im dowalić ze 3 jeszcze

2

Dobrze im tak!

2

Kurde Messi

0

Czerwona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

Kocham Barcelone!!! :)

0

Ale to wcisnął skubany!!

2

El Psitoleroooooooooooo co za gol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Kurde ale go puścili.

0

I oto chodzi cisnąć ich teraz a mecz będzie nasz!!

1

Messiiiiiiiiiii król!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Coś ruszyło.

0

Masakra Oblak po co to broniłeś

0

Atletico obrona Częstochowy.

0

Koniecznie chcą wywalić Neymara z boiska.

0

Atletico zaraz wbije drugą a wtedy się nie podniosą.

3

Ja prd nawet piłka się nie klei same straty

2

Ney chyba zmiana będzie :/

3

Tylko nie Neymar......

0

Obrona zero reakcji

0

Nosz ja pierdziele!!!!!!!!!!!!

0

Pięknie Bravo!!!!!!!!!!

0

Jazda Barca po 3 pkt!

17

Nie rozumiem tego, siedzi na ławie nie dostaje minut a nie pozwolą mu odejść, to w ogóle nie ma sensu.

1

A no właśnie Tello jest taki że wyróznia go jedynie szybkość i zwód to wszystko, ale Fiorentina to dobry wybór oby tam nabrał sporo doświadczenia, byle tylko dostawał szanse.

0

Messi już się oto postara by piłka wpadła do siatki :)

0

Bardzo dobry skład, w drugiej połowie wpuścić Arde i Vidala.

0

Jak Ja się ciesze że wraca Alba, bez niego lewa strona obrony to masakra.

1

Messi ma patent na nich oby i dziś coś strzelił.

2

Real się ośmiesza teraz znowu startując po De Gea :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?