Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
42
1 mecz i 600 euro o ja pierdziele to się w pale nie mieści!!!!
0
Ciekawe czy Leo da radę wyprzedzić Samitiera i jego rekord bramek?
1
Bardzo cieszy ten fakt szczególnie że jeszcze niedawno było z tym kiepsko.
4
Messi kosmito dawaj do 50 to byłoby coś pięknego ;)
0
Masakra że wierzysz w takie scenariusze :D
16
"Chcieliśmy zdobyć jeszcze kilka bramek, szukając najlepszego możliwego rezultatu. " 7-0 to za mało na najlepszy rezultat? :D
9
I tu ma rację że awans już jest rozstrzygnięty, nie wiem jak można uważać po takim wyniku coś innego :D
6
Twardy chłop nie poddaje się po takim laniu.
10
Powiem Wam że mimo iż Ney chce grać dla Barcy to mam dziwne przeczucia że coś się może zmienić w każdej chwili bo ciągle jakieś doniesienia, ale obym się mylił.
9
Mam tylko nadzieję że to on zostanie Królem strzelców w La Liga! :)
4
Hehe szacunek szacunkiem ale bez przesady Barca już jest w finale bez żadnego "ale" ;) Niemożliwe jest takie coś że Valencia odrabia siedem bramek ;]
0
Najlepsze jest to że dla niego nie ma pozycji z której nie da się strzelić bramki :)
3
Mają rozmach Chinole z kasą pewnie z ryżu :D
2
Niesamowite jest to że zespół składa się z tylu zawodników a 80 strzela samo trio :)
2
Tylko ciekawe gdyby było 0-0 lub Barca przegrywała czy też by było ok taki sposób wykonywania ;)
24
To w jaki sposób wykonuj karne powiem wprost jest trochę żałosne, dziś to się czaił jak kot na mysze. Powinien brać przykład z Suareza rozbieg i petarda.
19
To co wyprawia Suarez jest niesamowite, co za kocur pola karnego :)
1
Z Barcą na cuda nie ma co liczyć ;)
0
Bardzo mądre słowa powiedział.
2
Niesamowity mecz :D VeB!
0
Neville jaki smutas :D
2
Lol Suarezzz goool hahahah :D
2
Haha Suarez hat-trick :D
1
Manitaaaaaaaaaaa :D
2
Messssssssi hat-trick :D
3
Messssssssiii tak jest :D
0
Co to wg za wykonywanie karnych...
3
Neymar co to było ja prd żal
0
Karny hahahah :D I czerwo :D
0
Poprzeczkaaa kurde :D