42

1 mecz i 600 euro o ja pierdziele to się w pale nie mieści!!!!

0

Ciekawe czy Leo da radę wyprzedzić Samitiera i jego rekord bramek?

1

Bardzo cieszy ten fakt szczególnie że jeszcze niedawno było z tym kiepsko.

4

Messi kosmito dawaj do 50 to byłoby coś pięknego ;)

0

Masakra że wierzysz w takie scenariusze :D

16

"Chcieliśmy zdobyć jeszcze kilka bramek, szukając najlepszego możliwego rezultatu. " 7-0 to za mało na najlepszy rezultat? :D

9

I tu ma rację że awans już jest rozstrzygnięty, nie wiem jak można uważać po takim wyniku coś innego :D

6

Twardy chłop nie poddaje się po takim laniu.

10

Powiem Wam że mimo iż Ney chce grać dla Barcy to mam dziwne przeczucia że coś się może zmienić w każdej chwili bo ciągle jakieś doniesienia, ale obym się mylił.

9

Mam tylko nadzieję że to on zostanie Królem strzelców w La Liga! :)

4

Hehe szacunek szacunkiem ale bez przesady Barca już jest w finale bez żadnego "ale" ;) Niemożliwe jest takie coś że Valencia odrabia siedem bramek ;]

0

Najlepsze jest to że dla niego nie ma pozycji z której nie da się strzelić bramki :)

3

Mają rozmach Chinole z kasą pewnie z ryżu :D

2

Niesamowite jest to że zespół składa się z tylu zawodników a 80 strzela samo trio :)

2

Tylko ciekawe gdyby było 0-0 lub Barca przegrywała czy też by było ok taki sposób wykonywania ;)

24

To w jaki sposób wykonuj karne powiem wprost jest trochę żałosne, dziś to się czaił jak kot na mysze. Powinien brać przykład z Suareza rozbieg i petarda.

19

To co wyprawia Suarez jest niesamowite, co za kocur pola karnego :)

1

Z Barcą na cuda nie ma co liczyć ;)

0

Bardzo mądre słowa powiedział.

2

Niesamowity mecz :D VeB!

0

Neville jaki smutas :D

2

Lol Suarezzz goool hahahah :D

2

Haha Suarez hat-trick :D

1

Manitaaaaaaaaaaa :D

2

Messssssssi hat-trick :D

3

Messssssssiii tak jest :D

0

Co to wg za wykonywanie karnych...

3

Neymar co to było ja prd żal

0

Karny hahahah :D I czerwo :D

0

Poprzeczkaaa kurde :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?