0

A co tu niby obrażliwego napisałem?!

10

W końcu odpalą jak z armaty na decydującą część sezonu, jestem pewien co do tego.

43

"Bravo najlepszym bramkarzem w La Liga?
- Trzej najlepsi bramkarze w La Liga to Bravo, Ter Stegen i Jordi Masip."

Lucho jak zawsze pięknie odpowiada ;) Ja to myślałem że on wejdzie na boisko i go rozszarpie za ten faul..

18

To jak strzelił bramkę dziś to mistrzostwo świata, co za kocur!

2

"Diego Simeone na konferencji prasowej był dumny z postawy swoich zawodników" - rozumiem że z Godina i Filipe także za te faule a szczególnie ten na Leo?

13

Wspaniały mecz w jego wykonaniu, gdyby nie jego interwencje kto wie jakby się to skończyło a ten strzał co obronił który leciał w okienko poezja.

4

Za takie coś powinien dostać solidną karę, gość bez myślenia! Jak sobie pomyślę co mógł zrobić Leo :/

2

Ja to się cieszę że nasi utrzymali te 2-1 a jak był wolny dla nich w końcówce to masakra tak mi serce waliło, ogólnie druga połowa słaba i strasznie oddali pole manewru im a grali w 9 oby takich sytuacji było jak najmniej.

1

Ufff koniec!! Wygrana bez szału jak na taką sytuację, Barca proszę nigdy więcej tak na styk. VeB!!!

7

Serce mało nie wyskoczyło :/

0

Wolny ja prd wytrzymajcie ;/

1

Klepią i bawią się jakby mieli 4-1...

0

5 minut modlę się o te 3 pkt.

0

Powiem Wam że szału nie ma jak na grę w przewadze 2 zawodników, oby tylko nic głupiego się nie wydarzyło.

1

Leo jak rajd :)

0

Adra ajajaja blisko. Boję się tego 2-1 :/

29

Mascherano szacun.

2

Grają z przewagą dwóch zawodników a i to nie mogą ogarnąć gry, słaba ta druga połowa oby tylko dali radę.

6

Kurde no strzelać na 3-1 bo jedna głupia akcja i może być zle ;/

0

Teraz jak nie strzelą na 3-1 to mnie coś...

0

Ale mi wjechał..

0

Czerwona hahahah :D

0

A niby to 2 połowy są lepsze.

0

Panowie ogarnijcie!

11

Za dużo im pozwalają.. zdecydowanie!

0

Kurde czego im tak oddali pole gry a na dodatek grają w 10...

0

Ależ Pique ma formę.

0

Bravo Ty mistrzu.

6

Busi mistrz!!!!

0

Jest Messi i Neymar więc zajebiście, dobić ich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?