Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co tu niby obrażliwego napisałem?!
10
W końcu odpalą jak z armaty na decydującą część sezonu, jestem pewien co do tego.
43
"Bravo najlepszym bramkarzem w La Liga?
- Trzej najlepsi bramkarze w La Liga to Bravo, Ter Stegen i Jordi Masip."
Lucho jak zawsze pięknie odpowiada ;) Ja to myślałem że on wejdzie na boisko i go rozszarpie za ten faul..
18
To jak strzelił bramkę dziś to mistrzostwo świata, co za kocur!
2
"Diego Simeone na konferencji prasowej był dumny z postawy swoich zawodników" - rozumiem że z Godina i Filipe także za te faule a szczególnie ten na Leo?
13
Wspaniały mecz w jego wykonaniu, gdyby nie jego interwencje kto wie jakby się to skończyło a ten strzał co obronił który leciał w okienko poezja.
4
Za takie coś powinien dostać solidną karę, gość bez myślenia! Jak sobie pomyślę co mógł zrobić Leo :/
2
Ja to się cieszę że nasi utrzymali te 2-1 a jak był wolny dla nich w końcówce to masakra tak mi serce waliło, ogólnie druga połowa słaba i strasznie oddali pole manewru im a grali w 9 oby takich sytuacji było jak najmniej.
1
Ufff koniec!! Wygrana bez szału jak na taką sytuację, Barca proszę nigdy więcej tak na styk. VeB!!!
7
Serce mało nie wyskoczyło :/
0
Wolny ja prd wytrzymajcie ;/
1
Klepią i bawią się jakby mieli 4-1...
0
5 minut modlę się o te 3 pkt.
0
Powiem Wam że szału nie ma jak na grę w przewadze 2 zawodników, oby tylko nic głupiego się nie wydarzyło.
1
Leo jak rajd :)
0
Adra ajajaja blisko. Boję się tego 2-1 :/
29
Mascherano szacun.
2
Grają z przewagą dwóch zawodników a i to nie mogą ogarnąć gry, słaba ta druga połowa oby tylko dali radę.
6
Kurde no strzelać na 3-1 bo jedna głupia akcja i może być zle ;/
0
Teraz jak nie strzelą na 3-1 to mnie coś...
0
Ale mi wjechał..
0
Czerwona hahahah :D
0
A niby to 2 połowy są lepsze.
0
Panowie ogarnijcie!
11
Za dużo im pozwalają.. zdecydowanie!
0
Kurde czego im tak oddali pole gry a na dodatek grają w 10...
0
Ależ Pique ma formę.
0
Bravo Ty mistrzu.
6
Busi mistrz!!!!
0
Jest Messi i Neymar więc zajebiście, dobić ich.