Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Hehe Bestia dobre :) Tylko czemu ta "Bestia" nie strzela goli przeciwnikom z wyższej półki tylko typu. Espanyol, Getafe :)
19
Ten jego ojciec to dla mnie jakiś dziwny jest i nie ufam mu.
0
Kurcze pewnie Bartra jutro znowu nie otrzyma szansy :/
2
Wracaj szybko Rafa do drużyny, jestem pewien że przyda się na koniec sezonu.
3
Lucho dobrze powiedział na koniec, nie ma co lekceważyć Levante i trzeba posłać najlepszą jedenastkę jeśli ma się udać obrona Ligi.
3
Messi i Mascherano dwaj wielcy piłkarze którzy ciągle czekają na to upragnione MŚ oby im się to końcu udało.
0
Chciałbym aby nasze trio strzeliło po bramce :)
1
Skoro Valencie odprawili z takim hukiem to nie wyobrażam sobie by jutro mogło stać się coś sensacyjnego.
6
Ale byłem głupi w tamtym roku w styczniu wiadome z jakiego względu... ;)
0
Jak tak dalej tylko będzie strzelał to bez problemu to osiągnie :)
1
Już nie mogę się doczekać meczu z The Gunners powinno być ciekawie jak zawsze z nimi.
2
Można się spodziewać że Leo to spokojnie "zaliczy" on takich okazji nie przepuszcza gdy pojawi się jakiś rekord :P
0
Od zawsze uważałem że Rosell to oszust i krętacz.
0
El Pistolero po prostu coś pięknego!
58
Póki co to Messi jeszcze będzie rządził :)
0
Raczej nie będą w stanie w takim okresie Barcy, ale na Rossiego muszą uważać.
1
Czyli można się spodziewać że z Mallora powstanie coś większego skoro teraz klub będzie zarządzany przez takich ludzi.
0
Oj Szef aż taki biedny jest? Nie mogę tego pojąć że szkoda mu zapłacić takiej kasy przecież dla niego to jest nic.
3
Jak widać Luis nie potrzebuje wapna by pokazać swoją wartość i że jest najlepszy :)
0
Pewnie w rewanżu najlepsi odpoczną i pograją rezerwowi.
6
Ale ten Perez jest żałosnym prezydentem, współczuję Realowi jego głupoty.
1
Prawda jest taka że Ter Stegen miałby praktycznie miejsce w bramce większości Europejskich klubów z wyższej półki więc co mu się dziwić w takiej sytuacji, tym bardziej że już drugi sezon ława w lidze.
2
Pamiętam jak mówiono o nim jak grał w Santosie że nie poradzi sobie i go połamią, teraz widać jak to sobie nie radzi. Oby tylko kasa nie okazała się ważniejsza i pozostał tylko w FCB.
0
Oby tylko ta kwesta podatkowa nie wymusiła co innego.
2
United nie dość że ostatnie sezony to jedna wielka porażka to jeszcze im brakuje Mou :D
2
Drugiego takiego piłkarza jak Roni nie będzie bo on miał to "coś", szkoda że nie może przyjść chociaż do końca sezonu do Barcy ehh..
4
Na miejscu klubu odpuściłbym sobie ich stadion, wiadome jest że się nie zgodzą a więcej z tego szumu tylko między klubami.
1
Z Bilbao nikt nigdy nie wygra :P
0
Hahah Neymar jaka copka ale dowalił :D
1
Czyli jednak to nie Real :D Ale oby Neymar pozostał tylko w Barcelonie.