16

Hehe Bestia dobre :) Tylko czemu ta "Bestia" nie strzela goli przeciwnikom z wyższej półki tylko typu. Espanyol, Getafe :)

19

Ten jego ojciec to dla mnie jakiś dziwny jest i nie ufam mu.

0

Kurcze pewnie Bartra jutro znowu nie otrzyma szansy :/

2

Wracaj szybko Rafa do drużyny, jestem pewien że przyda się na koniec sezonu.

3

Lucho dobrze powiedział na koniec, nie ma co lekceważyć Levante i trzeba posłać najlepszą jedenastkę jeśli ma się udać obrona Ligi.

3

Messi i Mascherano dwaj wielcy piłkarze którzy ciągle czekają na to upragnione MŚ oby im się to końcu udało.

0

Chciałbym aby nasze trio strzeliło po bramce :)

1

Skoro Valencie odprawili z takim hukiem to nie wyobrażam sobie by jutro mogło stać się coś sensacyjnego.

6

Ale byłem głupi w tamtym roku w styczniu wiadome z jakiego względu... ;)

0

Jak tak dalej tylko będzie strzelał to bez problemu to osiągnie :)

1

Już nie mogę się doczekać meczu z The Gunners powinno być ciekawie jak zawsze z nimi.

2

Można się spodziewać że Leo to spokojnie "zaliczy" on takich okazji nie przepuszcza gdy pojawi się jakiś rekord :P

0

Od zawsze uważałem że Rosell to oszust i krętacz.

0

El Pistolero po prostu coś pięknego!

58

Póki co to Messi jeszcze będzie rządził :)

0

Raczej nie będą w stanie w takim okresie Barcy, ale na Rossiego muszą uważać.

1

Czyli można się spodziewać że z Mallora powstanie coś większego skoro teraz klub będzie zarządzany przez takich ludzi.

0

Oj Szef aż taki biedny jest? Nie mogę tego pojąć że szkoda mu zapłacić takiej kasy przecież dla niego to jest nic.

3

Jak widać Luis nie potrzebuje wapna by pokazać swoją wartość i że jest najlepszy :)

0

Pewnie w rewanżu najlepsi odpoczną i pograją rezerwowi.

6

Ale ten Perez jest żałosnym prezydentem, współczuję Realowi jego głupoty.

1

Prawda jest taka że Ter Stegen miałby praktycznie miejsce w bramce większości Europejskich klubów z wyższej półki więc co mu się dziwić w takiej sytuacji, tym bardziej że już drugi sezon ława w lidze.

2

Pamiętam jak mówiono o nim jak grał w Santosie że nie poradzi sobie i go połamią, teraz widać jak to sobie nie radzi. Oby tylko kasa nie okazała się ważniejsza i pozostał tylko w FCB.

0

Oby tylko ta kwesta podatkowa nie wymusiła co innego.

2

United nie dość że ostatnie sezony to jedna wielka porażka to jeszcze im brakuje Mou :D

2

Drugiego takiego piłkarza jak Roni nie będzie bo on miał to "coś", szkoda że nie może przyjść chociaż do końca sezonu do Barcy ehh..

4

Na miejscu klubu odpuściłbym sobie ich stadion, wiadome jest że się nie zgodzą a więcej z tego szumu tylko między klubami.

1

Z Bilbao nikt nigdy nie wygra :P

0

Hahah Neymar jaka copka ale dowalił :D

1

Czyli jednak to nie Real :D Ale oby Neymar pozostał tylko w Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?