1

Ciekawe jak to dziś będzie wyglądać Barca w rezerwie i Valencia kto będzie górą w tym pojedynku.

4

Ter Stegen - Douglas - Bartra - Vermaelen - Adriano - Samper - Roberto - Rakitic - Munir - Sandro - Camara

1

Oj dostaną jutro kolejne baty coś mi się wydaje.

0

Nareszcie jakieś dobre informacje.

0

Jednym słowem napastnik kompletny.

3

100 baniek niezła kasa ale niech spadają od niego.

2

Miejsce Busiego jest w Barcelonie i nie wyobrażam sobie by odszedł, pewnie tutaj zakończy karierę.

0

Busi geniuszu tylko nigdzie nie uciekaj :)

14

To byłby świetny pomysł bo lepsze Pepsi niż Qatar.

3

Dokładnie obrona LM jak dla mnie najważniejsza choć trzymam kciuki by udało się wszystko wygrać.

13

To tylko pokazuje jak ważny dla drużyny jest Rakitić no ale są i tacy co uważają że gra piach.

4

Bardzo mi go szkoda naobiecywano mu że będzie grał i zdecydował się zostać a sytuacja jest wręcz odwrotna, lepiej niech odejdzie by nie marnował się na ławie.

0

Teraz nie ale na koniec sezonu kto wie jak będzie.

0

Pograją sobie inni co nie dostają wielu szans.

2

Ronaldo jaki garniak :D Skoro Chinole tacy rozrzutni i są przy kasie to niech dają z 25 mln za Alvesa.

0

Przeczytałem tytuł i myślę kurde o co chodzi, na szczęście to ta sprawa :)

0

Ja nie mówię że słabe bo słabych nie ma ale miałby kto na nich zagrać.

0

Jest różnica bo za Pepa było więcej klepania a teraz według mnie inaczej to wygląda.

0

Jeśli by dostali kartki z Celta choć na pewno nie każdy by otrzymał to i tak na Sporting byłoby kim zastąpić.

0

Jak oni w styczniu taki maraton polecieli w miarę na luzie to ciekawe co będzie jak to minie i zrobi się trochę luzu ;)

1

Dobry artykuł ale niepokoi mnie to że takie duże kwoty się płaci zawodnikom mimo że Ja tego nie robię a do tego te podwyżki, oby udało się pozyskać dobrego sponsora bo inaczej nie wyrobi z płacami.

0

Cóż za obszerny artykuł ledwo zacząłem czytać a tu już koniec :) A tak w ogóle to wątpię by trafił on do Barcy.

12

Oby El Pistolero dał radę wskoczyć na 1 miejsce!

0

Tego transferu to szkoda nawet komentować.. Barca to nie miejsce dla niego i dziwię się że trafił do niej. Ale niech pogra sobie życzę mu i tak jak najlepiej.

1

Niesamowite jest to że nasze trio już tyle goli strzeliło w takim czasie.

5

Ciekaw jestem kto się sprzeda do rep. Kataru na MŚ 2022 :D

0

Zobaczymy jak to będzie i czy Aleix utrzyma formę, ale tak jak pisałem na początku jego debiutu że może wygryzie Alvesa :)

0

Lepiej kogoś młodszego a nie zawodników pod trzydziestkę.

11

Leo połknie Casillasa na luzie :)

0

Ciekawe jaki skład wystawi Lucho i czy da pograć rezerwowym choć lekceważyć nie można.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?