Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawe jak to dziś będzie wyglądać Barca w rezerwie i Valencia kto będzie górą w tym pojedynku.
4
Ter Stegen - Douglas - Bartra - Vermaelen - Adriano - Samper - Roberto - Rakitic - Munir - Sandro - Camara
1
Oj dostaną jutro kolejne baty coś mi się wydaje.
0
Nareszcie jakieś dobre informacje.
0
Jednym słowem napastnik kompletny.
3
100 baniek niezła kasa ale niech spadają od niego.
2
Miejsce Busiego jest w Barcelonie i nie wyobrażam sobie by odszedł, pewnie tutaj zakończy karierę.
0
Busi geniuszu tylko nigdzie nie uciekaj :)
14
To byłby świetny pomysł bo lepsze Pepsi niż Qatar.
3
Dokładnie obrona LM jak dla mnie najważniejsza choć trzymam kciuki by udało się wszystko wygrać.
13
To tylko pokazuje jak ważny dla drużyny jest Rakitić no ale są i tacy co uważają że gra piach.
4
Bardzo mi go szkoda naobiecywano mu że będzie grał i zdecydował się zostać a sytuacja jest wręcz odwrotna, lepiej niech odejdzie by nie marnował się na ławie.
0
Teraz nie ale na koniec sezonu kto wie jak będzie.
0
Pograją sobie inni co nie dostają wielu szans.
2
Ronaldo jaki garniak :D Skoro Chinole tacy rozrzutni i są przy kasie to niech dają z 25 mln za Alvesa.
0
Przeczytałem tytuł i myślę kurde o co chodzi, na szczęście to ta sprawa :)
0
Ja nie mówię że słabe bo słabych nie ma ale miałby kto na nich zagrać.
0
Jest różnica bo za Pepa było więcej klepania a teraz według mnie inaczej to wygląda.
0
Jeśli by dostali kartki z Celta choć na pewno nie każdy by otrzymał to i tak na Sporting byłoby kim zastąpić.
0
Jak oni w styczniu taki maraton polecieli w miarę na luzie to ciekawe co będzie jak to minie i zrobi się trochę luzu ;)
1
Dobry artykuł ale niepokoi mnie to że takie duże kwoty się płaci zawodnikom mimo że Ja tego nie robię a do tego te podwyżki, oby udało się pozyskać dobrego sponsora bo inaczej nie wyrobi z płacami.
0
Cóż za obszerny artykuł ledwo zacząłem czytać a tu już koniec :) A tak w ogóle to wątpię by trafił on do Barcy.
12
Oby El Pistolero dał radę wskoczyć na 1 miejsce!
0
Tego transferu to szkoda nawet komentować.. Barca to nie miejsce dla niego i dziwię się że trafił do niej. Ale niech pogra sobie życzę mu i tak jak najlepiej.
1
Niesamowite jest to że nasze trio już tyle goli strzeliło w takim czasie.
5
Ciekaw jestem kto się sprzeda do rep. Kataru na MŚ 2022 :D
0
Zobaczymy jak to będzie i czy Aleix utrzyma formę, ale tak jak pisałem na początku jego debiutu że może wygryzie Alvesa :)
0
Lepiej kogoś młodszego a nie zawodników pod trzydziestkę.
11
Leo połknie Casillasa na luzie :)
0
Ciekawe jaki skład wystawi Lucho i czy da pograć rezerwowym choć lekceważyć nie można.