0

Alves nie ma się co złościć zagrałeś zły mecz.

1

W Końcu Suarez!!!! Magia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ja się pytam jakim cudem nie wpadło!!

0

Kurcze to mógł być piękny początek drugiej połowy.

0

Dawać z nimi!

0

Neymar....

0

Lipa! I wszystko zaczyna sie od nowa ;/

1

Karny lol masakra

0

Ale wolej.

0

Ten to ma te wolne wyćwiczone :)

3

Messi goooooooooooooooooooool!! :)

0

Masakra mamy szczęście.

0

Ajjj szkoda piękna akcja.

0

Iniesta jaki odbiór!!!!!!!!!!! Prawie gol :/

0

Teraz jest mecz a nie spekulacje transferowe, nie obchodzi mnie Real.

1

Dajesz Messi!

4

Iniesta wow

0

Szkoda że nie ma Ardy liczyłem że zagra od 1 minuty, ale skład dobry teraz tylko zdobyć pewne 3 pkt. Vamos!

0

Zajebisty wywiad :) Luis nie uciekaj nam za 3 lata już! :)

0

Bardzo fajny artykuł.

7

Ale mnie rozśmiesza to wszystko o Realu.

1

Może to dziś będzie ten moment i Leo to osiągnie.

3

Bravo - Vidal - Pique- Mascherano- Alba - Busi - Iniesta - Arda - Neymar - Suarez - Messi :)

2

Zapowiada się pasjonująca walka między nimi oby górą był Chilijczyk.

0

Kiedyś to on będzie rządził bo ma kapitalne predyspozycje do tego.

0

Haha nie ośmieszaj się bo było już mówione że to nie nasi zrobili.

0

Niech pilnują tego jak najdłużej bo Camp Nou to magiczne miejsce ;)

5

Wszystkie znaki wskazują na to że dziś Barca zgarnie pewne 3 pkt. i na to bardzo liczę, oby ten odpoczynek im posłużył. Vamos!

11

To Leo Beenhakker trenował Real? Pierwsze słyszę :D Ale co tu się dziwić nie interesuję się tym klubem w sumie tylko Barcą :P Panowie dawać jedziecie z tym rekordem! :)

6

I git niech spadają znajdzie się inny, niech remontują łazienki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?