Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alves nie ma się co złościć zagrałeś zły mecz.
1
W Końcu Suarez!!!! Magia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ja się pytam jakim cudem nie wpadło!!
0
Kurcze to mógł być piękny początek drugiej połowy.
0
Dawać z nimi!
0
Neymar....
0
Lipa! I wszystko zaczyna sie od nowa ;/
1
Karny lol masakra
0
Ale wolej.
0
Ten to ma te wolne wyćwiczone :)
3
Messi goooooooooooooooooooool!! :)
0
Masakra mamy szczęście.
0
Ajjj szkoda piękna akcja.
0
Iniesta jaki odbiór!!!!!!!!!!! Prawie gol :/
0
Teraz jest mecz a nie spekulacje transferowe, nie obchodzi mnie Real.
1
Dajesz Messi!
4
Iniesta wow
0
Szkoda że nie ma Ardy liczyłem że zagra od 1 minuty, ale skład dobry teraz tylko zdobyć pewne 3 pkt. Vamos!
0
Zajebisty wywiad :) Luis nie uciekaj nam za 3 lata już! :)
0
Bardzo fajny artykuł.
7
Ale mnie rozśmiesza to wszystko o Realu.
1
Może to dziś będzie ten moment i Leo to osiągnie.
3
Bravo - Vidal - Pique- Mascherano- Alba - Busi - Iniesta - Arda - Neymar - Suarez - Messi :)
2
Zapowiada się pasjonująca walka między nimi oby górą był Chilijczyk.
0
Kiedyś to on będzie rządził bo ma kapitalne predyspozycje do tego.
0
Haha nie ośmieszaj się bo było już mówione że to nie nasi zrobili.
0
Niech pilnują tego jak najdłużej bo Camp Nou to magiczne miejsce ;)
5
Wszystkie znaki wskazują na to że dziś Barca zgarnie pewne 3 pkt. i na to bardzo liczę, oby ten odpoczynek im posłużył. Vamos!
11
To Leo Beenhakker trenował Real? Pierwsze słyszę :D Ale co tu się dziwić nie interesuję się tym klubem w sumie tylko Barcą :P Panowie dawać jedziecie z tym rekordem! :)
6
I git niech spadają znajdzie się inny, niech remontują łazienki.