7

Nolito w lecie? Nawet nie chcę by do czegoś takiego doszło...

0

Wow niesamowite :)

2

Może nie strzelać byle aby wypracowywał sytuacje dla Leo i Suareza a oni już się zajmą resztą, choć na niego też liczę :)

2

Wniosek? Nie trzeba 11 piłkarzy do takich rzeczy :D

17

Pamiętam go.. jak Barca nie mogła się przebić do jego bramki.

2

Ciekaw jestem już lata co Barca będzie szaleć na rynku transferowym, kto pożegna się z klubem a kogo nowego przywitamy.

0

Ciekawa sprawa jakie to zagrożenie.

2

Ciekawe co im Leo za to postawił w końcu sukces trzeba oblewać :D

6

Nie ma bata że Messi tego nie dokona, to więcej niż pewne :)

2

Co jak co ale tego zepsuć już nie powinni, tyle pracy włożyli w to by być na tym miejscu, ale na pewno tego dopilnują. Swoją drogą 6 Mistrzostw w 8 lat coś pięknego..

3

Ma jeszcze przed sobą sporo lat gry i myślę że do 500 może dobić jak tak dalej będzie grał, brawa dla Leo.

5

On będzie kiedyś wielki, fajną miał wczoraj akcję stylem poruszania się Messiego.

3

Jasna, jasne :D Zawsze tego nie robi a wczoraj specjalnie rzucił piłką ale co ma mówić tak zrobiłem to celowo by się wykartkować :D

0

Dajesz Aleix obyś wskoczył na stałe do pierwszego składu.

0

Messi to chyba nie pozwoli by ktoś inny zdobył jakiś rekord wszystko on :D

0

Spoko ale hat-trick do kolekcji też dobra sprawa mimo że ma ich już sporo.

0

A jego strzelanie jak widać nie ma się ku końcowi :)

24

Oby tylko nie tak :)

46

Ok nie martwią ale kiedyś może przyjść ten ważny moment np. w LM i będzie karny nie trafią a on powiedzmy by decydował o zdobyciu LM. To trzeba poprawić.

4

Wow 10 tys ładnie tego nastukali :D

9

Zrobił to w niezły sposób ;) Niech odpoczywa na ważniejsze mecze.

2

Dwie rzeczy: Z jednej strony dziwi mnie czemu Leo nie wykonywał miał szansę na hat-trick tylko oddał, a druga to że sądziłem iż El Pistolero takie zadania wykona celująco ;)

1

Pięknie zadanie wykonane w 100%! VeB!! :)

3

Hahaha i Busi schodzi :D

0

Ładnie Busi.

0

Arda masakraaa :D

1

El Pistolerooooooooooooooo co za brama!!!!!!!!!!!!!!

0

Aby się teraz nie zemściło to.

1

Masakraaaaaaaaaaaaaaaaaaa czego Leo nie strzelał

0

Karny hahaha :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?