Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Nolito w lecie? Nawet nie chcę by do czegoś takiego doszło...
0
Wow niesamowite :)
2
Może nie strzelać byle aby wypracowywał sytuacje dla Leo i Suareza a oni już się zajmą resztą, choć na niego też liczę :)
2
Wniosek? Nie trzeba 11 piłkarzy do takich rzeczy :D
17
Pamiętam go.. jak Barca nie mogła się przebić do jego bramki.
2
Ciekaw jestem już lata co Barca będzie szaleć na rynku transferowym, kto pożegna się z klubem a kogo nowego przywitamy.
0
Ciekawa sprawa jakie to zagrożenie.
2
Ciekawe co im Leo za to postawił w końcu sukces trzeba oblewać :D
6
Nie ma bata że Messi tego nie dokona, to więcej niż pewne :)
2
Co jak co ale tego zepsuć już nie powinni, tyle pracy włożyli w to by być na tym miejscu, ale na pewno tego dopilnują. Swoją drogą 6 Mistrzostw w 8 lat coś pięknego..
3
Ma jeszcze przed sobą sporo lat gry i myślę że do 500 może dobić jak tak dalej będzie grał, brawa dla Leo.
5
On będzie kiedyś wielki, fajną miał wczoraj akcję stylem poruszania się Messiego.
3
Jasna, jasne :D Zawsze tego nie robi a wczoraj specjalnie rzucił piłką ale co ma mówić tak zrobiłem to celowo by się wykartkować :D
0
Dajesz Aleix obyś wskoczył na stałe do pierwszego składu.
0
Messi to chyba nie pozwoli by ktoś inny zdobył jakiś rekord wszystko on :D
0
Spoko ale hat-trick do kolekcji też dobra sprawa mimo że ma ich już sporo.
0
A jego strzelanie jak widać nie ma się ku końcowi :)
24
Oby tylko nie tak :)
46
Ok nie martwią ale kiedyś może przyjść ten ważny moment np. w LM i będzie karny nie trafią a on powiedzmy by decydował o zdobyciu LM. To trzeba poprawić.
4
Wow 10 tys ładnie tego nastukali :D
9
Zrobił to w niezły sposób ;) Niech odpoczywa na ważniejsze mecze.
2
Dwie rzeczy: Z jednej strony dziwi mnie czemu Leo nie wykonywał miał szansę na hat-trick tylko oddał, a druga to że sądziłem iż El Pistolero takie zadania wykona celująco ;)
1
Pięknie zadanie wykonane w 100%! VeB!! :)
3
Hahaha i Busi schodzi :D
0
Ładnie Busi.
0
Arda masakraaa :D
1
El Pistolerooooooooooooooo co za brama!!!!!!!!!!!!!!
0
Aby się teraz nie zemściło to.
1
Masakraaaaaaaaaaaaaaaaaaa czego Leo nie strzelał
0
Karny hahaha :D