Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie mam nic przeciwko by Leo z nimi coś ustrzelił.
5
Nie sprzedam się :D
0
Wiem o tym i nawet o takim czymś nie myślę po co takie coś pisać nawet :D
1
Sorry ale nie oglądam innych spotkań, tylko Barca.
0
To chyba nic złego że komentuję :) Powiem Ci że Ja to tylko dany artykuł i to wszystko, a są tacy co nawalają non stop, ale forum nie jest tylko w życiu lecz też inne sprawy ;)
3
Takie wywiady aż chce się czytać, brawo Pique mówi otwarcie co mu leży na wątrobie i dobrze. Też tak miałem że gdy ktoś w towarzystwie zaczyna rozmowę o polityce np. to zmywa się lub próbuje na siłę zmienić temat hehe. O tym pluciu Messiego to też dobre :D
10
Bardzo dobry sędzia akurat z niego to trzeba mu przyznać, byle tylko nie trzeba było w 90 krzyczeć: Panie Turek kończ Pan ten mecz! :)
1
Z całym szacunkiem do Alexisa i Arsenalu ale już niejeden klub miał plan na Barce i Messiego i albo ugrali co najwyżej remis albo baty zebrali. No cóż boisko zweryfikuje!
0
Dokładnie dobrze mówi, oby tylko i Neymar tak sądził i pozostał w Barcelonie.
3
Sam bym do Chelsea nie poszedł nawet za kasą, ten klub jest u mnie na czarnej liście.
2
Komentarz usunięty
10
Messiego by musieli chyba wygwizdać kibice lub zarząd chcieć sprzedać by on sam odszedł.
1
Żałowałem trochę jak Alexis odchodził i byłem zły, ale już po chwili gdy zadebiutował Suarez wszystko się zmieniło.
4
https://www.facebook.com/goal/photos/a.112071118597.98899.25427813597/10153691832233598/?type=3&theater
Phil Jones i jego miny to jest ubaw :D
3
22 mln za takiego piłkarza jak Mascherano to promocja patrząc co teraz się dzieje 18 latek i chcą 80 mln..
0
Ciekawe co tata Wenger wymyśli :D
0
To że Messi jest najlepszy wiem od kilku lat więc Arda nie odkrył nic nowego.
0
Dwie legendy :)
0
Brawa dla niego oby strzelał ich jak najwięcej i wygrał!
3
Tak tak już szukają spalonego, może i był a skoro sędzia nie odgwizdał to kij im w oko, co za banda nieudaczników ja pierdziele.
0
To już we wtorek, w końcu jakiś mecz na najwyższym poziomie LM :)
10
Mecz z Arsenalem będzie decydujący i pokaże czy zespół da radę jeszcze to kontynuować.
2
Pewnie i byłby ale kontuzje go zniszczyły i nie miał szans by pokazać w pełni na co go stać.
1
Wiem że strzelił bo oglądałem mecz jak i każdy, ale dla niektórych 1 bramka w jego wykonaniu ostatnio to jest nic i wielki problem robią.
2
Ale zapewne i tak w nim nie zagra tylko para Pique - Mascherano na 99,9%.
2
Życzę im tego aby utrzymali się w La Liga.
10
W pełni się z nim zgadzam, zajebiście zagrali i oby więcej takich drużyn.
1
Naprawdę podobało mi się to co zagrało Las Palmas i dziwię się że są w strefie spadkowej, skoro oni tak grali z Barcą to takie Getafe, Levante powinni jechać równo.
2
Cieszmy się że Arujo miał litość a Barca szczęście i nie trafił ani razu na 3 okazje, bo mogło się zrobić źle dla Barcy.
6
Nie miejcie co niektórzy pretensji do niego że nie strzelał dziś, Messi też zawsze nie strzela a jest najlepszy na świecie, po prostu za bardzo się przyzwyczailiście że co mecz ma ładować bramy ale nie zawsze może być kolorowo. Trzeba docenić to co robi dla zespołu.