1

Nie mam nic przeciwko by Leo z nimi coś ustrzelił.

5

Nie sprzedam się :D

0

Wiem o tym i nawet o takim czymś nie myślę po co takie coś pisać nawet :D

1

Sorry ale nie oglądam innych spotkań, tylko Barca.

0

To chyba nic złego że komentuję :) Powiem Ci że Ja to tylko dany artykuł i to wszystko, a są tacy co nawalają non stop, ale forum nie jest tylko w życiu lecz też inne sprawy ;)

3

Takie wywiady aż chce się czytać, brawo Pique mówi otwarcie co mu leży na wątrobie i dobrze. Też tak miałem że gdy ktoś w towarzystwie zaczyna rozmowę o polityce np. to zmywa się lub próbuje na siłę zmienić temat hehe. O tym pluciu Messiego to też dobre :D

10

Bardzo dobry sędzia akurat z niego to trzeba mu przyznać, byle tylko nie trzeba było w 90 krzyczeć: Panie Turek kończ Pan ten mecz! :)

1

Z całym szacunkiem do Alexisa i Arsenalu ale już niejeden klub miał plan na Barce i Messiego i albo ugrali co najwyżej remis albo baty zebrali. No cóż boisko zweryfikuje!

0

Dokładnie dobrze mówi, oby tylko i Neymar tak sądził i pozostał w Barcelonie.

3

Sam bym do Chelsea nie poszedł nawet za kasą, ten klub jest u mnie na czarnej liście.

2

Komentarz usunięty

10

Messiego by musieli chyba wygwizdać kibice lub zarząd chcieć sprzedać by on sam odszedł.

1

Żałowałem trochę jak Alexis odchodził i byłem zły, ale już po chwili gdy zadebiutował Suarez wszystko się zmieniło.

3

22 mln za takiego piłkarza jak Mascherano to promocja patrząc co teraz się dzieje 18 latek i chcą 80 mln..

0

Ciekawe co tata Wenger wymyśli :D

0

To że Messi jest najlepszy wiem od kilku lat więc Arda nie odkrył nic nowego.

0

Dwie legendy :)

0

Brawa dla niego oby strzelał ich jak najwięcej i wygrał!

3

Tak tak już szukają spalonego, może i był a skoro sędzia nie odgwizdał to kij im w oko, co za banda nieudaczników ja pierdziele.

0

To już we wtorek, w końcu jakiś mecz na najwyższym poziomie LM :)

10

Mecz z Arsenalem będzie decydujący i pokaże czy zespół da radę jeszcze to kontynuować.

2

Pewnie i byłby ale kontuzje go zniszczyły i nie miał szans by pokazać w pełni na co go stać.

1

Wiem że strzelił bo oglądałem mecz jak i każdy, ale dla niektórych 1 bramka w jego wykonaniu ostatnio to jest nic i wielki problem robią.

2

Ale zapewne i tak w nim nie zagra tylko para Pique - Mascherano na 99,9%.

2

Życzę im tego aby utrzymali się w La Liga.

10

W pełni się z nim zgadzam, zajebiście zagrali i oby więcej takich drużyn.

1

Naprawdę podobało mi się to co zagrało Las Palmas i dziwię się że są w strefie spadkowej, skoro oni tak grali z Barcą to takie Getafe, Levante powinni jechać równo.

2

Cieszmy się że Arujo miał litość a Barca szczęście i nie trafił ani razu na 3 okazje, bo mogło się zrobić źle dla Barcy.

6

Nie miejcie co niektórzy pretensji do niego że nie strzelał dziś, Messi też zawsze nie strzela a jest najlepszy na świecie, po prostu za bardzo się przyzwyczailiście że co mecz ma ładować bramy ale nie zawsze może być kolorowo. Trzeba docenić to co robi dla zespołu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?