Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Też chciałbym aby na koszulce było logo Unicef...
0
I takie podejście trenera danego klubu jest super.
0
Ja tam nie będę podawał swojego wyniku... :D
11
Może teraz zechciałby grać dla Realu? Przecież oni tyle pucharów zdobywają że klubowa gablota jest zbyt mała już.
0
Coś pięknego! :D Pisałem że dobrze byłoby aby Real dostał od Atletico i stało się :D
1
Oby tylko ten moment od którego Barca grała z Sevilla i do teraz jest niepokonana, nie wpłynęło jutro negatywnie na wynik.
0
W końcu nastał ten moment myślę że jeszcze pomoże drużynie do końca sezonu :)
1
Leo ma interes jutro i Ney więc niech strzelają a Barca zdobywa 3 punkty :)
5
Jego organizm wątpię żeby to wszystko wytrzymał.. a jeśli tak to pociechy na nowy sezon z niego dużej by nie było.
0
Możesz pisać co chcesz masz prawo do tego, ale tak szczerze to już jest nudne i nie w modzie :)
0
Świetna wiadomość ale musi czuć na pewno wielką radość z tego powodu.
3
Bravo jest genialny ale Ter Stegen też zasługuje na to by grać w mocnych rozgrywkach jaką jest LM, może od następnego sezonu role się odwrócą i to Bravo będzie bronił w LM a Mats w Lidze? Bardzo chciałbym taki scenariusz.
0
Simeone większe doświadczenie mam nadzieję że rozbroi Real.
3
Remis najkorzystniejszy ale z drugiej strony chciałbym aby Real znowu dostał i Atletico ich pokonało :)
7
Zapomniał dodać że jego klub strasznie lubi rozkładać nogi by Real dobrze wjeżdzał w nich jak grają z nimi :D
10
Obrazek piękny.. Czas Mathieu chyba w Barcelonie zakończy się w letnim okienku ale może się mylę czas pokaże.
16
Szkoda że kontuzja tak mu zepsuła dalszą karierę w Barcelonie, świetny z niego był obrońca.
0
Miejmy tylko nadzieje że zapanuje nad tym wszystkim co złe w piłce.
2
To że było ładnie to brameczke niech strzeli na równe 20 :D
2
Jakoś mu nie ufam w to co mówi a szczególnie o tym spokoju że Ney zostanie.
8
Akurat z tym Masip to pojechane po całości ;)
1
Pytanie czy Barca pozwoli sobie na wydanie 50 mln za niego, a jeszcze by się przydał ktoś na zmiennika MSN, oby tylko kasa się znalazła na te plany.
0
To niech teraz zapamięta porażkę i oby nasi wygrali :)
3
Nic tutaj dziwnego bo jak Barca się kimś interesuje to Real się automatycznie też włącza, standard.
2
Przecież jak Neymar będzie grał w obu turniejach to zajedzie się konkretnie, do tego zmęczenie całym sezonem i potem początek nowego..
5
To teraz jak się naładowali niech się wyładują na Sevilli :D
3
Nie uwierzę póki nie zobaczę oficjalnego info.
1
Co za typ z niego to szok i żal go :) Niech lepiej się czepi Ronaldo bo on jeszcze gorzej aktorzy.
0
A czy Ja napisałem ze są lepsi? :D Nie :D Chodzi mi tylko oto że ładnie się prezentuje na zdj taka trójka a do tego Argentyńska :D
2
Chciałbym już letnie okienko bardzo mnie ciekawi kogo Barca sprowadzi, na pewno na lewą obronę trzeba kogoś do konkurencji z Albą a przy okazji dobry zmiennik.