0

Też chciałbym aby na koszulce było logo Unicef...

0

I takie podejście trenera danego klubu jest super.

0

Ja tam nie będę podawał swojego wyniku... :D

11

Może teraz zechciałby grać dla Realu? Przecież oni tyle pucharów zdobywają że klubowa gablota jest zbyt mała już.

0

Coś pięknego! :D Pisałem że dobrze byłoby aby Real dostał od Atletico i stało się :D

1

Oby tylko ten moment od którego Barca grała z Sevilla i do teraz jest niepokonana, nie wpłynęło jutro negatywnie na wynik.

0

W końcu nastał ten moment myślę że jeszcze pomoże drużynie do końca sezonu :)

1

Leo ma interes jutro i Ney więc niech strzelają a Barca zdobywa 3 punkty :)

5

Jego organizm wątpię żeby to wszystko wytrzymał.. a jeśli tak to pociechy na nowy sezon z niego dużej by nie było.

0

Możesz pisać co chcesz masz prawo do tego, ale tak szczerze to już jest nudne i nie w modzie :)

0

Świetna wiadomość ale musi czuć na pewno wielką radość z tego powodu.

3

Bravo jest genialny ale Ter Stegen też zasługuje na to by grać w mocnych rozgrywkach jaką jest LM, może od następnego sezonu role się odwrócą i to Bravo będzie bronił w LM a Mats w Lidze? Bardzo chciałbym taki scenariusz.

0

Simeone większe doświadczenie mam nadzieję że rozbroi Real.

3

Remis najkorzystniejszy ale z drugiej strony chciałbym aby Real znowu dostał i Atletico ich pokonało :)

7

Zapomniał dodać że jego klub strasznie lubi rozkładać nogi by Real dobrze wjeżdzał w nich jak grają z nimi :D

10

Obrazek piękny.. Czas Mathieu chyba w Barcelonie zakończy się w letnim okienku ale może się mylę czas pokaże.

16

Szkoda że kontuzja tak mu zepsuła dalszą karierę w Barcelonie, świetny z niego był obrońca.

0

Miejmy tylko nadzieje że zapanuje nad tym wszystkim co złe w piłce.

2

To że było ładnie to brameczke niech strzeli na równe 20 :D

2

Jakoś mu nie ufam w to co mówi a szczególnie o tym spokoju że Ney zostanie.

8

Akurat z tym Masip to pojechane po całości ;)

1

Pytanie czy Barca pozwoli sobie na wydanie 50 mln za niego, a jeszcze by się przydał ktoś na zmiennika MSN, oby tylko kasa się znalazła na te plany.

0

To niech teraz zapamięta porażkę i oby nasi wygrali :)

3

Nic tutaj dziwnego bo jak Barca się kimś interesuje to Real się automatycznie też włącza, standard.

2

Przecież jak Neymar będzie grał w obu turniejach to zajedzie się konkretnie, do tego zmęczenie całym sezonem i potem początek nowego..

5

To teraz jak się naładowali niech się wyładują na Sevilli :D

3

Nie uwierzę póki nie zobaczę oficjalnego info.

1

Co za typ z niego to szok i żal go :) Niech lepiej się czepi Ronaldo bo on jeszcze gorzej aktorzy.

0

A czy Ja napisałem ze są lepsi? :D Nie :D Chodzi mi tylko oto że ładnie się prezentuje na zdj taka trójka a do tego Argentyńska :D

2

Chciałbym już letnie okienko bardzo mnie ciekawi kogo Barca sprowadzi, na pewno na lewą obronę trzeba kogoś do konkurencji z Albą a przy okazji dobry zmiennik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?