1

Na samym początku gdy zaliczał debiut to ładnie grał ale ostatnio to zastój jest u niego, trzeba cierpliwie czekać by zaczął pokazywać na co go stać bo już marzec jest i koniec sezonu zbliża się wielkimi krokami a z nim najważniejsze mecze.

4

Ale pojechali Ronaldo hehe :D

2

Komentarz usunięty

0

Ale chodzi mi o te czasy co nie było sponsora tylko samo Unicef...

0

Hahah dobre dobre :D

3

Należy mu się za to wszystko, niech tylko tak strzela i asystuje dalej :)

2

Pique jeszcze dogoni Koemana heheh :D

0

Uuu no to przed Barcą kolejne wielkie wyzwanie, będzie ciężko ale ta Barca może wszystko... :)

0

Czasem by wygrać to co najważniejsze potrzebna jest wpadka i krytyka :)

0

Ja tam wierzę że chłopaki tego nie zmarnują!

1

Hehe łysy obok łysego :D

1

Widziałem łysego Alvesa, Valdesa, Mascherano, Neymara... ale moje marzenie to zobaczyć łsyego Messiego to byłby chyba szok :D

0

Jak już nadejdzie ten dzień finału to Barca im nie popuści by tego nie wygrać.

5

Świetnie :D Ten mecz trzeba też wygrać i kolejny pstryczek Realowi zrobić :P

4

Zagraniczne media podają, że Uli Hoeness, były dyrektor sportowy Bayernu Monachium, 29 lipca 2016 roku został wypuszczony z więzienia. Według "Sky Sport News" Hoeness po odbyciu połowy kary za uchylanie się od płacenia podatków został zwolniony do domu.



O kurde to już mamy 29 lipca? :D haha cały Onet :D

6

Ale Leo ma charakterystyczne podejście do tych wolnych, ten kosmita nigdy nie zawodzi Barcy gdy ta potrzebuje jego bramek.

0

Dobrze póki co gra Vidal, dopiero 2 miesiące minęło ale na pewno jeszcze lepiej będzie grał tylko trzeba poczekać.

0

Alba wydaje się taki "cwaniaczek" ale na boisku to pokazuje zupełnie co innego.

1

Uhuhu teksty o kryzysie w Realu to ja uwielbiam czytać a przecież niedawno było tak pięknie Zidane zbawcą niby :D :D

2

Remis w Derbach? W 1000% wolałem by to Atletico wygrało, nie ma nic lepszego niż widok przegrywającego Realu :D

2

Teraz czas by Barca ustanowiła nowy rekord, wygrać z Rayo bo remis nie wchodzi w grę z nimi a późnej próbować podwyższyć serię :)

17

Vidal sobie pogra i żadnej straty nie będzie a Alves chociaż będzie "czysty".

31

Za temat rzutów wolnych to odpowiedzialny jest Leo Messi :D

4

Całe tridente jest najlepsze na świecie :)

2

Komentarz usunięty

10

Posiadanie w drużynie Pique to też rarytas :)

0

Dziś zajebiście Leo zmylił bramkarza i strzał w przeciwną stronę bramki :D To jest mistrz rzutów wolnych :)

10

Ja to się dziwię że ta poprzeczka wytrzymała ten strzał :D

0

Wrócił stary dobre Pique! :)

2

Oj najważniejsze aby udało się zdobyć tryplet!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?