Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na samym początku gdy zaliczał debiut to ładnie grał ale ostatnio to zastój jest u niego, trzeba cierpliwie czekać by zaczął pokazywać na co go stać bo już marzec jest i koniec sezonu zbliża się wielkimi krokami a z nim najważniejsze mecze.
4
Ale pojechali Ronaldo hehe :D
2
Komentarz usunięty
0
Ale chodzi mi o te czasy co nie było sponsora tylko samo Unicef...
0
Hahah dobre dobre :D
3
Należy mu się za to wszystko, niech tylko tak strzela i asystuje dalej :)
2
Pique jeszcze dogoni Koemana heheh :D
0
Uuu no to przed Barcą kolejne wielkie wyzwanie, będzie ciężko ale ta Barca może wszystko... :)
0
Czasem by wygrać to co najważniejsze potrzebna jest wpadka i krytyka :)
0
Ja tam wierzę że chłopaki tego nie zmarnują!
1
Hehe łysy obok łysego :D
1
Widziałem łysego Alvesa, Valdesa, Mascherano, Neymara... ale moje marzenie to zobaczyć łsyego Messiego to byłby chyba szok :D
0
Jak już nadejdzie ten dzień finału to Barca im nie popuści by tego nie wygrać.
5
Świetnie :D Ten mecz trzeba też wygrać i kolejny pstryczek Realowi zrobić :P
4
Zagraniczne media podają, że Uli Hoeness, były dyrektor sportowy Bayernu Monachium, 29 lipca 2016 roku został wypuszczony z więzienia. Według "Sky Sport News" Hoeness po odbyciu połowy kary za uchylanie się od płacenia podatków został zwolniony do domu.
O kurde to już mamy 29 lipca? :D haha cały Onet :D
6
Ale Leo ma charakterystyczne podejście do tych wolnych, ten kosmita nigdy nie zawodzi Barcy gdy ta potrzebuje jego bramek.
0
Dobrze póki co gra Vidal, dopiero 2 miesiące minęło ale na pewno jeszcze lepiej będzie grał tylko trzeba poczekać.
0
Alba wydaje się taki "cwaniaczek" ale na boisku to pokazuje zupełnie co innego.
1
Uhuhu teksty o kryzysie w Realu to ja uwielbiam czytać a przecież niedawno było tak pięknie Zidane zbawcą niby :D :D
2
Remis w Derbach? W 1000% wolałem by to Atletico wygrało, nie ma nic lepszego niż widok przegrywającego Realu :D
2
Teraz czas by Barca ustanowiła nowy rekord, wygrać z Rayo bo remis nie wchodzi w grę z nimi a późnej próbować podwyższyć serię :)
17
Vidal sobie pogra i żadnej straty nie będzie a Alves chociaż będzie "czysty".
31
Za temat rzutów wolnych to odpowiedzialny jest Leo Messi :D
4
Całe tridente jest najlepsze na świecie :)
2
Komentarz usunięty
10
Posiadanie w drużynie Pique to też rarytas :)
0
Dziś zajebiście Leo zmylił bramkarza i strzał w przeciwną stronę bramki :D To jest mistrz rzutów wolnych :)
10
Ja to się dziwię że ta poprzeczka wytrzymała ten strzał :D
0
Wrócił stary dobre Pique! :)
2
Oj najważniejsze aby udało się zdobyć tryplet!!