9

W końcu to Més que un club :)

0

Z taką formą i tym ile pozostało spotkań myślę że spokojnie to osiągną.

0

Mi chodzi o samo strzelenie gola czyli dostawienie nogi.

1

W końcu nie trzeba się obawiać o jego formę i że obrona gra kiepsko.

1

Co do Munira super że strzelił gola ale nie oszukujmy się każdy z tej strony by to strzelił no chyba że ktoś naprawdę jest fajtłapa :D

29

Już się bałem że znowu nic mu nie wpadnie dziś a tym bardziej ile ostatnio setek miał, przy tym golu dziś to on szedł jak dzik po swoje a zawodnicy Eibar się odbijali tylko od niego :D

1

Dzisiejszy mecz to było coś pięknego w jego wykonaniu, robił co tylko chciał i to na wielkim luzie, mistrz!!

0

Dokładnie Szefie przyda mu się odpoczynek! ;)

2

Racja mistrzu!!!

1

Brawo Barca świetny mecz! VeB! :)

0

Dziś jest MSM :D

2

Przy okazji siate założył :P

2

El Pistolero w końcu!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Leo dajesz hat-tricka :D

1

Hahaha nagle 3 zmiany naraz :D Jest Bartra!

1

Masakra 0-3 77 minuta i zero zmian.

1

Yeaaaaaaa Messi trafił :D

1

Karny :D

1

Ale awatar hahaha :D

0

Lucho zmiany...

0

Munir cóż za przyjęcie :D

7

I pięknie spokojne prowadzenie do przerwy :)

0

Tak jest! Messssssi goooooooooooooool! :D

0

We dwóch sobie nie poradzili z nim..

0

Munir było strzelać! :P

6

Munir jeszcze zdobędzie pichichi :D

10

Messi jaka piła do Suareza z miejsca kozak :D

9

Munirrrrrrrrrrrrrrrrr gooooooooooooooooooooooooooolllllll :D

1

A jednak Munir sądziłem że Arda zagra na skrzydle i zobaczymy dobry mecz w jego wykonaniu bo wiadome że lubi tam grać. Po 3 pkt wielka Barcelono. Vamos!!

0

A to kombinator z niego :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?