Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
W końcu to Més que un club :)
0
Z taką formą i tym ile pozostało spotkań myślę że spokojnie to osiągną.
0
Mi chodzi o samo strzelenie gola czyli dostawienie nogi.
1
W końcu nie trzeba się obawiać o jego formę i że obrona gra kiepsko.
1
Co do Munira super że strzelił gola ale nie oszukujmy się każdy z tej strony by to strzelił no chyba że ktoś naprawdę jest fajtłapa :D
29
Już się bałem że znowu nic mu nie wpadnie dziś a tym bardziej ile ostatnio setek miał, przy tym golu dziś to on szedł jak dzik po swoje a zawodnicy Eibar się odbijali tylko od niego :D
1
Dzisiejszy mecz to było coś pięknego w jego wykonaniu, robił co tylko chciał i to na wielkim luzie, mistrz!!
0
Dokładnie Szefie przyda mu się odpoczynek! ;)
2
Racja mistrzu!!!
1
Brawo Barca świetny mecz! VeB! :)
0
Dziś jest MSM :D
2
Przy okazji siate założył :P
2
El Pistolero w końcu!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Leo dajesz hat-tricka :D
1
Hahaha nagle 3 zmiany naraz :D Jest Bartra!
1
Masakra 0-3 77 minuta i zero zmian.
1
Yeaaaaaaa Messi trafił :D
1
Karny :D
1
Ale awatar hahaha :D
0
Lucho zmiany...
0
Munir cóż za przyjęcie :D
7
I pięknie spokojne prowadzenie do przerwy :)
0
Tak jest! Messssssi goooooooooooooool! :D
0
We dwóch sobie nie poradzili z nim..
0
Munir było strzelać! :P
6
Munir jeszcze zdobędzie pichichi :D
10
Messi jaka piła do Suareza z miejsca kozak :D
9
Munirrrrrrrrrrrrrrrrr gooooooooooooooooooooooooooolllllll :D
1
A jednak Munir sądziłem że Arda zagra na skrzydle i zobaczymy dobry mecz w jego wykonaniu bo wiadome że lubi tam grać. Po 3 pkt wielka Barcelono. Vamos!!
0
A to kombinator z niego :D