0

Neymarrrrrrrr drugi raz pięknie :)

0

Arda nie trafił masakra xd

1

Dawać im kolejne 4 :D

1

Pozamiatali do przerwy :D

1

Mówiłem że Messi odrobi za karnego :)

1

Messi o kurnaaaaaaaaaaaaa ale brama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Neymarrrrrrrrrrrrrrr gooooooooooooooool tak jest !! :D

0

Kurna nie wpadło xd

0

Tosz to karny!

0

Munirrrrrrrrrrrrrrrrrrr gooooooooooooool :D

2

Odpoczynek.

3

Teraz Leo odrobi z wolnego :P

0

Messi zaraz odrobi sobie on tak już ma :D

0

Samobój.

1

Hahaha nie wierzę!!! Messi nie trafia.

1

Hahahhaa karny!!!!!!!!!! :D

2

Gooooooooooool samobój :D

0

Jazda z nimi po 3 pkt!!!

2

Świetny, obszerny tekst brawo.

2

Liczę na dobry mecz i spokojne 3-4 do zera na czysto z tyłu. Vamos!

2

Skoro uważają że wykonuje swoją pracę dobrze to dobra decyzja by przedłużyć kontrakt.

11

Jeszcze strzeli swoją bramkę dla Barcy wierzę w to, super wywiad z Szefem jak to dobrze że pozostał w Barcelonie za sprawą Lucho.

1

Bravo - Vidal - Pique - Bartra - Alba - Samper - Iniesta - Roberto - Neymar - Suarez - Messi ;)

3

Bardzo dobra decyzja. Bravo od przyszłego sezonu powinien grać w LM i PK a Ter Stegen w Lidze to byłaby dobra opcja.

3

Adriano ok niech odejdzie ale szkoda mi jednak Bartry że nie ma dla niego miejsca w Barcelonie a wiemy jak dla niego jest ona ważna.

0

Benitez ma uratować Newcastle? Raczej spuścić ich do niższej ligi :D

0

Mou jednak nie odszedł z Hiszpanii :D

1

Ale mu wjechał z buta masakra zawieszenie na 8 spotkań i skrócenie do 3 za takie zagranie no po prostu śmiech na sali! A za zwykłe słowa dostaje się cztery. Brawo.

18

Nie dość że w ogóle nie gra to jeszcze kontuzja to dopiero pech.

1

Dla mnie to los Getafe nie obchodzi mnie niech najlepiej spadną z Ligi :D Pięknie Lucho gasi dziennikarzy :D Co to Pique to świetnie to podsumował i jak widać też nie widzi nic złego w tym że nagrywa filmiki i udostępnia w sieci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?