Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymarrrrrrrr drugi raz pięknie :)
0
Arda nie trafił masakra xd
1
Dawać im kolejne 4 :D
1
Pozamiatali do przerwy :D
1
Mówiłem że Messi odrobi za karnego :)
1
Messi o kurnaaaaaaaaaaaaa ale brama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Neymarrrrrrrrrrrrrrr gooooooooooooooool tak jest !! :D
0
Kurna nie wpadło xd
0
Tosz to karny!
0
Munirrrrrrrrrrrrrrrrrrr gooooooooooooool :D
2
Odpoczynek.
3
Teraz Leo odrobi z wolnego :P
0
Messi zaraz odrobi sobie on tak już ma :D
0
Samobój.
1
Hahaha nie wierzę!!! Messi nie trafia.
1
Hahahhaa karny!!!!!!!!!! :D
2
Gooooooooooool samobój :D
0
Jazda z nimi po 3 pkt!!!
2
Świetny, obszerny tekst brawo.
2
Liczę na dobry mecz i spokojne 3-4 do zera na czysto z tyłu. Vamos!
2
Skoro uważają że wykonuje swoją pracę dobrze to dobra decyzja by przedłużyć kontrakt.
11
Jeszcze strzeli swoją bramkę dla Barcy wierzę w to, super wywiad z Szefem jak to dobrze że pozostał w Barcelonie za sprawą Lucho.
1
Bravo - Vidal - Pique - Bartra - Alba - Samper - Iniesta - Roberto - Neymar - Suarez - Messi ;)
3
Bardzo dobra decyzja. Bravo od przyszłego sezonu powinien grać w LM i PK a Ter Stegen w Lidze to byłaby dobra opcja.
3
Adriano ok niech odejdzie ale szkoda mi jednak Bartry że nie ma dla niego miejsca w Barcelonie a wiemy jak dla niego jest ona ważna.
0
Benitez ma uratować Newcastle? Raczej spuścić ich do niższej ligi :D
0
Mou jednak nie odszedł z Hiszpanii :D
1
Ale mu wjechał z buta masakra zawieszenie na 8 spotkań i skrócenie do 3 za takie zagranie no po prostu śmiech na sali! A za zwykłe słowa dostaje się cztery. Brawo.
18
Nie dość że w ogóle nie gra to jeszcze kontuzja to dopiero pech.
1
Dla mnie to los Getafe nie obchodzi mnie niech najlepiej spadną z Ligi :D Pięknie Lucho gasi dziennikarzy :D Co to Pique to świetnie to podsumował i jak widać też nie widzi nic złego w tym że nagrywa filmiki i udostępnia w sieci.