0

Roberto do środka a Alves za Arde.

0

Mathieu za Pique.

1

Nie słabe sędziowanie, tylko żenujące.

0

Neymarrrrrrrrrrrrrrr uff trafił .

0

Karny hahaha :D

1

Rakiticccccccc gooooooooooooll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

26

Ooo kurna tak oberwała że aż pomoc medyczna.

0

Heheh ja tylko śmieję :D

0

Nie no przecież to jest nie do pojęcia co oni grają, Messi do sprzedania.

0

Trzeźwy jestem wiec raczej nie :)

0

7 minuta raptem.....

0

Popieram.

0

Denis jaki rajd.

1

Ufff ale szczęście.

0

Wygramy ten mecz wierzę w Barce, czuję że to będzie piękne popołudnie.

0

Jazda Barca po Ligę!!! Vamos!

3

Pamiętna tiki taka gdzie rywal się wprost gubił na boisku, teraz już nie działa, ale dobrze że jest inny plan Enrique.

0

Ma rozmach :D

2

Lepszego składu być nie może, szkoda jednak że nie ma Andresa.

8

Co jak co, ale kto by pomyślał na początku sezonu, że takie Leicester będzie na pierwszym miejscu i, prawdopodobnie zdobędzie mistrza, szacun dla nich.

2

Jeśli dziś Barca wygra, to już mają mistrza w kieszeni, Real ani Atletico nie dogonią już jej.

3

Brawo Ty, wygrałeś internety.

1

Ja to bym się obawiał też gdyby Barca trafiła na City, mimo że ich wyniki nie są jakieś ekstra, to sądzę że byłaby ciężka przeprawa.

4

Dobrze mówi polać mu, gdyby się udało sprowadzić Marquinhosa i kogoś dobrego na LO to byłoby zajebiście.

0

Ta Barca może wszystko, lecz mecz będzie niesamowicie trudny.

4

Lucho ma rację, w tym sezonie drużyna jest perfekcyjnie przygotowana pod względem fizycznym i, są super efekty tego na boisku.

2

Lepiej dla Leo by wygrał Copa America i na tym się powinien skupić.

29

Tak czy siak powinien myśleć na boisku co robi bo następnym razem może komuś wyrządzić kontuzję na pół roku.

13

Jeśli jutro Barca pokona Villarreal, to już ich nikt nie zatrzyma i mistrza nie wyrwie z rąk.

8

Jeśli nasi zagrają tak jak zawsze i to co teraz grają, to powinni spokojnie sobie poradzić ale wiadome trzeba uważać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?