Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sami swój rekord pobiją :)
1
Jeśli to prawda to genialnie!! :)
2
Wow ogromny szacunek za przetłumaczenie tego, wspaniała robota brawo i dzięki za ten artykuł jest świetny.
3
Próbować mogą choć wiemy że już niejeden zespół miał plan na pokonanie Barcy a jak to się kończyło to wiadome.
0
Las Palmas ostatnio ładnie sobie poczyna nawet od meczu z Barcą, szkoda że wczoraj przegrali choć meczu nie oglądałem.
0
Dobra oferta kasa się przyda na letnie transfery i przedłużenia kontraktów z najlepszymi, fajnie że nadal w ciągu 2 lat będą mieli możliwość odkupienia go.
4
Będę mocno za niego trzymał kciuku by mu się udało to miejsce wywalczyć, widać jak bardzo zależy mu na Barcelonie i ile w życiu jest dla niego ważna.
4
Co by nie mówić powiedział samą prawdę, oby nasi tylko szybko w miarę strzelili gola i myślę że wtedy będzie już sprawa zamknięta.
0
Myślę że na zmiennika by się doskonale sprawdził tym bardziej że jest dobrze ograny w La Liga. Zobaczymy co klub postanowi.
1
Zapowiada się zajebisty tydzień dla nas kibiców.
0
Jeszcze może uda mu się zaliczyć hat-trick z rzutów wolnych? Kiedyś było blisko już :)
2
Super tylko niech jeszcze bardziej wspierają drużynę dopingiem bo to dla nich bardzo ważne :)
27
Niektóre drużyny tak mają że u siebie to twierdza a na wyjeździe klapa, w Barcelonie o tyle dobrze że drużyna na wyjazdach notuje świetne wyniki.
3
Dobry mecz rozegrał trzeba przyznać, po cichu liczę że nadejdzie ten moment kiedy wygryzie Alvesa ze składu.
2
Czarna perła to potrafił ładować brameczki niczym nasz Suarez teraz :)
9
Costa to od dawna jest szaleniec wygląda jak zbir jakiś.
0
Ja tam uważam że spadną z ligi z hukiem :D
0
Bo to cały Leoś! ;))
0
To jest i tak filmik więc nie wiem o co Ci chodzi, rozumiem że na żywo.
0
To jest piłka nożna nie zapominaj i jest nieprzewidywalna wszystko się może zdarzyć a Juve to nie ogórki.
10
Po tym 6-0 to nie wiem czy będą dobre :D
11
Statystyki Leo miazga totalna, liczba kibiców też elegancka.
0
Otóż to bliżej niż dalej :)
1
I dobrze że nie zagrał chociaż sobie dodatkowo odpoczął.
0
Fajnie byłoby gdyby Samper częściej gościł w pierwszym składzie Barcy.
3
Jak pech to pech kurna z tymi karnymi.
2
Pięknie dziś chłopaki pojechali :D VeB!
0
Przecież to będzie 10-0 :D
1
Hahah Ardaaaaaaaaaaa goooooooooool niesamowite co oni robią!!!
0
Samper wejdzie ;)