0

Sami swój rekord pobiją :)

1

Jeśli to prawda to genialnie!! :)

2

Wow ogromny szacunek za przetłumaczenie tego, wspaniała robota brawo i dzięki za ten artykuł jest świetny.

3

Próbować mogą choć wiemy że już niejeden zespół miał plan na pokonanie Barcy a jak to się kończyło to wiadome.

0

Las Palmas ostatnio ładnie sobie poczyna nawet od meczu z Barcą, szkoda że wczoraj przegrali choć meczu nie oglądałem.

0

Dobra oferta kasa się przyda na letnie transfery i przedłużenia kontraktów z najlepszymi, fajnie że nadal w ciągu 2 lat będą mieli możliwość odkupienia go.

4

Będę mocno za niego trzymał kciuku by mu się udało to miejsce wywalczyć, widać jak bardzo zależy mu na Barcelonie i ile w życiu jest dla niego ważna.

4

Co by nie mówić powiedział samą prawdę, oby nasi tylko szybko w miarę strzelili gola i myślę że wtedy będzie już sprawa zamknięta.

0

Myślę że na zmiennika by się doskonale sprawdził tym bardziej że jest dobrze ograny w La Liga. Zobaczymy co klub postanowi.

1

Zapowiada się zajebisty tydzień dla nas kibiców.

0

Jeszcze może uda mu się zaliczyć hat-trick z rzutów wolnych? Kiedyś było blisko już :)

2

Super tylko niech jeszcze bardziej wspierają drużynę dopingiem bo to dla nich bardzo ważne :)

27

Niektóre drużyny tak mają że u siebie to twierdza a na wyjeździe klapa, w Barcelonie o tyle dobrze że drużyna na wyjazdach notuje świetne wyniki.

3

Dobry mecz rozegrał trzeba przyznać, po cichu liczę że nadejdzie ten moment kiedy wygryzie Alvesa ze składu.

2

Czarna perła to potrafił ładować brameczki niczym nasz Suarez teraz :)

9

Costa to od dawna jest szaleniec wygląda jak zbir jakiś.

0

Ja tam uważam że spadną z ligi z hukiem :D

0

Bo to cały Leoś! ;))

0

To jest i tak filmik więc nie wiem o co Ci chodzi, rozumiem że na żywo.

0

To jest piłka nożna nie zapominaj i jest nieprzewidywalna wszystko się może zdarzyć a Juve to nie ogórki.

10

Po tym 6-0 to nie wiem czy będą dobre :D

11

Statystyki Leo miazga totalna, liczba kibiców też elegancka.

0

Otóż to bliżej niż dalej :)

1

I dobrze że nie zagrał chociaż sobie dodatkowo odpoczął.

0

Fajnie byłoby gdyby Samper częściej gościł w pierwszym składzie Barcy.

3

Jak pech to pech kurna z tymi karnymi.

2

Pięknie dziś chłopaki pojechali :D VeB!

0

Przecież to będzie 10-0 :D

1

Hahah Ardaaaaaaaaaaa goooooooooool niesamowite co oni robią!!!

0

Samper wejdzie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?