Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Barca i pomoc sędziów, co za żałosne podejrzenia, boli ich że Barcelona notuje takie wyniki.
2
To będzie dla niego najlepsza opcja, w Barcelonie nie zagwarantują mu podstawowego składu, a rozwój musi kontynuować.
5
Rakitic to bardzo niedoceniany zawodnik, on odwala czarną robotę.
0
Odpocznie sobie chociaż.
0
Może to tylko chwilowa sytuacja i Lucho na niego postawi jednak.
8
Byle nie było powtórki z Deportivo...
3
Ten czas, gdy wychodzą obliczenia kiedy Barca może wygrać już Ligę, zawsze daje wiele emocji.
0
Kontuzja to zawsze nic dobrego, ale dla Barcy to lepiej.
0
Niesamowitą eksplozję talentu zaliczył Sergi, brawa dla niego, oby w rep. też dobrze grał.
2
Kurcze, że też mecz z Realem musiał wypaść na rekord Nottinghamu, ale co tam damy radę i, Barca niech skopie tyłki Realowi :)
6
Wszyscy wracają bez wirusa FIFA.
3
To fakt, zgadzam się z Tobą.
2
O tyle dobrze, że to Barca strzeliła pierwsza te dwie bramki, bo gdyby było na odwrót, mogłoby już remisu nie być.
3
310 km/h i przeżyć to jest fart życiowy..
8
Tylko szkoda, że mimo nauczki np. z Deportivo itp., gdy mieli już 2-0 dali sobie wbić na remis.
3
Ja tego nie rozumiem, w innych ligach potrafi być poziom sędziowania, a w Hiszpanii to jedna wielka kompromitacja.
5
Jest zbyt nerwowy, widać to po nim na boisku.
0
Hahaha spoczko :D
2
Krótko, zwięźle i, na temat. Szkoda tego remisu naprawdę, pierwsza połowa była taka dobra a druga jakby odpuścili bo mają 0-2.
0
Dobrze że tego nie przegrali ostatecznie, bo bym chyba rozwalił myszkę czy coś ze złości.
2
Tylko gdyby je wykorzystywali w większości to byłoby jeszcze lepiej :P
4
Interwencje dziś miał wybitne, gdyby nie one Barca by to wygrała, ale właśnie "gdyby".
2
Ale lipa... w taki sposób stracić pewne 3 pkt... brawo Mathieu zajebisty samobój. Ale ważne że nadal jest przewaga, lecz niesmak pozostanie. VeB!
8
Zawał!! Myślałem że da karnego.....
0
Masakra, co to było!!
0
Mogło to wpaść...
2
Takie Las Palmas wygrało na wyjeździe z Villarreal...
0
Ale to wyciągnął.
1
Grał Pique, Roberto na PO było OK, wszedł Rudy i Alves i padaka 2-2.
1
Śmiać mi się chce co oni odwalili.