8

Barca i pomoc sędziów, co za żałosne podejrzenia, boli ich że Barcelona notuje takie wyniki.

2

To będzie dla niego najlepsza opcja, w Barcelonie nie zagwarantują mu podstawowego składu, a rozwój musi kontynuować.

5

Rakitic to bardzo niedoceniany zawodnik, on odwala czarną robotę.

0

Odpocznie sobie chociaż.

0

Może to tylko chwilowa sytuacja i Lucho na niego postawi jednak.

8

Byle nie było powtórki z Deportivo...

3

Ten czas, gdy wychodzą obliczenia kiedy Barca może wygrać już Ligę, zawsze daje wiele emocji.

0

Kontuzja to zawsze nic dobrego, ale dla Barcy to lepiej.

0

Niesamowitą eksplozję talentu zaliczył Sergi, brawa dla niego, oby w rep. też dobrze grał.

2

Kurcze, że też mecz z Realem musiał wypaść na rekord Nottinghamu, ale co tam damy radę i, Barca niech skopie tyłki Realowi :)

6

Wszyscy wracają bez wirusa FIFA.

3

To fakt, zgadzam się z Tobą.

2

O tyle dobrze, że to Barca strzeliła pierwsza te dwie bramki, bo gdyby było na odwrót, mogłoby już remisu nie być.

3

310 km/h i przeżyć to jest fart życiowy..

8

Tylko szkoda, że mimo nauczki np. z Deportivo itp., gdy mieli już 2-0 dali sobie wbić na remis.

3

Ja tego nie rozumiem, w innych ligach potrafi być poziom sędziowania, a w Hiszpanii to jedna wielka kompromitacja.

5

Jest zbyt nerwowy, widać to po nim na boisku.

0

Hahaha spoczko :D

2

Krótko, zwięźle i, na temat. Szkoda tego remisu naprawdę, pierwsza połowa była taka dobra a druga jakby odpuścili bo mają 0-2.

0

Dobrze że tego nie przegrali ostatecznie, bo bym chyba rozwalił myszkę czy coś ze złości.

2

Tylko gdyby je wykorzystywali w większości to byłoby jeszcze lepiej :P

4

Interwencje dziś miał wybitne, gdyby nie one Barca by to wygrała, ale właśnie "gdyby".

2

Ale lipa... w taki sposób stracić pewne 3 pkt... brawo Mathieu zajebisty samobój. Ale ważne że nadal jest przewaga, lecz niesmak pozostanie. VeB!

8

Zawał!! Myślałem że da karnego.....

0

Masakra, co to było!!

0

Mogło to wpaść...

2

Takie Las Palmas wygrało na wyjeździe z Villarreal...

0

Ale to wyciągnął.

1

Grał Pique, Roberto na PO było OK, wszedł Rudy i Alves i padaka 2-2.

1

Śmiać mi się chce co oni odwalili.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?