2

Może ta przegrana będzie nagrodzona wygraniem trypletu ;)

0

Real strzela w 10 ale wstyd, a idź pan w ciul z takim czymś.

0

Koniec rekordu!!;/

1

Żenada Ronaldo gol w 10 hahahahahaha

1

Ramos czerwona hahahaha

1

Barca stoi masakra co się dzieje.

0

Nie ma gola uffffffffffff

0

Kurnaaaaa nieee Benzema gol ;/

2

Pique goooooooooooooooooooool waka waka!!!!!!!!!!!

0

Messi co zrobił a Navas co wyciągnął...

3

Ramos znowu w akcji żal.

2

Taki sędzia na klasyk no jaja.

0

A teraz jest wolny hahaha sędzia żenada!

7

Suarez się wykartkował :P

0

Atak na Messiego nogi a nie piłkę, karny się należał.

0

Oczywiście że Barca.

0

Ronaldo za to chciał wolnego hahahaha

0

Real się gubi w tym co nasi robią :D

0

Gruby coś Ty narobił.

1

Pepe oberwał? Coś nowego :D

1

Aż Ronaldo kiwał głową jak się ten ktoś darł.

0

Navas modły do tridente :D

4

Przepiękna oprawa!

0

Jazda z nimi! Vamos Barca!

0

Busi gorszy a to dobre.

0

Bo interesy to trzeba umieć robić z głową a Real nie umie :D

0

Lepiej niech się dogadają na inny termin, bo grudzień to zły okres.

0

Varane byłby dobry tak sądzę.

0

Messi śmieje, ale on sam nadrobi to co zawalił Gruby :D

0

Może Rafa dostanie jakieś minuty w końcówce meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?