Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Może ta przegrana będzie nagrodzona wygraniem trypletu ;)
0
Real strzela w 10 ale wstyd, a idź pan w ciul z takim czymś.
0
Koniec rekordu!!;/
1
Żenada Ronaldo gol w 10 hahahahahaha
1
Ramos czerwona hahahaha
1
Barca stoi masakra co się dzieje.
0
Nie ma gola uffffffffffff
0
Kurnaaaaa nieee Benzema gol ;/
2
Pique goooooooooooooooooooool waka waka!!!!!!!!!!!
0
Messi co zrobił a Navas co wyciągnął...
3
Ramos znowu w akcji żal.
2
Taki sędzia na klasyk no jaja.
0
A teraz jest wolny hahaha sędzia żenada!
7
Suarez się wykartkował :P
0
Atak na Messiego nogi a nie piłkę, karny się należał.
0
Oczywiście że Barca.
0
Ronaldo za to chciał wolnego hahahaha
0
Real się gubi w tym co nasi robią :D
0
Gruby coś Ty narobił.
1
Pepe oberwał? Coś nowego :D
1
Aż Ronaldo kiwał głową jak się ten ktoś darł.
0
Navas modły do tridente :D
4
Przepiękna oprawa!
0
Jazda z nimi! Vamos Barca!
0
Busi gorszy a to dobre.
0
Bo interesy to trzeba umieć robić z głową a Real nie umie :D
0
Lepiej niech się dogadają na inny termin, bo grudzień to zły okres.
0
Varane byłby dobry tak sądzę.
0
Messi śmieje, ale on sam nadrobi to co zawalił Gruby :D
0
Może Rafa dostanie jakieś minuty w końcówce meczu.