Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I zadziałał elegancko.
0
Ale ogólny rozrachunek w dwumeczu to 7-0 i tego się trzymam. Pozdro.
1
Byłem lekko wkurzony po losowaniu dla Realu, ale teraz to trzymam kciuki za Wilki by udało im się pokonać ostatecznie ich :D
1
Marzy mi się dziś spokojne 0-2 dla Barcy a później oczekiwanie na Atletico.
2
Munir ma ostatnio dobrą passę co zagra to strzeli, więc i dziś oby tak było! :D
0
Douglas ten chłop to ma pecha.
0
Cieszę się że zagra Thomas i Sergi jeśli tylko taki skład będzie.
4
Barca zrobiła kapitalny interes odzyskując go z MU za tak niską kwotę.
2
Muszę przyznać że dziwnie mi się jakoś czytało ten tekst, nie tak jak inne zawsze z łatwością i aż się chciało, mnie się nie klei.
3
A ile to narzekań było na niego że jest słaby itp nic nie daje drużynie, widać jaki to słaby.
0
Tylko aby dali mu tam grać.
2
Bez sponsora to chyba zła opcja, kasa jest potrzebna..
0
Bardziej się obawiam meczu z nimi niż z Atletico czy Realem, a to wszystko przez to że nie może tam Barca wygrać.
3
Co takiego ma stadion w sobie że nie mogą tam wygrać? Dziwna klątwa.
5
To jest więcej niż pewne że ją zdobędzie, ale póki co to Messi nadal górą :D
2
Gdyby Barca tylko zagrała tak jak z Ateltico w drugiej połowie, to by porażki z Realem nie było, ale cóż życie pisze różne scenariusze.
2
Oby jutro nasi poradzili sobie bez Suareza i w końcu wygrali, bo wiadome jest że Luis właśnie w tych decydujących spotkaniach trafia bramki.
2
Prędzej wynika że ten agent ma coś z głową.
4
Hahah znowu chcą Mourinho ale beka :D
2
Nie wierzę w to że po tym ile czekał miałby odejść już.
7
Już 70 goli dla Barcy, coś pięknego.
1
Alba w końcu dobry mecz.
8
Też chciałbym by Barca go sprowadziła :)
0
I oby mu się to spełniło, zna Barca od podstaw jak nikt inny tak samo jak Tarzan.
30
http://thumbpress.com/wp-content/uploads/2013/11/funny-gif-dogs-fighting-Internet-reality1.gif
Jakie to prawdziwe, pasuje nawet czasem do kibiców ( tych młodszych) np. Barcy z Realem :D
2
Niech gra tylko to co grał przed kontuzją (albo i lepiej) a będzie super.
0
Teraz będzie już tylko lepiej na pewno :)
11
Ciul wie jak jest naprawdę, ale wierzę że Leo jest czysty.
2
Ehh jaka szkoda że kariera Roniego w Barcelonie tak się potoczyła a nie inaczej.
6
Dwóch podstawowych i niezastąpionych graczy, oby tylko w rewanżu nic nie ujrzeli.