0

I zadziałał elegancko.

0

Ale ogólny rozrachunek w dwumeczu to 7-0 i tego się trzymam. Pozdro.

1

Byłem lekko wkurzony po losowaniu dla Realu, ale teraz to trzymam kciuki za Wilki by udało im się pokonać ostatecznie ich :D

1

Marzy mi się dziś spokojne 0-2 dla Barcy a później oczekiwanie na Atletico.

2

Munir ma ostatnio dobrą passę co zagra to strzeli, więc i dziś oby tak było! :D

0

Douglas ten chłop to ma pecha.

0

Cieszę się że zagra Thomas i Sergi jeśli tylko taki skład będzie.

4

Barca zrobiła kapitalny interes odzyskując go z MU za tak niską kwotę.

2

Muszę przyznać że dziwnie mi się jakoś czytało ten tekst, nie tak jak inne zawsze z łatwością i aż się chciało, mnie się nie klei.

3

A ile to narzekań było na niego że jest słaby itp nic nie daje drużynie, widać jaki to słaby.

0

Tylko aby dali mu tam grać.

2

Bez sponsora to chyba zła opcja, kasa jest potrzebna..

0

Bardziej się obawiam meczu z nimi niż z Atletico czy Realem, a to wszystko przez to że nie może tam Barca wygrać.

3

Co takiego ma stadion w sobie że nie mogą tam wygrać? Dziwna klątwa.

5

To jest więcej niż pewne że ją zdobędzie, ale póki co to Messi nadal górą :D

2

Gdyby Barca tylko zagrała tak jak z Ateltico w drugiej połowie, to by porażki z Realem nie było, ale cóż życie pisze różne scenariusze.

2

Oby jutro nasi poradzili sobie bez Suareza i w końcu wygrali, bo wiadome jest że Luis właśnie w tych decydujących spotkaniach trafia bramki.

2

Prędzej wynika że ten agent ma coś z głową.

4

Hahah znowu chcą Mourinho ale beka :D

2

Nie wierzę w to że po tym ile czekał miałby odejść już.

7

Już 70 goli dla Barcy, coś pięknego.

1

Alba w końcu dobry mecz.

8

Też chciałbym by Barca go sprowadziła :)

0

I oby mu się to spełniło, zna Barca od podstaw jak nikt inny tak samo jak Tarzan.

30

http://thumbpress.com/wp-content/uploads/2013/11/funny-gif-dogs-fighting-Internet-reality1.gif

Jakie to prawdziwe, pasuje nawet czasem do kibiców ( tych młodszych) np. Barcy z Realem :D

2

Niech gra tylko to co grał przed kontuzją (albo i lepiej) a będzie super.

0

Teraz będzie już tylko lepiej na pewno :)

11

Ciul wie jak jest naprawdę, ale wierzę że Leo jest czysty.

2

Ehh jaka szkoda że kariera Roniego w Barcelonie tak się potoczyła a nie inaczej.

6

Dwóch podstawowych i niezastąpionych graczy, oby tylko w rewanżu nic nie ujrzeli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?