Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby po dzisiejszym meczu z Valencią z Realu sobie gadali 4 pkt.
0
Kolejne nowinki transferowe, które w większości nie oszukujmy się ale są nic nie warte, bo tyle ile się tego przewija tych młodych a i tak żadnego nie kupują.
2
Jeśli tylko się postarają i wezmą się za grę, to osiągną ten cel.
0
Wszystko zależy od nich :)
11
Może chwilowo Leo nie ma dobrej formy, ale to on jeszcze przez długi czas będzie na szczycie.
0
Zostawić sobie mogą, ale dla kogoś innego.
6
To już wiem od dawna :D
0
Trzeba walczyć do końca bo jest o co, jutro wykonać kolejny krok i zdobyć 3 pkt. Vamos!
1
United i Romka stać na wyłożenie 50 mln bez problemu, tylko pytanie gdzie sam zawodnik chciałby grać.
1
Na tym zdjęciu gdyby nie zarost to 100% baba, ten to ma pomysły.
0
Każdy musi odzyskać formę a nie tylko Leo.
0
Masakra aż oczy bolą gdy patrzę na takie oceny, a Leo to już bez komentarza..
3
Wielka szkoda, niech jak najszybciej wraca do zdrowia.
5
Ja powiem inaczej: chciałbym by zagrał z Leo ale w Barcelonie ;)
1
Muszą nasi pilnować by nie popełnić już większego błędu, bo jeszcze tego by brakowało by Liga też została przegrana.
0
Mimo że nie ma takiego wzrostu jak na obrońcę przystało, to jest po prostu niezastąpiony i tyle w temacie, prawdziwy Szef na boisku.
0
Niech lepiej szykuje kasiorę na letnie transfery.
7
Oby i tym razem tak się stało.
5
Dla mnie Barca Nawet (gdyby) miała spaść ligę niżej, to i tak będzie na zawsze najlepsza na świecie i nic tego nigdy nie zmieni. VeB!
0
Jak widać nie chcą dać plamy i, na maxa się przygotowują by wygrać to co pozostało.
2
Ale Generał na tym zdjęciu dziwnie wyszedł ;) Wracaj mistrzu do Barcy w roli trenera :)
18
Mimo iż nie udało się obronić LM, to ze zdobycia mistrzostwa i wygrania PK będę się bardzo cieszył!
0
To co dziś były gorące kuleczki? :D
0
Real ma już w kieszeni pewne 3 pkt. ;D
2
Kasa, kasa... ja tam bym wolał by wygrali LM :(
1
Atletico raczej nie pokona w dwumeczu Bayernu, a City być może będą w gazie bo 1 raz awansowali i mogą chcieć wygranej LM :D
8
Niech lekceważą nadal City myślą że jak trafią na nich to będą mieli spacerek, City może i bez wielkiej formy, ale za to jaki skład mają i w każdej chwili mogą odpalić, jak będą mieli dobry dzień to mogą byle kogo z tej trójki wywalić.
1
A te wszystkie podróże to co nic dla zawodników? Nie męczy?
0
Napisałem tylko to co jest prawdą.
0
Bo poziom sędziowania jest i będzie żałosny.