0

Oby po dzisiejszym meczu z Valencią z Realu sobie gadali 4 pkt.

0

Kolejne nowinki transferowe, które w większości nie oszukujmy się ale są nic nie warte, bo tyle ile się tego przewija tych młodych a i tak żadnego nie kupują.

2

Jeśli tylko się postarają i wezmą się za grę, to osiągną ten cel.

0

Wszystko zależy od nich :)

11

Może chwilowo Leo nie ma dobrej formy, ale to on jeszcze przez długi czas będzie na szczycie.

0

Zostawić sobie mogą, ale dla kogoś innego.

6

To już wiem od dawna :D

0

Trzeba walczyć do końca bo jest o co, jutro wykonać kolejny krok i zdobyć 3 pkt. Vamos!

1

United i Romka stać na wyłożenie 50 mln bez problemu, tylko pytanie gdzie sam zawodnik chciałby grać.

1

Na tym zdjęciu gdyby nie zarost to 100% baba, ten to ma pomysły.

0

Każdy musi odzyskać formę a nie tylko Leo.

0

Masakra aż oczy bolą gdy patrzę na takie oceny, a Leo to już bez komentarza..

3

Wielka szkoda, niech jak najszybciej wraca do zdrowia.

5

Ja powiem inaczej: chciałbym by zagrał z Leo ale w Barcelonie ;)

1

Muszą nasi pilnować by nie popełnić już większego błędu, bo jeszcze tego by brakowało by Liga też została przegrana.

0

Mimo że nie ma takiego wzrostu jak na obrońcę przystało, to jest po prostu niezastąpiony i tyle w temacie, prawdziwy Szef na boisku.

0

Niech lepiej szykuje kasiorę na letnie transfery.

7

Oby i tym razem tak się stało.

5

Dla mnie Barca Nawet (gdyby) miała spaść ligę niżej, to i tak będzie na zawsze najlepsza na świecie i nic tego nigdy nie zmieni. VeB!

0

Jak widać nie chcą dać plamy i, na maxa się przygotowują by wygrać to co pozostało.

2

Ale Generał na tym zdjęciu dziwnie wyszedł ;) Wracaj mistrzu do Barcy w roli trenera :)

18

Mimo iż nie udało się obronić LM, to ze zdobycia mistrzostwa i wygrania PK będę się bardzo cieszył!

0

To co dziś były gorące kuleczki? :D

0

Real ma już w kieszeni pewne 3 pkt. ;D

2

Kasa, kasa... ja tam bym wolał by wygrali LM :(

1

Atletico raczej nie pokona w dwumeczu Bayernu, a City być może będą w gazie bo 1 raz awansowali i mogą chcieć wygranej LM :D

8

Niech lekceważą nadal City myślą że jak trafią na nich to będą mieli spacerek, City może i bez wielkiej formy, ale za to jaki skład mają i w każdej chwili mogą odpalić, jak będą mieli dobry dzień to mogą byle kogo z tej trójki wywalić.

1

A te wszystkie podróże to co nic dla zawodników? Nie męczy?

0

Napisałem tylko to co jest prawdą.

0

Bo poziom sędziowania jest i będzie żałosny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?