1

Bardzo ucieszyłbym się gdyby trafił do Barcy.

1

Skoro są skłonni dorzucić jeszcze coś do 60 mln to niech sprowadzą Pogbe, tylko że z niższą pensją.

1

Tylko żeby kurna nie było znowu tak, że Barca siedzi na nich jak szpak na czereśni, a to oni strzelają pierwsi gola i mecz się skomplikuje.

0

Niech w końcu odpali ponownie nasze trio.

0

Jak tego meczu nie wygrają to już będzie totalna żenada. Vamos Barca!!!

0

Będzie najlepiej tak jak Zidane mówi.

1

Nie jest na sprzedaż, ale jeśli by chciał odejść i byłby klub który pokryje jego klauzulę to nie będą mieli nic do gadania.. wszystko zależy od niego czego będzie chciał.

0

Neymar to zasłużenie taka a nie inna ocena.

1

Jak już zaczyna się takie coś między zawodnikami Barcy to nie jest to za dobrze, oby kurde tylko nie było z tego wszystkiego kłopotów jeszcze tego brakuje.

1

Dawać Pierluigi Collina to był sędzia, on by zaraz zaprowadził porządek w tym śmiesznym sędziowaniu w Hiszpanii.

1

Bardzo dobrze ten Pan mówi, starsi ludzie wiedzą czasem lepiej niż młodzi teraz.

2

Nie wiem czy się śmiać czy płakać z takich newsów :)

25

Żeby tylko nie poszedł drogą podobną do innych Brazylijczyków.

0

Lucho się zdenerwował, ale co się dziwić niektórzy dziennikarze zadają takie głupie pytania.

1

Nieważne kto strzeli, ważne by w końcu wygrać i zbliżyć się do mistrzostwa.

1

Z Pique tworzyłby niesamowitą parę na ŚO, chciałbym aby tak się stało.

2

Śmiać mi się chce z tych ogłoszeń na okładkach problemy z erekcją haha :D

3

To dla niego duża szansa by się wykazać, oby rozegrał dobry mecz.

1

I oby tak się stało, bo głupotą byłoby stracić takiego bramkarza.

1

Gdyby tylko Barca wykorzystała to co było, to mogliby sobie pomarzyć o wygranej.

1

Teraz to Wszyscy grają dla kasy, taka jest prawda.

0

Akurat też mnie to denerwuje jak jakaś drużyna leci w kulki na czas i każdą akcję rozpoczyna 2 minuty.

1

Jak widać historia się czasami odnawia, tylko szkoda że to musiało przyjść w takim momencie sezonu.

6

Tarzanie wróć na obronę i zrób porządek, nikt nie potrafił tak motywować do walki jak Ty.

15

Oj chciałoby się aby wrócił jeszcze do Barcy, ładować bramy nadal potrafi.

2

Masakra, co za zachowanie Neymara, jak dziecko nie potrafi się pogodzić z przegraną.

1

Aż się boję o ten wyjazd z Deportivo, oby tylko nasi nie powtórzyli błędu z przeszłości.

5

Dobrze że Kun ma takie podejście, wierzę w City że po tym jak zdobyli pierwszy raz awans do tej fazy gry to mogą wygrać z Realem.

1

A no wyczerpał się, teraz to dopiero będzie zadanie by wygrać wszystkie spotkania do końca bez wpadki.

0

Tylko żeby nie stało się tak że nie będą zależeć od siebie.. (tfu!).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?