Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bardzo ucieszyłbym się gdyby trafił do Barcy.
1
Skoro są skłonni dorzucić jeszcze coś do 60 mln to niech sprowadzą Pogbe, tylko że z niższą pensją.
1
Tylko żeby kurna nie było znowu tak, że Barca siedzi na nich jak szpak na czereśni, a to oni strzelają pierwsi gola i mecz się skomplikuje.
0
Niech w końcu odpali ponownie nasze trio.
0
Jak tego meczu nie wygrają to już będzie totalna żenada. Vamos Barca!!!
0
Będzie najlepiej tak jak Zidane mówi.
1
Nie jest na sprzedaż, ale jeśli by chciał odejść i byłby klub który pokryje jego klauzulę to nie będą mieli nic do gadania.. wszystko zależy od niego czego będzie chciał.
0
Neymar to zasłużenie taka a nie inna ocena.
1
Jak już zaczyna się takie coś między zawodnikami Barcy to nie jest to za dobrze, oby kurde tylko nie było z tego wszystkiego kłopotów jeszcze tego brakuje.
1
Dawać Pierluigi Collina to był sędzia, on by zaraz zaprowadził porządek w tym śmiesznym sędziowaniu w Hiszpanii.
1
Bardzo dobrze ten Pan mówi, starsi ludzie wiedzą czasem lepiej niż młodzi teraz.
2
Nie wiem czy się śmiać czy płakać z takich newsów :)
25
Żeby tylko nie poszedł drogą podobną do innych Brazylijczyków.
0
Lucho się zdenerwował, ale co się dziwić niektórzy dziennikarze zadają takie głupie pytania.
1
Nieważne kto strzeli, ważne by w końcu wygrać i zbliżyć się do mistrzostwa.
1
Z Pique tworzyłby niesamowitą parę na ŚO, chciałbym aby tak się stało.
2
Śmiać mi się chce z tych ogłoszeń na okładkach problemy z erekcją haha :D
3
To dla niego duża szansa by się wykazać, oby rozegrał dobry mecz.
1
I oby tak się stało, bo głupotą byłoby stracić takiego bramkarza.
1
Gdyby tylko Barca wykorzystała to co było, to mogliby sobie pomarzyć o wygranej.
1
Teraz to Wszyscy grają dla kasy, taka jest prawda.
0
Akurat też mnie to denerwuje jak jakaś drużyna leci w kulki na czas i każdą akcję rozpoczyna 2 minuty.
1
Jak widać historia się czasami odnawia, tylko szkoda że to musiało przyjść w takim momencie sezonu.
6
Tarzanie wróć na obronę i zrób porządek, nikt nie potrafił tak motywować do walki jak Ty.
15
Oj chciałoby się aby wrócił jeszcze do Barcy, ładować bramy nadal potrafi.
2
Masakra, co za zachowanie Neymara, jak dziecko nie potrafi się pogodzić z przegraną.
1
Aż się boję o ten wyjazd z Deportivo, oby tylko nasi nie powtórzyli błędu z przeszłości.
5
Dobrze że Kun ma takie podejście, wierzę w City że po tym jak zdobyli pierwszy raz awans do tej fazy gry to mogą wygrać z Realem.
1
A no wyczerpał się, teraz to dopiero będzie zadanie by wygrać wszystkie spotkania do końca bez wpadki.
0
Tylko żeby nie stało się tak że nie będą zależeć od siebie.. (tfu!).