0

Neymar gooooooooooooooool

0

Czerwonaaaaaaaaaaa

0

Trzeci karny o ja prd hahahahahahahahahahah

1

Jeszcze Neymar dawaj gola i manita :D

0

Tak na serio to mamy jedną prawidłową bramkę ta pierwsza z karnego za oczywiste zagranie ręką :D Ale co tam :D

0

El Pistolerooooooooooooooooo hat-trick oł yea :D

0

Drugi karny hahahahah :D Dajesz Luis!!!!!!!!!

0

Ronaldo płacze jak ogląda.

0

Gooooooooooooooooooool Suarez pięknie! :)

1

Karnyyyyy :D

3

Ja pierdziele wybił w ostatniej chwili strzał Messiego.

1

To był spalony Luisa...

0

Bartra wchodzi za Pique :)

0

El Pistolerooooooooooooooo goooooooooooooool w końcu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

A kibice skandują Neymar Neymar.

1

Neymar nosz kurna ja prd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Walczą o utrzymanie i oddają no na pewno.

0

Kurde kiedy w końcu wpadnie ten drugi gol.

2

Bartra się rozgrzewa może wejdzie.

0

Z linii wybił Pique ale szczęście...

0

W drugiej połowie chcę zobaczyć lepszą Barcę i co najważniejsze więcej bramek.

3

Teraz pojazd po Ney a jak w drugiej połowie strzeliłby ze 2 gole to byłby wielki, choć fakt strasznie marnuje.

0

Alves wejdzie chyba bo się rozgrzewa.

5

Masakra że to nie wpadło....

0

Tak klepią klepią, zamiast docisnąć Sporting i strzelić kolejnego gola to może być tak że to Gijon strzeli i potem nerwy.

1

Było niebezpiecznie teraz.

2

Messi.

0

Przydałby się drugi gol.

0

Ajjj prawie Leo :P

1

Haha Messi jaki gol :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?