Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar gooooooooooooooool
0
Czerwonaaaaaaaaaaa
0
Trzeci karny o ja prd hahahahahahahahahahah
1
Jeszcze Neymar dawaj gola i manita :D
0
Tak na serio to mamy jedną prawidłową bramkę ta pierwsza z karnego za oczywiste zagranie ręką :D Ale co tam :D
0
El Pistolerooooooooooooooooo hat-trick oł yea :D
0
Drugi karny hahahahah :D Dajesz Luis!!!!!!!!!
0
Ronaldo płacze jak ogląda.
0
Gooooooooooooooooooool Suarez pięknie! :)
1
Karnyyyyy :D
3
Ja pierdziele wybił w ostatniej chwili strzał Messiego.
1
To był spalony Luisa...
0
Bartra wchodzi za Pique :)
0
El Pistolerooooooooooooooo goooooooooooooool w końcu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
A kibice skandują Neymar Neymar.
1
Neymar nosz kurna ja prd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Walczą o utrzymanie i oddają no na pewno.
0
Kurde kiedy w końcu wpadnie ten drugi gol.
2
Bartra się rozgrzewa może wejdzie.
0
Z linii wybił Pique ale szczęście...
0
W drugiej połowie chcę zobaczyć lepszą Barcę i co najważniejsze więcej bramek.
3
Teraz pojazd po Ney a jak w drugiej połowie strzeliłby ze 2 gole to byłby wielki, choć fakt strasznie marnuje.
0
Alves wejdzie chyba bo się rozgrzewa.
5
Masakra że to nie wpadło....
0
Tak klepią klepią, zamiast docisnąć Sporting i strzelić kolejnego gola to może być tak że to Gijon strzeli i potem nerwy.
1
Było niebezpiecznie teraz.
2
Messi.
0
Przydałby się drugi gol.
0
Ajjj prawie Leo :P
1
Haha Messi jaki gol :D