Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tak więc Suareza trzeba zamknąć do kryminału ;)
3
Ja mam nadzieję że jednak będzie trenerem i to Barcy :)
0
Jeśli taka jego decyzja i będzie tam chciał grać to niech idzie.
13
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtl1/v/t1.0-9/13139365_1129529013765182_2792458779193771862_n.jpg?oh=a043c5531d30c79c3d28aa627d92ce0e&oe=57E521BF
Ja pierdziele odlot :D
0
Niby tak mało się o nim mówi a on taki ważny dla zespołu jest.
34
Nie ma Pique? Już widzę że ta lista za przeproszeniem ***** warta, takie moje zdanie.
0
Może kolejny sezon będzie miał jeszcze lepszy.
0
Gdyby nie tak pechowa strata punktów przez Barce, to nadal by trzeba było czekać na taki rozwój wydarzeń.
11
Pięknie Enrique im to powiedział jeśli to prawda oczywiście.
4
To zasługa nie kogo innego jak Lucho, to on daje im paliwa w szatni :)
5
Iniesta może i będzie miał ciężko wyprzedzić Generała, ale Messi to zrobi.
3
Jak się coś kocha to się ryzykuje, tylko czasami jakimi kosztami.
1
Pięknie, wolny tydzień to się solidnie przygotują do meczu :)
2
Ładny bilans Rakiety.
0
Miejmy nadzieję że nasi dopilnują by ten puchar trafił w ich ręce.
0
Xavi by tam narzekał na długość trawy ;)) Taki żarcik :D
2
Leo i te jego rajdy sprzed paru lat, brakuje mi tego bardzo, szkoda że już tego nie będzie w takim stopniu jak kiedyś :/ Ale i tak nadal wymiata :)
2
Zawodnik z niego kapitalny, ale poziomu Messiego nigdy nie osiągnie ani żaden inny piłkarz, Messi jest i będzie tylko jeden.
4
Na boisku strzela, w życiu prywatnym także, czego chcieć więcej :D
0
Niech wraca szybko do zdrowia, a to doskonała szansa dla Matsa by kolejny raz pokazał co potrafi.
16
A jak wygrają Ligę i PK a Real nic, to już będzie totalny odlot :P
9
Spisał się na medal wczoraj a rakieta to wykorzystał :D
3
Barca w ręczną widać nie chciała wygrać LM tak jak i nasi, szkoda że też nie dali rady odrobić strat.
2
Panie Joaquin trzeba myśleć co się robi.
0
Nie, nie to tylko moje zagapienie :D
0
Oj no wygrali... :D
3
O kurde ale ze mnie gapa :D
8
Kiedy Busi i reszta drużyny nie licząc trio gra dobrze, wszystko też jest łatwiejsze ;)
2
Kartka zasłużona i nie rozumiem po co tu dyskutować.
0
Oby wszystko zakończyło się dla Barcy pomyślnie, choć z drugiej strony uwielbiam takie emocje do samego końca.