2

Tak więc Suareza trzeba zamknąć do kryminału ;)

3

Ja mam nadzieję że jednak będzie trenerem i to Barcy :)

0

Jeśli taka jego decyzja i będzie tam chciał grać to niech idzie.

0

Niby tak mało się o nim mówi a on taki ważny dla zespołu jest.

34

Nie ma Pique? Już widzę że ta lista za przeproszeniem ***** warta, takie moje zdanie.

0

Może kolejny sezon będzie miał jeszcze lepszy.

0

Gdyby nie tak pechowa strata punktów przez Barce, to nadal by trzeba było czekać na taki rozwój wydarzeń.

11

Pięknie Enrique im to powiedział jeśli to prawda oczywiście.

4

To zasługa nie kogo innego jak Lucho, to on daje im paliwa w szatni :)

5

Iniesta może i będzie miał ciężko wyprzedzić Generała, ale Messi to zrobi.

3

Jak się coś kocha to się ryzykuje, tylko czasami jakimi kosztami.

1

Pięknie, wolny tydzień to się solidnie przygotują do meczu :)

2

Ładny bilans Rakiety.

0

Miejmy nadzieję że nasi dopilnują by ten puchar trafił w ich ręce.

0

Xavi by tam narzekał na długość trawy ;)) Taki żarcik :D

2

Leo i te jego rajdy sprzed paru lat, brakuje mi tego bardzo, szkoda że już tego nie będzie w takim stopniu jak kiedyś :/ Ale i tak nadal wymiata :)

2

Zawodnik z niego kapitalny, ale poziomu Messiego nigdy nie osiągnie ani żaden inny piłkarz, Messi jest i będzie tylko jeden.

4

Na boisku strzela, w życiu prywatnym także, czego chcieć więcej :D

0

Niech wraca szybko do zdrowia, a to doskonała szansa dla Matsa by kolejny raz pokazał co potrafi.

16

A jak wygrają Ligę i PK a Real nic, to już będzie totalny odlot :P

9

Spisał się na medal wczoraj a rakieta to wykorzystał :D

3

Barca w ręczną widać nie chciała wygrać LM tak jak i nasi, szkoda że też nie dali rady odrobić strat.

2

Panie Joaquin trzeba myśleć co się robi.

0

Nie, nie to tylko moje zagapienie :D

0

Oj no wygrali... :D

3

O kurde ale ze mnie gapa :D

8

Kiedy Busi i reszta drużyny nie licząc trio gra dobrze, wszystko też jest łatwiejsze ;)

2

Kartka zasłużona i nie rozumiem po co tu dyskutować.

0

Oby wszystko zakończyło się dla Barcy pomyślnie, choć z drugiej strony uwielbiam takie emocje do samego końca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?