0

Ależ to będą emocje :)

1

Niech odpoczną w dni wolne a pozostałe dobrze się przygotują na ten jakże ważny ostatni mecz :)

1

Pewnie że zasługują, w sumie dobrze Lucho mówi o Granadzie, nie wolno ich lekceważyć po tym co dziś zrobiło Levante już o nic nie grające.

12

Genialny artykuł.

1

Ten człowiek ma coś nie po kolei z głową.

0

Masz rację.

0

A mi się nie podoba jak Ty się do mnie zwracasz, z małej litery "cię", "ty". Kultura wymaga inaczej.

0

Już mu nikt nie odbierze pichichi, wspaniały sezon El Pistolero, oby tak dalej jechał z tematem!

11

Oby Granada nie sprawiała większych problemów, skoro mają już zapewnione pozostanie w La Liga, fajnie byłoby zakończyć Ligę z mocnym przytupem i podobnym wynikiem co dziś.

2

To tylko kolejny raz pokazuje jak żałosne jest sędziowanie w Hiszpanii, dobrze właśnie że mimo tego nasi wygrali tak wysoko.

10

Co jak co ale trzeba mieć nieźle wytrenowane te wolne, prawdziwy majstersztyk w wykonaniu Messiego.

0

Wszystko pięknie, ale po pierwsze szkoda spadku Levante, a po drugie tak mało zabrakło do remisu Valencii... Ale dadzą nasi radę!!

0

Cieszy się oko nawet przed monitorem gdy widzi się tylu kibiców :)

1

Brawo Barca!! Brawo Levante, lecz szkoda że spadną z Ligi.. jeszcze tylko jeden mecz i majster! VeB!!!

4

Levante goooooooooooool yeaaaaaaaaaaaa

1

Neymarrrrrrrrrrr!! La Manita!! :)

1

Valencia gol 3-2 dawać!

6

Rafa ale wejście!!!!!!!!!!!!! :)

2

El Pistolerooooooooo ależ goolll z główki! :)

0

Real 3-1 ehhh. Ronaldo.

1

Real 2-1 Valencia gol.

1

El Pistolerooooooooo gooooooooooooooool!!

2

Sędziowanie to jest dramat.

1

W drugiej połowie trzeba ich zakopać!

1

Real 2-0......

2

Co za rzeźnia!!

3

A by ich coś trafiło!!!!!!! Won z Ligi!

3

Kurcze teraz nerwowo...

8

Ney jakie zagranie z krzyżaka :D

0

Wiem o tym, tylko tak mówię sobie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?