Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ależ to będą emocje :)
1
Niech odpoczną w dni wolne a pozostałe dobrze się przygotują na ten jakże ważny ostatni mecz :)
1
Pewnie że zasługują, w sumie dobrze Lucho mówi o Granadzie, nie wolno ich lekceważyć po tym co dziś zrobiło Levante już o nic nie grające.
12
Genialny artykuł.
1
Ten człowiek ma coś nie po kolei z głową.
0
Masz rację.
0
A mi się nie podoba jak Ty się do mnie zwracasz, z małej litery "cię", "ty". Kultura wymaga inaczej.
0
Już mu nikt nie odbierze pichichi, wspaniały sezon El Pistolero, oby tak dalej jechał z tematem!
11
Oby Granada nie sprawiała większych problemów, skoro mają już zapewnione pozostanie w La Liga, fajnie byłoby zakończyć Ligę z mocnym przytupem i podobnym wynikiem co dziś.
2
To tylko kolejny raz pokazuje jak żałosne jest sędziowanie w Hiszpanii, dobrze właśnie że mimo tego nasi wygrali tak wysoko.
10
Co jak co ale trzeba mieć nieźle wytrenowane te wolne, prawdziwy majstersztyk w wykonaniu Messiego.
0
Wszystko pięknie, ale po pierwsze szkoda spadku Levante, a po drugie tak mało zabrakło do remisu Valencii... Ale dadzą nasi radę!!
0
Cieszy się oko nawet przed monitorem gdy widzi się tylu kibiców :)
1
Brawo Barca!! Brawo Levante, lecz szkoda że spadną z Ligi.. jeszcze tylko jeden mecz i majster! VeB!!!
4
Levante goooooooooooool yeaaaaaaaaaaaa
1
Neymarrrrrrrrrrr!! La Manita!! :)
1
Valencia gol 3-2 dawać!
6
Rafa ale wejście!!!!!!!!!!!!! :)
2
El Pistolerooooooooo ależ goolll z główki! :)
0
Real 3-1 ehhh. Ronaldo.
1
Real 2-1 Valencia gol.
1
El Pistolerooooooooo gooooooooooooooool!!
2
Sędziowanie to jest dramat.
1
W drugiej połowie trzeba ich zakopać!
1
Real 2-0......
2
Co za rzeźnia!!
3
A by ich coś trafiło!!!!!!! Won z Ligi!
3
Kurcze teraz nerwowo...
8
Ney jakie zagranie z krzyżaka :D
0
Wiem o tym, tylko tak mówię sobie :D