2

Real 1-0 prowadzi.

0

Już widziałem tą piłkę w bramce...

6

Za pamięci: Wszystkiego Najlepszego :D

2

To Panie i Panowie dobrego meczu Wszystkim życzę i abyśmy zaśpiewali po nim Campeones :) Jazda Barca tylko 3 punkty dziś i świętowanie! Vamos!!

0

Po pierwsze to nawet mecz się jeszcze nie zaczął, a po drugie trzeba go wygrać.

6

A Barca będzie bardziej zmotywowana bo chce zdobyć majstra.

13

Wygrana Barcy a przegrana Realu wymarzony scenariusz na dziś :D

3

To że Barca by uniknęła wymienionych przeciwników, nie oznacza że takie zespoły jak Arsenal, Tottenham, Borussia Dortmund, Napoli, Roma, Liverpool, są łatwymi przeciwnikami.

2

Uda się zdobędziemy mistrza i świętujemy! Vamos!!!

1

Trzeba jutro pokazać że nie bez powodu cały sezon Barca znajdowała się na czele i należy jej się ten tytuł. Vamos Barca!

3

Bardzo dobre posunięcie, dzięki temu jutro nie będzie zaskoczenia.

2

Mam nadzieję że będą bardzo cierpieć i Barca im dołoży.

5

Messi i Maradona? Takie coś trzeba koniecznie zobaczyć.

0

Tak, to wygląda na Arabski.

2

10 newsów a zakończy się tym że i tak nie przyjdzie do Barcy.

3

Dla mnie to może i Ter Stegen strzelić gola, najważniejsze to zdobyć pewne 3 punkty i wywalczyć mistrzostwo, bo bez tego byłaby kompromitacja na całego.

2

Pożyjemy zobaczymy co z niego będzie w Barcelonie, oby dał radę i w przyszłości był ważnym zawodnikiem Barcy.

0

Cieszę się że Mats sobie pogra :)

3

I dobrze, niech wygrają oba mecze a potem wielkie świętowanie ;)

0

Najważniejsza jest obrona, i tam musi przyjść ktoś z wyższej półki.

2

Akurat Suarez na pewno nie jest typem co liczy tylko na własne osiągnięcia, tylko drużynowe, nie to co pewny zawodnik z Realu.

1

Dokładnie, tym bardziej że to Barca a nie jakiś 3-ligowiec..

5

Czyżby Fabregas był skłonny przejść do Realu? Gdyby tak się stało byłby skończony dla mnie.

2

Hmm bardzo dziwne że nie znalazło się miejsce dla Lacazetta.

0

Luisito ma jeszcze kilka sezonów przed sobą w FCB, oj jeszcze zapewne nastrzela tych goli sporo :)

2

Tylko póki co trzeba wygrać oba spotkania i nie popełnić błędu, by cieszyć się ze świętowania.

4

To niech strzela, nie mam nic przeciwko :)

21

El Pistolero dobrze powiedział z tym pichichi :D

0

A ja uważam że nawet jeśli Real nie wygra to Ronaldo i tak zostanie, ile on to już razy miał odchodzić, Perez da więcej kasy i gotowe.

10

Real tak nisko, niesamowite :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?