Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Real 1-0 prowadzi.
0
Już widziałem tą piłkę w bramce...
6
Za pamięci: Wszystkiego Najlepszego :D
2
To Panie i Panowie dobrego meczu Wszystkim życzę i abyśmy zaśpiewali po nim Campeones :) Jazda Barca tylko 3 punkty dziś i świętowanie! Vamos!!
0
Po pierwsze to nawet mecz się jeszcze nie zaczął, a po drugie trzeba go wygrać.
6
A Barca będzie bardziej zmotywowana bo chce zdobyć majstra.
13
Wygrana Barcy a przegrana Realu wymarzony scenariusz na dziś :D
3
To że Barca by uniknęła wymienionych przeciwników, nie oznacza że takie zespoły jak Arsenal, Tottenham, Borussia Dortmund, Napoli, Roma, Liverpool, są łatwymi przeciwnikami.
2
Uda się zdobędziemy mistrza i świętujemy! Vamos!!!
1
Trzeba jutro pokazać że nie bez powodu cały sezon Barca znajdowała się na czele i należy jej się ten tytuł. Vamos Barca!
3
Bardzo dobre posunięcie, dzięki temu jutro nie będzie zaskoczenia.
2
Mam nadzieję że będą bardzo cierpieć i Barca im dołoży.
5
Messi i Maradona? Takie coś trzeba koniecznie zobaczyć.
0
Tak, to wygląda na Arabski.
2
10 newsów a zakończy się tym że i tak nie przyjdzie do Barcy.
3
Dla mnie to może i Ter Stegen strzelić gola, najważniejsze to zdobyć pewne 3 punkty i wywalczyć mistrzostwo, bo bez tego byłaby kompromitacja na całego.
2
Pożyjemy zobaczymy co z niego będzie w Barcelonie, oby dał radę i w przyszłości był ważnym zawodnikiem Barcy.
0
Cieszę się że Mats sobie pogra :)
3
I dobrze, niech wygrają oba mecze a potem wielkie świętowanie ;)
0
Najważniejsza jest obrona, i tam musi przyjść ktoś z wyższej półki.
2
Akurat Suarez na pewno nie jest typem co liczy tylko na własne osiągnięcia, tylko drużynowe, nie to co pewny zawodnik z Realu.
1
Dokładnie, tym bardziej że to Barca a nie jakiś 3-ligowiec..
5
Czyżby Fabregas był skłonny przejść do Realu? Gdyby tak się stało byłby skończony dla mnie.
2
Hmm bardzo dziwne że nie znalazło się miejsce dla Lacazetta.
0
Luisito ma jeszcze kilka sezonów przed sobą w FCB, oj jeszcze zapewne nastrzela tych goli sporo :)
2
Tylko póki co trzeba wygrać oba spotkania i nie popełnić błędu, by cieszyć się ze świętowania.
4
To niech strzela, nie mam nic przeciwko :)
21
El Pistolero dobrze powiedział z tym pichichi :D
0
A ja uważam że nawet jeśli Real nie wygra to Ronaldo i tak zostanie, ile on to już razy miał odchodzić, Perez da więcej kasy i gotowe.
10
Real tak nisko, niesamowite :D