0

Powoli ten śmieszny klub zaczyna swoje zagrania. Teraz Leo do 3 razy sztuka!

0

Bo Messi ma lewą nogę :D

0

Ajj nie tym razem :)

5

Leo dobij ich teraz na 2-0 :)

2

Coś czuję że zaraz Espanyol wskoczy na swój nędzny poziom.

0

Messi żółta.

6

Spalony szkodaaaaaaaaaa :)

3

Idealne uderzenie :D

4

Messii jest gooooooooooooool!! :D

1

Dajesz Leo!

0

Atletico już 0-1..

2

Do dzieła Barca po wygraną!

1

Adriano to bardzo fajny zawodnik, ale jego czas w Barcelonie się zakończył.

9

Oni się dobrze czują?

1

Piłkarze Ajaxu leżą zrozpaczeni na boisku...

9

Zdrowia dla Lucho i kolejnych pucharów z Barcą!

1

Chciałbym bardzo, ale raczej nie uda się jeszcze dziś, nie wierzę w to zbytnio że rywale przegrają bądź zremisują, ale cuda się czasem zdarzają.

0

Ale zajebiście byłoby już dziś świętować wygranie Ligi :)

0

To musi się udać, jeszcze tylko dwa mecze, dziś trzeba wykonać pierwszy krok i zdobyć pewne 3 punkty. Vamos Barca!

0

Dziś ten temat jest spokojnie do ogarnięcia :D

0

To było według Cienie chamskie? To Ty chyba chamskiej odpowiedzi lub słowa nie słyszałeś. Pozdro.

0

Teraz takie gadanie, a dziś może być zupełnie odwrotnie, w końcu Derby.

1

Oby ten mecz był fajny i bez głupich incydentów.

3

Lepiej pograć sobie u buka niż w te lotto, tam chociaż macie jakąś wiedzę i szanse wygranej ;)

6

I pomyśleć że takie Leicester wygrało Ligę mając w lidze takich rywali jak City, MU, Chelsea, Liverpool i takich piłkarzy jakimi dysponują, same gwiazdy. Piłka nożna jest piękna.

0

Nigdy w to nie grałem i nie zagram nawet jak dziś jest 60 baniek, dla mnie to za małe prawdopodobieństwo wygranej, a po drugie uważam że to jest ustawione ;)

2

Hmm przecież Arbeloa to najlepiej potrafił bronić klubu na portalach, szkoda tego Ekenga a mówią że sport to zdrowie...

0

Fajnie byłoby gdyby Liverpool wygrał LE.

0

Ale ten klub jest śmieszny, dosłownie dzieci z piaskownicy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?