Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powoli ten śmieszny klub zaczyna swoje zagrania. Teraz Leo do 3 razy sztuka!
0
Bo Messi ma lewą nogę :D
0
Ajj nie tym razem :)
5
Leo dobij ich teraz na 2-0 :)
2
Coś czuję że zaraz Espanyol wskoczy na swój nędzny poziom.
0
Messi żółta.
6
Spalony szkodaaaaaaaaaa :)
3
Idealne uderzenie :D
4
Messii jest gooooooooooooool!! :D
1
Dajesz Leo!
0
Atletico już 0-1..
2
Do dzieła Barca po wygraną!
1
Adriano to bardzo fajny zawodnik, ale jego czas w Barcelonie się zakończył.
9
Oni się dobrze czują?
1
Piłkarze Ajaxu leżą zrozpaczeni na boisku...
9
Zdrowia dla Lucho i kolejnych pucharów z Barcą!
1
Chciałbym bardzo, ale raczej nie uda się jeszcze dziś, nie wierzę w to zbytnio że rywale przegrają bądź zremisują, ale cuda się czasem zdarzają.
0
Ale zajebiście byłoby już dziś świętować wygranie Ligi :)
0
To musi się udać, jeszcze tylko dwa mecze, dziś trzeba wykonać pierwszy krok i zdobyć pewne 3 punkty. Vamos Barca!
0
Dziś ten temat jest spokojnie do ogarnięcia :D
0
To było według Cienie chamskie? To Ty chyba chamskiej odpowiedzi lub słowa nie słyszałeś. Pozdro.
0
Teraz takie gadanie, a dziś może być zupełnie odwrotnie, w końcu Derby.
1
Oby ten mecz był fajny i bez głupich incydentów.
3
Lepiej pograć sobie u buka niż w te lotto, tam chociaż macie jakąś wiedzę i szanse wygranej ;)
6
I pomyśleć że takie Leicester wygrało Ligę mając w lidze takich rywali jak City, MU, Chelsea, Liverpool i takich piłkarzy jakimi dysponują, same gwiazdy. Piłka nożna jest piękna.
0
Nigdy w to nie grałem i nie zagram nawet jak dziś jest 60 baniek, dla mnie to za małe prawdopodobieństwo wygranej, a po drugie uważam że to jest ustawione ;)
4
https://www.facebook.com/officialjeffseid/videos/840050196100413/
He he :D
2
Hmm przecież Arbeloa to najlepiej potrafił bronić klubu na portalach, szkoda tego Ekenga a mówią że sport to zdrowie...
0
Fajnie byłoby gdyby Liverpool wygrał LE.
0
Ale ten klub jest śmieszny, dosłownie dzieci z piaskownicy.