1

A ja właśnie często oglądam jego mecze bo obstawiam na nich u buka, i za każdym razem on mnie zadziwia, taki młody a już tyle potrafi. Zgadzam się będzie z niego niesamowity zawodnik jeśli tylko nie zwolni tempa.

3

Oni są niesamowici, dla nich zdobywanie goli to zabawa :)

3

Ważne by zdobyć 3 pkt i majstra, a nie jakie koszulki.

0

Jeszcze zapewne niejeden puchar zdobędzie i lista się powiększy :)

0

O nie tylko niech nie wraca Costa do Atletico, stanowczo nie.

1

W końcu miło popatrzeć na ocenę Neymara, jak i jego występ równie udany.

3

To są żarty? Się nie postarali, to wygląda kiepsko.

0

Wspaniała kariera, godna pozazdroszczenia :) Sto lat dla naszego Kapitana :)

4

Najlepiej niech odpuszczą, Barca ma chociaż ważny interes a oni już mają utrzymanie, niech sobie wakacje zaczną wcześniej :D

3

Przecież sport nie jest czysty o tym wiadome od dawna, ale czy takie Real dałby łapówkę? Tego nie wiem.

0

Jak widać walka popłaca, należy mu się bo fantastycznie się rozwinął.

0

Skromne 0-2 lecz pewne z gry wystarczy, najważniejsze to zdobyć tam 3 pkt. obowiązkowo.

8

Szef to jest prawdziwy przykład, chyba najczęściej mimo wolnego przyjeżdża na trening.

0

Pozostaje mu nic innego jak życzyć bicia kolejnych rekordów.

4

Już chciałbym zaśpiewać Campeones Campeones :D

2

Ćwicz ćwicz Leo nadal te wolne i strzelaj takich goli więcej :)

1

To się kurcze trafiło, mam nadzieję że mimo wszystko nasi dadzą radę i wygrają bezproblemowo.

2

Niech kurde zrobią porządek i monitorują sędziów, bo to jest największa porażka.

0

Oby 10 była szczęśliwa :)

6

Niech wybiera Barce taka szansa jest raz w życiu, tutaj już o niego zadbają :)

9

Mi to od długiego czasu marzy się ten oto piłkarz, szkoda że nie ma go na liście...

5

Zagrywka ze strony klubu by go zatrzymać i nie pozwolić mu na odejście, przyjdzie nowy sezon i już nie pogra.

5

Właśnie że nie najważniejsze utrzymanie, liczyłem zupełnie na coś innego - na ich spadek.

1

Thomas ma ogromnego pecha i to wszystko, nie jest on winny temu wszystkiemu.

0

Niech buduje formę na nowy sezon.

0

Wszyscy na to liczymy jako kibice :)

0

330 hektarów ja pierdziele ale to musi być olbrzymie :D

25

Spełniło się moje życzenie i nasze trio wpakowało temu Lopezowi kilka bramek, niech ma za swoje nauczy się pokory.

0

Może Gruby jeszcze w Granadzie dołoży jakieś bramki :)

9

Marzy mi się taki scenariusz, Barca wygrywa Ligę, PK a Real przegrywa w Finale LM z Atletico i zostaje z niczym po tak długim sezonie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?