Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A ja właśnie często oglądam jego mecze bo obstawiam na nich u buka, i za każdym razem on mnie zadziwia, taki młody a już tyle potrafi. Zgadzam się będzie z niego niesamowity zawodnik jeśli tylko nie zwolni tempa.
3
Oni są niesamowici, dla nich zdobywanie goli to zabawa :)
3
Ważne by zdobyć 3 pkt i majstra, a nie jakie koszulki.
0
Jeszcze zapewne niejeden puchar zdobędzie i lista się powiększy :)
0
O nie tylko niech nie wraca Costa do Atletico, stanowczo nie.
1
W końcu miło popatrzeć na ocenę Neymara, jak i jego występ równie udany.
3
To są żarty? Się nie postarali, to wygląda kiepsko.
0
Wspaniała kariera, godna pozazdroszczenia :) Sto lat dla naszego Kapitana :)
4
Najlepiej niech odpuszczą, Barca ma chociaż ważny interes a oni już mają utrzymanie, niech sobie wakacje zaczną wcześniej :D
3
Przecież sport nie jest czysty o tym wiadome od dawna, ale czy takie Real dałby łapówkę? Tego nie wiem.
0
Jak widać walka popłaca, należy mu się bo fantastycznie się rozwinął.
0
Skromne 0-2 lecz pewne z gry wystarczy, najważniejsze to zdobyć tam 3 pkt. obowiązkowo.
8
Szef to jest prawdziwy przykład, chyba najczęściej mimo wolnego przyjeżdża na trening.
0
Pozostaje mu nic innego jak życzyć bicia kolejnych rekordów.
4
Już chciałbym zaśpiewać Campeones Campeones :D
2
Ćwicz ćwicz Leo nadal te wolne i strzelaj takich goli więcej :)
1
To się kurcze trafiło, mam nadzieję że mimo wszystko nasi dadzą radę i wygrają bezproblemowo.
2
Niech kurde zrobią porządek i monitorują sędziów, bo to jest największa porażka.
0
Oby 10 była szczęśliwa :)
6
Niech wybiera Barce taka szansa jest raz w życiu, tutaj już o niego zadbają :)
9
Mi to od długiego czasu marzy się ten oto piłkarz, szkoda że nie ma go na liście...
5
Zagrywka ze strony klubu by go zatrzymać i nie pozwolić mu na odejście, przyjdzie nowy sezon i już nie pogra.
5
Właśnie że nie najważniejsze utrzymanie, liczyłem zupełnie na coś innego - na ich spadek.
1
Thomas ma ogromnego pecha i to wszystko, nie jest on winny temu wszystkiemu.
0
Niech buduje formę na nowy sezon.
0
Wszyscy na to liczymy jako kibice :)
0
330 hektarów ja pierdziele ale to musi być olbrzymie :D
25
Spełniło się moje życzenie i nasze trio wpakowało temu Lopezowi kilka bramek, niech ma za swoje nauczy się pokory.
0
Może Gruby jeszcze w Granadzie dołoży jakieś bramki :)
9
Marzy mi się taki scenariusz, Barca wygrywa Ligę, PK a Real przegrywa w Finale LM z Atletico i zostaje z niczym po tak długim sezonie :)