Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Chciałbym aby w końcu Leo się udało i wygrał to czego mu jedynie brakuje w tak znakomitej karierze.
13
Ależ oni do siebie podobni.
2
Tu trzeba kogoś lepszego i doświadczonego, z całym szacunkiem ale zawodników typu Douglas raczej nie potrzeba.
2
Ooo masakra ale pojechał :D
19
To może tak Neymar strzeli gola w finale PK? Fajnie byłoby :)
0
Bardzo szkoda mi Bartry, ale ta opcja jest naprawdę godna uwagi.
4
A ja bardzo bym się cieszył gdyby to właśnie El Pistolero zgarnął ZP, rozegrał fantastyczny sezon, wybitne wyróżnienia, ma ogromne szanse.
4
Fajnie zobaczyć takie Leicester w tym wybitnym gronie a dodatkowo jako mistrza.
1
Getafe spadło z Ligi to mi się podoba :) Co do Pique i Alvesa to bez niespodzianki, oni zawsze najwięksi jajcarze :D
1
Jakoś nie do końca wierzę w to.
3
A ja mam nadzieję, że od przyszłego sezonu Alba będzie miał w końcu solidnego konkurenta na LO, przyda mu się.
2
I ma całkowita rację, ale cóż trzeba spełnić obowiązek, na taki mecz to tylko rezerwowych dać.
7
Ale jaja ledwo po PK lecieć tam, paranoja.
3
Takie wypowiedzi aż miło czytać ze strony zawodników Realu.
4
Takich "kibiców" to nie powinni na stadion nawet wpuszczać.
3
Króciutko* :) Mistrzowie masz rację :D
2
Trzeba przyznać że ma się czym pochwalić.
0
Świetna informacja na to liczyłem :)
2
Każdy zespół który się utrzymał lub wywalczył sobie grę w pucharach to zasłużył na to, spadkowicze no cóż, ich los jest zupełnie inny.
4
Barca po prostu w ostatnich latach zamiata w Lidze - najlepszej na świecie, i nie sądzę by to się prędko zmieniło, tworzą Wszyscy wspaniałą historię.
2
Takie coś aż miło się czyta, chłopaki się porządnie napracowali na ten tytuł. VeB!
0
Oglądać takiego napadziora w akcji to sama przyjemność dla kibica Barcy :)
0
Oni mają utrzymanie, Barca mistrza, myślę że nikt nie jest pokrzywdzony :)
0
Ta bramka z główki to prawdziwe mistrzostwo, pokazuje tylko jakim napastnikiem jest El Pistolero.
0
Brawo Luis, brawo!! Zasłużył na to, oby następny sezon miał równie udany jak ten a nawet i lepszy!
0
Pique chyba będzie ostro balował :D
3
Rakieta bardzo wiele od sobie dał drużynie w całym sezonie, człowiek od czarnej roboty na boisku, niedoceniany ale za to jaki ważny!
0
Będzie co oglądać :)
0
Niech piją, niech się bawią, należy im się! Brawa dla Lucho i drużyny :) Campeones!!!
0
Oby to nie było nic poważnego, niech Szef szybko wraca!