2

Najlepiej byłoby gdyby zostali obaj w klubie, zmienić ich role, tylko pytanie czy takie coś by przeszło.

0

I oby tak było, on i Vidal jeszcze pokażą na co ich stać.

0

Ja sądzę że Andres pogra w Barcelonie dłużej niż Xavi :)

1

Szkoda mi takich zawodników jak Thomas, w Arsenalu grał pierwsze skrzypce, a tutaj widzimy jak jest, może gdyby nie ta kontuzja całkiem inaczej by się to potoczyło.

0

Moim zdaniem Barca powinna zrobić wszystko by zatrzymać Mascherano, nie powinien odchodzić z Barcy jeszcze.

0

Jeśli tylko Bellerin chciałby wrócić do Barcy to byłoby świetnie, ale jak wiemy ostatnio wyraził swoje zdanie na temat przenosin.

0

Zobaczymy czy Enrique postawi na Roberto, Vidal też zasługuje na szanse.

1

A ja chciałbym aby taki rekord należał właśnie do Leo już tylko.

0

Jak dla mnie nikt go nie przebije.

1

Czyli się zgadzamy, bo ja również chcę by pozostali, tylko z tym aby Ter Stegen bronił w lidze od nowego sezonu, a Bravo puchary.

7



Skubany 21 lat, wszystkie dziewczyny jego, a jakie miny mają :D

0

Oczywiste że Atletico, jakby inaczej.

5

Iniesta zasłużona ocena, dzielił i rządził w tym meczu.

1

Naprawdę szkoda że klub na nim nic nie zarobi, jeśli to Kogutów to fajnie, ale żeby tam grał.

0

Chce odejść to proszę bardzo, tylko teraz nasuwa się pytanie co Lucho wykombinuje na PO czy postawi na Vidala czy też sprowadzi kogoś z wyższej półki.

3

Jedno jest pewne, Messiego już nikt nie wyprzedzi.

0

O rok za długo siedział w MU.

0

Oby to okienko letnie było chociaż udane, nie że tyle gadania a zakończy się na tym że klub kupi zawodników na obronę pokroju Douglas.

4

Tylko nie Szefuncio, on musi zostać jest kluczowy dla drużyny, co może odejdzie a za niego Mathieu? Paranoja gdyby tak miało być, chyba że klub się szarpnie i kupi ŚO z prawdziwego zdarzenia. Mimo wszystko wierzę że to tylko plotka i zostanie.

2

Jeśli tylko zdrowie mu pozwoli to tylko się cieszyć :)

1

Prawda jest taka że z Barcą wygrał już wszystko co było możliwe, ustanowił własne rekordy, brakuje mu tylko do szczęścia wygrania CA. Nie wyobrażam sobie jego odejścia, ale jak się zdecyduje, trzeba będzie uszanować jego decyzję.

1

Jeśli Lucho nie myśli o Vidalu by jemu dać szanse, to pewnie Alves zostanie w Barcelonie.

1

On bardziej pasuje do Atletico niż do Barcelony.

5

Okoliczności tego transferu pewnie nadal nie są znane przez kibiców :D

14

Ale lipa, tak bardzo na niego liczyłem w Barcelonie, dla niego Barca jest wszystkim, ale jak widać nie dane mu tutaj kontynuować kariery. Oby jak najlepiej mu się wiodło w innym klubie.

0

Racja, dobry przykład.

1

Każdemu kiedyś spadnie forma, a Ter Stegen nie zasługuje na takie rozwiązania by grzać ławę, najgorzej to mieć w zespole dwóch znakomitych bramkarzy.

0

Popieram Cię, ale wiesz jak to jest z takimi piłkarzami, oni chcą grać we wszystkich rozgrywkach.

6

Kolejny który miał coś znaczyć w Barcelonie i wiązano z nim spore nadzieje, cóż wyszło inaczej.

2

Czasami słowa to nie wszystko w piłce nożnej, ale wierzę że zostanie na długie lata ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?